Sakın kanmayın!!!

aybukediyar

ateşe dayanabileceğin kadar günah işle
Kayıtlı Üye
25 Mart 2016
164
402
34
N11.com sitesi içerisinde bulunan LokmanHekim mağazasının ürünleri orjinal değil sakın olaki ismine güvenip bir alışveriş yapmayın. kendilerine ürünlerinin sahte olduğunu iletince de nasıl üste çıkacaklarını şaşırdılar. hem suçlu hem güçlü. ne bir utanma ne bir sıkılma..insan sağlığıyla oynuyorlar resmen ayıp ayıp

ben de gitti gidiyor sitesinden güneş kremi almıştım. ürünü 3 yıldır kullanıyorum çokta memnundum ürün geldi onayladım kullanmaya başladım. krem güneş koruyucu değil bronzlaştırıcı çıktı ciddi anlamda karardım. site üzerinden kendilerine yazdım ama hiç bir cevap alamadım.

N11.com sitesi içerisinde bulunan LokmanHekim mağazasının ürünleri orjinal değil sakın olaki ismine güvenip bir alışveriş yapmayın. kendilerine ürünlerinin sahte olduğunu iletince de nasıl üste çıkacaklarını şaşırdılar. hem suçlu hem güçlü. ne bir utanma ne bir sıkılma..insan sağlığıyla oynuyorlar resmen ayıp ayıp
kozmetik ve aktar ürünlerini internetten almayın zaten,o siteyi çok kullanırım ama hiç düşünmedim bugüne kadar bir kolonyağı dahi almam.

Bu arada benim aldığım ürünler direkt mağazasından geldi. Mesela hayıt suyu direkt mecitefendi aktarından geldi. Bu şekilde bir sahtekarlık olacağını sanmıyorum. Üzerlerinde bandrol var.

n11 çok ilgilendi. yani benim burdaki yazımı okumuşlar hemen geri dönüş yaptılar ilgileneceklerini bildirdiler. benim buraya yazma amacım o mağazadan alışveriş yapmak isteyen olursa okusun bunu ve sakın yapmasın diyeydi..

Bu arada benim aldığım ürünler direkt mağazasından geldi. Mesela hayıt suyu direkt mecitefendi aktarından geldi. Bu şekilde bir sahtekarlık olacağını sanmıyorum. Üzerlerinde bandrol var.
hollogramı olan ürünlerden korkmayın ama üzerinde hiçbir ibare olmayan ve zaten sahte olduğu belli olan ürünleri oje dahi olsa kullanmayın

Bana da n11 den sahte parfüm geldi

X