Salak yerine koyuldum galiba

Benle bittikten sonra başladıysa içime dert olacak bi durum yok zaten yürüme olasılığı yoktu bizim ondan üzülmedim ama benle 3 aydır buoulmayıp kızla hemen görüşmesi içime dert oldu niye yani
Ister yeni olsun ister önceden olsun. Adam seni sevmemiş ki başkası var. Umursama hayatına devam et. Kendini hasta etsen de gülüp geçsem de birşey değişmeyecek. En azından gururlu ol onemseme ki kendini mal gibi hissetsin!

Bence zaten varmış o kız hatta belki de uzun ilişkiyi dışarda seninle birlikte gözükmek istemedi üzgünüm ama gerçek bu

Ben o konuyu hatırlıyorum ya. Neden böyle hödüklerle zaman harcarsınız anlamam. Eve temizliğe çağırmak nedir? Neden kendinizi aşağılamasına izin veriyorsunuz ki? Lütfen kendinize saygı duyun ve zerre umursamayın, üzülmeyin. Adam hem hödük, hem size değer vermedi hem de aynı iş yerinden. Aynı iş yerinden ilişkileri hiiiiiç tavsiye etmiyorum. İş değiştirmeye kadar gidebilecek saçma sapan şeyler. Önünüze bakın

Merhaba iyi akşamlar.

İşyerinden bir beyle konuşuyordum son konumda bahsettiğim bakma konusundan sonra konuşmayı bir şey demeden bitirdi.daha doğrusu sohbet bitti ve bir daha hiç yazmadı ben de yazmadım. Yaklaşık 1 aydır konuşmuyoruz. En başlarda benden bi hareket olmadığını anladığı için sanırım bi samimi konuşmaya çalıştı, işle ilgili ufak bi şeyde yanıma geldi ama konuşmayı tamamen kafamda bitirdiğim için normal kibarca konuşup konuşmayı uzatmadım. Dün gördüm bir kızla fotoğraf paylaşmış. Yürümeyeceğini bildiğim için içimde bir üzüntü oluşmadı ama kafam karıştı 10 gün önce konuşmaya çabalayıp sudan sebeplerle arayıp nasıl oldu. Aynı anda ikimizle de mi konuşuyordu acaba.

En çok beni üzene benle dışarıda buluşmadı, temizlik için şakayla karışık eve çağırdı yemek için çağırdı ama dışarıda vakit ayırıp davet etmedi. Kendimi değersiz gibi hissediyorum.

İşyerinde görünce bir aksiyon almam, eskisi gibi devam ederim ama içim içimi yiyor aynı anda ikimizle mi konuştu diye.

İşyerinde görünce nasıl davransam daha iyi olur :) hala whatsapp ve instagramda ekli silmedim. Silersem malum yerleri kalkar bence.
Şakayla karışık eve davet etmesinin nedenini anlamışsınızdır sanırım.Zarf atmış bakalım koşa koşa gidecek misiniz diye.Bekledigi cevabı alamayınca da kaçmış.Belki de sizinle sohbet ederken o kızla da gorusuyordu.Neden benimle dışarıda 1 kez bile buluşmadi o kızla buluştu diye uzuleceginize böyle birinden kurtulduğunuz için kendinizi şanslı hissedin.Zaten olsaymış bile sizi çok üzermiş.Yasanmadi farzedin,görmezden gelin ki sizin için ne kadar değersiz biri olduğunu anlasın.

Merhaba iyi akşamlar.

İşyerinden bir beyle konuşuyordum son konumda bahsettiğim bakma konusundan sonra konuşmayı bir şey demeden bitirdi.daha doğrusu sohbet bitti ve bir daha hiç yazmadı ben de yazmadım. Yaklaşık 1 aydır konuşmuyoruz. En başlarda benden bi hareket olmadığını anladığı için sanırım bi samimi konuşmaya çalıştı, işle ilgili ufak bi şeyde yanıma geldi ama konuşmayı tamamen kafamda bitirdiğim için normal kibarca konuşup konuşmayı uzatmadım. Dün gördüm bir kızla fotoğraf paylaşmış. Yürümeyeceğini bildiğim için içimde bir üzüntü oluşmadı ama kafam karıştı 10 gün önce konuşmaya çabalayıp sudan sebeplerle arayıp nasıl oldu. Aynı anda ikimizle de mi konuşuyordu acaba.

En çok beni üzene benle dışarıda buluşmadı, temizlik için şakayla karışık eve çağırdı yemek için çağırdı ama dışarıda vakit ayırıp davet etmedi. Kendimi değersiz gibi hissediyorum.

İşyerinde görünce bir aksiyon almam, eskisi gibi devam ederim ama içim içimi yiyor aynı anda ikimizle mi konuştu diye.

İşyerinde görünce nasıl davransam daha iyi olur :) hala whatsapp ve instagramda ekli silmedim. Silersem malum yerleri kalkar bence.
Kendimi değersiz gibi hissediyorum. demissiniz..
sizin degerinizi baskasinin davranisi mi belirliyor,
basta siz kendinize deger verin...

Screenshot_20210612-095246.png

Flort ediyoruz yazmamiş ki konu sahibi? Kendisi bile sohbet ediyorduk diyor.
Adam eve davet etmiş sadece (gitmemiş konu sahibi) bir de iş yerinde işle ilgili sohbetler edilmiş koskoca 3 ayda ben onu anladim. Bu mu flört etmek?
İnsan her konustuguyla flort edecek diye birsey yok. Niye başkasiyla sohbet edemesin bu surecte?
hii pardon ben sandim ki ortada bi flort durumu var iki tarafinda bildigi sozlestigi sandim. normal sohbetse degisir tabi ki . 🙏

Son birkaç haftadır buna benzer birkaç konu açıldı.
İnsanları istemiyorsunuz sonra biriyle birlikte olmasını da kaldıramıyorsunuz. Evet aynı anda birkaç kişiyle flört etmesi hoş değil ama hayatına birini almaya çalışmış ve siz açıkça o kişi olmak istememişsiniz. Şimdi neden badem gözlü oluyor? Neden elbiseler giyiliyor, triplere giriliyor? Manasız.

hii pardon ben sandim ki ortada bi flort durumu var iki tarafinda bildigi sozlestigi sandim. normal sohbetse degisir tabi ki . 🙏

Ortada bir flört durumu vardı 3 ay boyunca iş konuşmadık ki. Hoşlandığını söylüyordu hatta. Dediğim gibi beni üzen hayatına birisi girmesi değil 3 ay boyunca konuştuğumuz halde hiç dışarıda buluşmayıp yeni kızla hemen buluşmsdına bozuldum

Son birkaç haftadır buna benzer birkaç konu açıldı.
İnsanları istemiyorsunuz sonra biriyle birlikte olmasını da kaldıramıyorsunuz. Evet aynı anda birkaç kişiyle flört etmesi hoş değil ama hayatına birini almaya çalışmış ve siz açıkça o kişi olmak istememişsiniz. Şimdi neden badem gözlü oluyor? Neden elbiseler giyiliyor, triplere giriliyor? Manasız.

Okuduğunuzu anlamıyor musunuz? Ben başkasıyla olduğu için mutsuzum üzgünüm demedim hatta konuda başkasıyla olması önemli değil zaten yürümezdi üzülmedim yazıyorum????

Ortada bir flört durumu vardı 3 ay boyunca iş konuşmadık ki. Hoşlandığını söylüyordu hatta. Dediğim gibi beni üzen hayatına birisi girmesi değil 3 ay boyunca konuştuğumuz halde hiç dışarıda buluşmayıp yeni kızla hemen buluşmsdına bozuldum
yani biraz kirilacaksiniz biliyorum sizi anliyorum ama onu daha cok begenmis olabilir :KK43: ... bu gercegi ne kadsr erken kabullenirseniz o kadar iyi..

Eski sevgilisi olabilir ki aralarına ayrılık girdiyse sizinle konuşmak istemiş olabilir. Dışarda buluşmayı bu yüzden istememiş olabilir, o kadına karşı belki açık kapı bırakmıştır. Siz de istediği şeyleri yapmayınca aradığını bulamamıştır.
Sizinle konuşurken o kadınla da konuşuyordur, yine bu yüzden dışarıda sizinle görülmek istememiştir, kadının adamın isteklerine verdiği tepki olumludur, bu yüzden onunla devam etmek istemiştir.
Sizinle konuşması bittikten sonra bulmuştur ve kısa bir zamanda hoşlanmıştır.
Bilmiyorum her olasılık olabilir bu durumda.
(Erkeklere güvenmediğimi nasıl belli ederim temalı yorum. :KK53:)

Hala ona karsi bir dyygunuz yoksa uzulmeniz, triplere girmeniz, kaybettigine don bir bak elbiseleri giymeniz manasiz. Hoslaniyor olsaniz da manasiz oyle ya da boyle adamin hayatinda artik baska biri var. Siz de onunuze bakin.

Eğer yeni tanıltıysa içim rahatlar ama biz 3 ay konuştuk bir kere bile dışarıda görüşmedik yeni kızla hemen görüşmüş :KK43: demek istediğimi anlatabildim mi bilmiyorum ama buna kırıldım çok
Eğer böyle ise sanki sizi takılmak için istemiş olabilir malesef böyle midesiz karaktetsiz kişiler var

Merhaba iyi akşamlar.

E o gitti temizlediyse onu secmiş

Okuduğunuzu anlamıyor musunuz? Ben başkasıyla olduğu için mutsuzum üzgünüm demedim hatta konuda başkasıyla olması önemli değil zaten yürümezdi üzülmedim yazıyorum????
Sakin ol şampiyon. Bir insan umrunda değilse hakkında peşpeşe üç konu açmazsın, başka biriyle dışarı çıkıp seninle çıkmamasını dert etmezsin, bir başkasıyla görüşüyor diye, “kaybettiğine dön bir bak istedim” elbisesi giyip işyerine gitmeyi planlamazsın. Umrunda değilse buna uygun davran.

Merhaba iyi akşamlar.

Bence silip silmemen umrunda değil adamın.
Sen istememişsin o da baskısını bulmuş.
Eğer bu durumun senin içini kemirdigini fark ederse bir yerleri kalkar.Sosyal medyadan sildiginde değil.
Bu nedenle sosyal medyadan değil aklından sil..

X