🕊️🕊️SALATEN TÜNCİNA GRUBU🕊️🕊️

Bu dua grubundaki morrmenekse ve tüm arkadaşlarımın duası kabul olur inşallah. Hakkınızı helal edin. Kziim bu hafta sonu universite imtihanına girecek cok heyecanlı ben de öyleyim. Kızım icin bir fetih duası okumak isteyen olur mu?

Dua grubunda kizim icin bir dua paylaşımı istedim ama bir kişi haricinde dönen bile olmadi. Gerçekten çok sağolun.

Dua grubunda kizim icin bir dua paylaşımı istedim ama bir kişi haricinde dönen bile olmadi. Gerçekten çok sağolun.
Kımse dönmedi diye degil aslında
Bu aralar herkes cok sıkıntıda,
Ben bile kendim ıcın bırsey dağıtmaya cekınıyorum acıkcası kıme sorsam herkes aynı durumda şu sıra. Cok tuhaf ve ağır bı donem yasıyor herkes.
Kızınız calıstıysa ben eminim bız dua etsekte etmesekte Rabbim emeklerının karşılığını verecektir.. Cok sukur kı tuncınayı okumus olduk en azından

Açıkçası guzel bir temenni de olabilir bu illa dua da degil. Ama gerçekten üzüldüm. Bunu bile yapamiyoruz

Açıkçası guzel bir temenni de olabilir bu illa dua da degil. Ama gerçekten üzüldüm.
Tuncina okurken cok ıctenlıkle ettıgmızden emın olabilirsiniz.. Ztn kızınıza okunmus oldu..
Aynı gun benımde kardesım girecek. Allah hepsini iyi yerlere ulaştırsın

Öyle olsun demek istediğim farkli bir konu. Ben bu duadan bağımsız bir istekde bulundum ama bağımsız bir istek grupda talep gormuyormus demek istediğim buydu.

Öyle olsun demek istediğim farkli bir konu. Ben bu duadan bağımsız bir istekde bulundum ama bağımsız bir istek grupda talep gormuyormus demek istediğim buydu.
Yo hayır oyle dusunmeyin
Bızler gunluk burda bır suru hastalar ıcın, atama bekleyenler veya herhangi bır baska haceti olanlar ıcın karsılıksız dualar ediyoruz.. Ben hergun etıket yapıyorum neredeyse kızlarda alıp okuyolar sağolsunlar
Yanlıs anlamayın soyle bır durumda var
O gun milyonlarca öğrenci sınava girecek sızın kızınız benım kardesım belki gruptan bırının akrabası vs vs. Her bırı ıcın dua Dağıtsak kım hangi bırıne yetısecek ki.
Inanın bende kardesım ıcın dağıtırdım ama dedıgım gıbı calıstıysa zaten emeklerının karşılığını alacaktır dıe dusunuyorum.

Istekde bulunan benjm ki niye oyle dusunuyorsunuz. Burada cocuk sahibi olmak isteyen bir cok kişi var ya da Turkiye de. O zaman hangi birine yetişelim mi diyeceğiz. Talep ediliyorsa yardimci oluyoruz. Yada hayırli eş isteyen. Burada bir talep var. Talebi olan kişi zaten dile getiriyor bence siz farkli düşünüyorsunuz. Siz de talep edebilirsiniz. Benim dediğim benim grubu içtenlikle olduğunu düşünüp bir talepde bulunmam ama bunun görmezden gelinmesi. Bu da bana grubun ruhuna ters geldiğini düşündürttü. Kusura bakmasın ama bu böyle. Ayrıca Her sey çabaya bağlıysa biz duanın gücüne inanıp niye dua ediyoruz. Herkes çaba göstersin dileği olsun değil mi ama. Neyse ben teşekkür ediyorum ama sanirim bir daha talepde bulunmayacağım. Çünkü herkes kendi isteğine yogunlasmis

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…