Tüp Bebek Merkezleri Samsun Tüp Bebek Doktor Önerisi

Merhaba,
Tedaviye 2 hafta önce başladım. Kontrollerimi Ercan Demir yapıyor, çünkü Mehmet Bilge Çetinkaya biraz salla pati başladı, guvenemedim ona.
Yılbaşından önceki fiyatla başladık, 9 bin artı ilaçlar. Ilaçlarda 4500 gibi tutuyor
Sakın ona yaptırmayın ben çok pişmanım onun tek derdi para başkada birşey yok bende yaptırdım ama tutmadığı için değil kızgınlığım tutma ihtimali yokken yaptığı için kızgınım bir dünya para harcadım manevi yönden yıpranmakta cabasııı

Sakın ona yaptırmayın ben çok pişmanım onun tek derdi para başkada birşey yok bende yaptırdım ama tutmadığı için değil kızgınlığım tutma ihtimali yokken yaptığı için kızgınım bir dünya para harcadım manevi yönden yıpranmakta cabasııı
Kimden bahsediyorsunuz?

Mehmet Bilge Çetinkaya Medical Park dan
Ben ilk muayenede kendisini anladığım için Ercan Demir'e gittim ve herşeyi kendisi yaptı. Kontrol, Opu, transfer.... Çok memnunum Ercan Hoca'dan.
MP de tüp bebek tedavisi düşünenler, dışardan guvendiginiz bir kadın doğumcu bulun ve herşeyinizi ona yaptırın. MP deki hocalar çok özensiz ve salla pati iş yapıyorlar. Kesinlikle profesyonel hocalar ama çok yogunlar ve dolayisi ile çok özensizler.

Neden tutma ihtimali yoktu?

Ben ilk muayenede kendisini anladığım için Ercan Demir'e gittim ve herşeyi kendisi yaptı. Kontrol, Opu, transfer.... Çok memnunum Ercan Hoca'dan.
MP de tüp bebek tedavisi düşünenler, dışardan guvendiginiz bir kadın doğumcu bulun ve herşeyinizi ona yaptırın. MP deki hocalar çok özensiz ve salla pati iş yapıyorlar. Kesinlikle profesyonel hocalar ama çok yogunlar ve dolayisi ile çok özensizler.
Dışarıdan hangi hocayla beraber yol aldınız?

Neden tutma ihtimali yoktu?
Kistlerim vardı tüplerime yapışık ve bu kistler rahime bir sıvı gönderirmiş transfer olda bile düşürürmüş tutunmasını engellermiş ben maalesef bunu transfer işlemi yapılıp tutmayınca başka doktora giderek öğrendim. Prof dye çok güvenmiştim Mehmet beye ama o kadar pişmanımkiii anlatamam... öyle bebek isteğim içinde gitmedim kistlerimden kurtulmak için gitmiştim ama öyle bir konuştu ki tek tedavinin hamile kalmak olduğunu söyledi.. resmen göle maya çaldık boşuna tutmadı haliyle

Kistlerim vardı tüplerime yapışık ve bu kistler rahime bir sıvı gönderirmiş transfer olda bile düşürürmüş tutunmasını engellermiş ben maalesef bunu transfer işlemi yapılıp tutmayınca başka doktora giderek öğrendim. Prof dye çok güvenmiştim Mehmet beye ama o kadar pişmanımkiii anlatamam... öyle bebek isteğim içinde gitmedim kistlerimden kurtulmak için gitmiştim ama öyle bir konuştu ki tek tedavinin hamile kalmak olduğunu söyledi.. resmen göle maya çaldık boşuna tutmadı haliyle
Çok geçmiş olsun, gerçekten kötü bir deneyim yaşamışsiniz. Bizler maddi manevi çok büyük savaşlar veriyoruz ve Dr lardan da dikkatli,özenli bir şekilde işlerini yapmasını bekliyoruz. Mehmet hoca 3 ayrı yerde çalıştığı için, dolayısıyla çok yoğun ve hastalarını iyi degerlendiremiyor. Benim ilk muayenede eşimden ve benden hiçbir tahlil istemeden hemen tedaviye başlamak istemesi, benim ordan ayrılmam için yeterli bir sebep oldu. Ayrıca 8 tane olan yumurtalarimin, sadece 5 tanesini görmüştü.
Sizin durumunuz içinde üzüldüm. Umarım en kısa zamanda tedavinizi olur ve çocuk sahibi olursunuz.

Arkadaşlar ben bugün pozitif olduğumu öğrendim, umarım sizlerde güzel sonuçlar alırsınız🧿🤗
Çok sevindim Allah tamamına erdirsin. Bende Ercan Demir e bir muayeneye gideceğim en azından fikir edineyim gitmediğim doktor kalmadı git dene olur diyorlar ama olmuyor 😄

Arkadaşlar ben bugün pozitif olduğumu öğrendim, umarım sizlerde güzel sonuçlar alırsınız🧿🤗
Hayırlı olsun çok sevindim Rabbim sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.🤲Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına bende Şafak beyle başladim bu serüvene hayırlısı bakalım.

Hayırlı olsun çok sevindim Rabbim sağ sağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.🤲Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına bende Şafak beyle başladim bu serüvene hayırlısı bakalım.
Şafak bey de süreç nasıl ilaçlar falan? Ben de en son ona gitmiştim çok sakin ve adım adım ilerleyen bir doktor bana çok yanaşmadı hemen tüp bebek icin 6 ay bekle dedi ☹️ Siz de nasıl bir yol izledi ?

X