sana yazmama farklı anlamlar yüklemişsin sadece elimin altında sen vardın

Ge Gecmis olsun tatlım yeni ilişkilere yelken açarsın zamanla.salla

Bence ilişkinizin bittiğini görün ve mesajları kıza atın sonrada numaranızı değiştirin hayatınıza devam edin belli duygusal birisiniz bunu aşmak için öncelikle sosyal medyadan kendinizi soyutlamanız gerekiyor ama içinizi soğutacak olan hamle kıza mesajları atmak olacaktır çünkü iki tarafta aldatılmış bu iğrenç birşey ? kim veriyor bu hakkı insanlara ? aldatılmak cidden kötüdür ne insanlar gördüm kendini asanlar mı kesenler mi herkesi gördüm o kadar kötü hissettiriyor ki bu tür olaylar sizde zamanla kabulleneceksiniz tabi kendinize 1 - 2 yıl şans verin numaranızı değiştirin kimseye vermeyin sevgilinizin çevresiyle ilişkinizi kesin kendinizle alakalı olun zamana bırakın kendinizi

Ama ona bu tavrı siz vermişsiniz bir insandan ayrılırsam bana kafasına göre ulaşamaz karşında koca bir engel yada yeni sevgilimle çekilmiş güzel fotolarımı adam plan yapıyor sizde uyuyorsunuz kendinize yeni yoo seçin o kişiyi düşünmeyin o kafadaki karakter her zaman daha güzelini bulunca gider.

Hayır asla atmasın konu sahibi haksız konuma düşer bu sefer kız inat olarak oğlana daha çok bağlanır bizi cekemiyorlar moduna girer. Ve konu sahibini hırpalarlar.

Sende her aradıgında konusmasaydın. Sevgılın var dıye uyarmak yerıne engelleseydın gayette hosuna gıtmıs baska kızıla cıkarken senıbarayıp sana ask sozlerı soulemesı ee ne beklıyordun kı senı sevıyprum derken baskasıyla cıkan adamdan. Bence yoluna bak cunku yıne donse yıne kabul edecek gıbı bı ızlenım bırakıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…