Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

canım ben de sınıftan 2 arkadaşımla diyete girdim ve bu sefer başardım 1 aydır diyetteyim ve süpeeer devam ediyo.. diğerlerinden fazla kilo verdim hatta azimliyim hırslıyım 2 ay daha bu şekilde devam edicem::)

canım ben kahvaltı:1 dilim kepek ekmeği
salatalık,domates(1 tane)
peynir(klasik kiprit kutusu)
4 tane yeşil zeytin
form çay
ara ögün:2 tane form bisküvi
öğle :1 meyva
ara öğün:2 tane form bisküvi
akşam:yemekte ne varsa 1 porsiyon
günde 10 bardak su içiyorum düşün hala zayıflayamıyorum.daha azaltmam lazımmı:1shok:

süperrrrsinnnnn,,,,tebrık edıyorum ,,sabır işi bırazda tabııı,,,,devamı gelır inş...

sudecim karışmak bana düşmez ama şu ara öğünlerdeki bisküvileri iptal edip yerine küçük meyveler koysan öğlende bol salata yanında az bişeyde olsa yemek yesen nasıl olur. Belkide çok kıstın diye vücudun isyanlarda kitledi kendini ondan veremiyosun. hem spor yapıyomusun canım en azından günde bir saat yürüsen faydası olur diye düşünüyorum a.s.

buldummmmm hemde aynısını ama bunlar irili ufaklı bazıları çok büyük bazıları minicik

valla canım çalıştığım için yemek biraz imkansız yani çalıştığım yerde pek yemek yok
spor tabiki yapıyorum hergün:90 dk aerobik ve günde 80 dk yürüyüş
ama öğlenleri salata olabilir yani evden getirirsm sorun olmz

sudecim hiç kilo kaybedebildinmi sürekli denk geliyosun bana diyet yöntemlerindede merak ettim. eyer veremediysen doktor dicem hayatım onun için soruyorum. çünkü bi yerde vejeteryan olduğunu yazmışsın ama yediklerine baktım senin ihtiyaçlarını karşılayacak hiçbişey yok yerimseniben

nasıl yani işte tüm yediklerim bunlar ben bu yeme şekline daha yeni başladım canım yani uzun süredir yapıpda zayıflamıyor değilim....
ama spor ve yürüyüş hergün yapıyorum:1hug:

son birşey bu şeyleri yıkadıktan sonramı çiğnicez tozluda:roflol:

Çamaşır suyuna basıp, mikroplardan arındırcan öyle çiğinicen :roflol: İlahi alemsin.. Öle kuru kuru çiğne yut canım :1hug:

bu arada geçen hap gibi içilirmi diye denedim sıda erimiyor bu sandaloz haberiniz olsun. Ya çiğnicen ya toz halinde yutacaksın ama pelincan çiğnenmesini tavsiye etmişti özellikle. :jeyyar: a.s.

merhaba kızlar bende devam ediyorum sandaloza arada akşam almayı unuttum ama bugün sabah tartıldığımda sonunda 80ini altını gördüm 79.800:)) bu rakam komik ama naısl mutluyum anlatamam üstelik bu sabah regl oldum. ben tatlı krizine girdiğim zamn direk aynaya koşuyorum vede göbüşüşüme bakıyorum bekar ken aldığım ve doğumdan sonra :CüvCüv: içine giremediğim pantolonların içine girmeye çalışıyorum kötükedihüso sonrada kendime haline bak şimdi git ye hadi diyorum iştah felan kalmıyor.. yani beyinde bitiyor tezi burda doğru sonucunu gösteriyor... sadece kararlılık.. hayat o kadar güzelki ve hayatı doyasıya yaşamak için mutlu kılmak için önce kendini mutlu etmen gerekiyor.. bunun için yola devam kızlar.. pes etmeyin..
hihoyyyt

hadi bakalım bu sabah itibareyle başladım.........hihoyyythihoyyyt
bakalım haftaya bugüne kadar dayanamamda pazar günü tartılırım.yanlız tek sorun bu hafta regl olucam ya tartıda fazla çıkarsam aman Allahımmmmmdelikafadulden

Günaydın tatlım aman canım tartılma bence bitsin 4 gün sonra tartıl moralin bozulursa motivasyonunda bozulur baştan bırakmaya eğilimin artar. :1hug:

gunaydın kızlaarr,,yenı bır gunu daha basarıyla atlatmak(diyetı bozmamak) dileklerimle :))

Günaydın tatlım aman canım tartılma bence bitsin 4 gün sonra tartıl moralin bozulursa motivasyonunda bozulur baştan bırakmaya eğilimin artar. :1hug:

günaydınnnnnnnnnnhihoyyyt
bencede pazara kadar tartılmıcam bakalım bende ne etki bırakcak bu sakız kaydirigubbakcemile3herkes hemen hemen kilo veriyo
ben 5'i biryerde çayı içmiyorum ama yani içemiyorum ıyy onun yerine form çayı içiyorum olurmu ki:1no2:

Olur neden olmasın.. Bağırsakların tembellik yapmadığı sürece sorun yok :1rolleyes: yerimseniben

ben de yarın alıcam sandaloz sakızı. sağolsun sude_tolga söyledi kütahyada nerden bulabileceğimi. elma sirkesi zaten içiyodum sabahları. 5i bir yerde çayını da sorucam bakalım varsa alıcam yoksa yeşil caya devam ederim.

yazarım ben de gelişmeleri bayanlar

Hadi bakalım hayırlı olsun bakalım 2 haftada ne kadar fark edecek. Ben sandalozlu 5.inci günümdeyim. yerimseniben Hadin kızlar kullanmaya başladıkdan sonra 2 haftada ne verdik ne farketti buraya yazalım varmısınız? kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…