Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

senağlama bu ne biçim iş sıfır şeker aldım,4 gün tempolu egzersiz yaptım diet yaptım gr vermemişim neden oldu bu şimdi. moralim bozuldu yaa senağlama

bence 1 hafta dolmadan asla tartılmayın
ben ilk gün lahana suyu yerine çorbasını içitim tüm gün 2 domates 1 salatalık yedim akşam aynı kilodaydım
ama umudumu kırmadım
4 gün kısa bir süre

senağlama bu ne biçim iş sıfır şeker aldım,4 gün tempolu egzersiz yaptım diet yaptım gr vermemişim neden oldu bu şimdi. moralim bozuldu yaa senağlama

sorma canım bende etki yok gerçi regl oldum ama ben dikkatde etmedim hadi bakalım bozma morelini haftaya kesin veririz:lepi:morelini bozarsan hiç veremezsin bak bana hiç bozuyormuyum:ecrin_bebek:

bence aynen devam etmeliyiz.bazılarında 1 haftada etkisini gösterirken bazılarında 2 haftayı da bulabilir.sabırlı olmak gerek.
kolay gelsin herkese..:)

sorma canım bende etki yok gerçi regl oldum ama ben dikkatde etmedim hadi bakalım bozma morelini haftaya kesin veririz:lepi:morelini bozarsan hiç veremezsin bak bana hiç bozuyormuyum:ecrin_bebek:

canım şişkinliğin vardır tartılma ama benim ki bitti çoktan 10 gün de gr değişmemiş olmak çok canımı sıktı sabah gene tartıldım aynı değişiklik yok neyse bu hafta verecem 2 kilo işte bana ne.. Ben kilolardan daha inatçıyım. kaydirigubbakcemile5

ben tek sandloz sakızı yapıyorum bu hafta elma sirkesi kullanmıyorum artık ılık su ile yapıyorum bakalım faydası olcakmıCADIARZU

bide sirkeden kühne sirkesi mi ne varmış o kilo vermede daha etkiliymiş diye duydum kullanan var mı o markadan?

ben şuan kühne marka elmalı sirke kullanıyorum ama başlayalı daha 2- gün oldu.bakalım artık sonuçları göreceğiz.etkisi olursa yazarım.
ama genelde sirke sirkedir ya markadan markaya değişeceğini sanmıyorum.
kolay gelsin hepimize...

ben de sirke markasının pek birşey değiştireceğini sanmıyorum. 2 yıldır birkaç marka sirke kullandım hepsi de aynı sonucu verdi.

ancak sandaloz eğer bal dahil herhangi bir formülle yenirse etkisi kalmıyormuş...

sakın kullanma
emzirenler ve hamileler kullanamazmış.bebeğe de geçer.sırf zayıflamak uğruna yazık edersin.

herkeze merhaba... bende dünden beri lahana çorbası, sebze ve mevye ile diyet yapıyorum... sandoloz sakızı ile sirkeyide ilava etsem diyetime bir sakıncası olurmu acaba??? en az 15 kilo vermem gerekiyor en azından... 77 kiloyum şu anda... sıkı bir diyet yapıyorum bakalım ne olacak...hihoyyythihoyyythihoyyyt

zararı olacağını pek sanmıyorum ama sirke ve sandaloza mutlaka devam et.unutma bal ev dondurma da dahil tek bir tatlı bile yememen gerekiyor.etkisini kırıyor çünkü.
kolay gelsin

zararı olacağını pek sanmıyorum ama sirke ve sandaloza mutlaka devam et.unutma bal ev dondurma da dahil tek bir tatlı bile yememen gerekiyor.etkisini kırıyor çünkü.
kolay gelsin

sağol arkadaşım... bugün iş çıkışı hemen aldım sakızı eve gidene kadar çiğnedim... üzerine su içtim ve yürüyüş yaptım... eve gelince salata ve sebze yemeği yedim ama bağırsaklarım bozuldu.... böyle bir yan etkisi varmı acaba??? tuvaletten çıkamadım... evdeyken sorun değil... bağırsaklarım temizlenir ama işyerinde bayanlara tek tuvalet var yanarım valla...benneyaptımkibenneyaptımki:1no2:benneyaptımki

valla ben de öyle bir etki görülmedi ama salatanın özellikle içinde semiz otu varsa etkisi olabilir.çok yiyince olur.hem çalışması da kötü bir şey değil aslında.
ayrıca yeni öğrendiğim bir küre göre günde 3 öğün bir kase yarım yağlı yoğurda bir miktar öğütülmüş keten tohumu ekleyip onu yiyince özellikle basen bölgelerindeki yağlanmayı azaltıyormuş.paylaşayım dedim.

mrb arkadaşlar bende 1 haftadır yaklaşık kullaniorum sanki bel bölgemde bi incelme oldu canım bişi yemek istemio iştahımı kesti sanırım sirkeli sudan oldu iğrenç sabahları beni öldürüo öğür öğür kusasım gelio zor dayaniorum sizdede öle oluomu ?

arkadaşlar merhaba öncelikle kadınlar klubune çooooooooook teşekkür ederim. böyle güzel bir buluşma noktası oluşturdukları için sandaloz sakızı ile tatlı tüketülmemesi mi gerekiyor. tam olarak nasıl kullanılıyor yardımcı olursanız sevinirim. iyi akşamlar

merhabalar :)
sonuçta bünye meselesi bu şahsen ben elmalı sirkeden çok etkilenmedim.yani tadı pek de fena değil.sanki limonlu su içiyormuşum diye düşünüyorum öyle kolay oluyor.senin miden demek ki daha toleranslı böyle ekşimsi tatlara ondan olabilir kanımca.normal yani kafana takma.sabah sabah içildiği düşünülürse evet tabi biraz kötü olur.
kolay gelsin

sanada merhabalarrr :)
evet tatlıyı kesinlikle tüketme.(bal ve dondurma da dahil.)çünkü bu sefer etkisi kırılıyormuş.
kullanıma gelince;
her sabah bir şeyler yemeden yarım saat evvel bir parça sandaloz sakızını alıp çiğniyorsun.eğer yutamazsan ardından su iç.sonra ılık bir bardak suya 1 yemek kaşığı elmalı sirke koyup iç.tadı biraz limonlu suya benziyor ama zamanla alışacaksın.sonra bu işlemi bir de akşam yemeklerinden evvel yarım saat evvel yaptın mı tamamdır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…