sanırım en kötü hayatı ben yaşıyorumdur

1. si kendimi bildim bileli hep çalıştım ve satış bölümündeydim. çalıştığım şirkette satış sorumlusu diye geçiyor satış temsilcisi de diyebilirsiniz siz öyle hoşunuza gidicekse .
gelirim iyi ama anneme ve kardeşlerime de bakmak zorundayım aldığımı onlarla kocama veriyorum ayrı eve çıksam kirayı nasıl ödücem evi nasıl çeviricem. şimdi kirayı kayınpederim ve kayınvalim karşılıyor onlar evi geçidiriyorç
Anneniz ve kardeşleriniz, nerede yaşıyor şuan, ayrı bir evde değiller mi?

Bosanmaniz lazim. Esiniz özünde zamaninda belki iyi bir insandi ama ona para vererek bagimligini uzatiyorsunuz kendi elinizle..ayni zamanda toksik bir iliski. Üstelik sunu da söyleyelim siz de bagimli olms tehlikedesiniz.
Ek olarak söylemek istedigim "parasini yiyemedim" gibi sözler ne cirkin. Maddi imkansizliklardan öyle bir ise kalkisdikiz anlarim, ama kendiniz hakkinda öyle konussaniz kendinizi sadece kötü göstermis olursunuz. Psikolojik destek almaniz lazim. Esinize para vermek yerine kendinize yatirim yapin. Yasiniz genc hayatinizi birseye benzetmeye sansiniz var. Sakin bu adamdan cocuk yapma!

hiçbişy yazmak istemiyorum vazgetim
Konu silmek yasak. Ayrıca kendi hayatını kendin zora sokup burda millete trip atmak nedir? Hepimiz bir seçim yapıyoruz doğru ya da yanlış.. sonrada ders alıyoruz senin sorununsa hep kolaya kaçmak.

Hayatını birilerinin arkasına saklanarak düze çıkaramazsın

1. si kendimi bildim bileli hep çalıştım ve satış bölümündeydim. çalıştığım şirkette satış sorumlusu diye geçiyor satış temsilcisi de diyebilirsiniz siz öyle hoşunuza gidicekse .
gelirim iyi ama anneme ve kardeşlerime de bakmak zorundayım aldığımı onlarla kocama veriyorum ayrı eve çıksam kirayı nasıl ödücem evi nasıl çeviricem. şimdi kirayı kayınpederim ve kayınvalim karşılıyor onlar evi geçidiriyorç

işte o iyinin içini doldurun diyorum

ben burada gelirim iyi yazacaksam 15000 üstü olmalı

yani hem annene hem kendi evine bakarsın

ha kv kp de belki bizim oğlan adam olur diye sizinle evlendirmişler ama olmamış

yani anneni geçindireceksen annen ile yaşarsın, kv kp de kendi evlerinde kendi oğullarına bakar

adam evlenmemiş ki

evlenmek evliliğin sorumluluğunu almaktır, evi nasıl geçindireceğim diye düşünmektir yoksa o imzanın bir anlamı yok

hayatım kötü diyorsunuz haklısınız da belki

ama çözüm basit sırtınıza sonradan aldığınız kamburu bari bırakın

anneniz kardeşiniz size muhtaç anladığım onları bırakın diyemem ama sizinle ilgili en ufak bri olumlu adımı olmayan eşinizi bırakın

annenize de iş bulun en azından evinin geçimi için ona da bir yol çizin

Akli başinda olan hemen hemen her erkek kim parasi icin geliyor gayet farkinda olarak evleniyor aslinda ama her parasi olan da oyle parasini size yedirmez, kendiniz disinda ailenizi de adama baktiracakmissiniz yok artik. 🙄

Neyse o zamanlar icinde bulundugunuz duruma bir cozum amaciyla ailenizi gecindirmek için boyle bir hata yapmissiniz ama bu evliliginizdeki adami ne için sectiniz? Kendinize yük olacak, sizin bakacaginiz adamla evlenmekteki amac neydi? Adama bakiyorsaniz, ailenize de bakardiniz.

dini yorum yapmak yasak. Karşınızdaki kişinin Müslüman olup olmadığını biliyor musunuz?
O zaman şu şekilde düzelteyim, bence kaderimiz bizim çabamıza bağlıdır! Şimdi oldu mu bayan? Karşımdakinin din görüşünün ne olduğu umrumda değil, yazdığım şeyle yaptığın yorum çok alakasız. Başka yerde saçmala lütfen, iyi günler.

O zaman şu şekilde düzelteyim, bence kaderimiz bizim çabamıza bağlıdır! Şimdi oldu mu bayan? Karşımdakinin din görüşünün ne olduğu umrumda değil, yazdığım şeyle yaptığın yorum çok alakasız. Başka yerde saçmala lütfen, iyi günler.
Bayan değil Kadın. Sitede bu önemli ama dini yorumlar yasak 🤷‍♀️

Eşini boşa. Anneni ve kardeşini al daha ucuz ama daha güvenilir bi semte taşın. 2 göz oda olsun yeter. Sen çalış eve bak. Kardeşin ve annen de destek olsun. Sağlık durumlarını yşlarını bilmiyorum ama apartman silinebilir evlere temizliğe gidilebilir veya evde bir şeyler yap sat yapabilirler. Elin oğlu için sıkıntı çekmeye deymez. Maddi bağımlılığı zor iş sen çözemezsin. Bu yaşında böyle yükler çekme.

Kayınvalideyle yaşayıp, madde bağımlısı adamın kahrını çekeceğine annen ve kardeşlerinle yeni bir hayat kursana.
En kötü hayatı sen yaşamıyorsun ayrıca. Sen böyle tercih ettiğin için yaşıyorsun bunları, başka seçeneklerin de var.

Tercihlerinin bedelini ödüyorsun. Hadi yaşın küçük ilk evliliğinde gaflete düşmüşsün diyelim bağımlı bir adamla neden gidip evlensin. İyi bir adam olsa kocanız uyuşturucu kullanmaz. Yada gider tedavi olur.siz kendinize layık gördüpüniz hayatı yaşıyorsunuz. Yaşın genç boşa geç böyle bir insandan çocuk yapayım falan deme. Seviyormuş pehhhh. Asalak gibi karısana yapışıp kendini besleten adamdan hayır gelmez.

X