Sanki ben korunuyorum

Çok gereksiz bir dert olmuş.Bu kadar normal birşeyi niye mesele ediyorsunuz.Benim eşim de kaç kez bana gebelik testi aldı geldi.Ben de aynı şekilde.Gayet normal yani,o gülen kişi de bekardır ondan tuhaf geliyordur.

İnternetten sen al sorun çözülsün , gereksiz yere cinsel hayatınızı baltalamayın. Alın netten bol bol stok yapın tek seferde. Olsun bitsin.

Cinsel hayat zaten problem çıkmaya bahane arıyor , iyi gidiyorsa bu da nazar boncuğu olsun :KK70:

evlisiniz ve prezervatif almaktan mı utanıyosunuz? e ama hamile kalınca millet "hmm byzayldz mitoz bölündü heralde" demeyecek. evlisiniz ve sevişiyorsunuz ne var bunda? çocuk da istemiyorsunuz kime ne yani niye utanıyorsunuz ki zaten eczane yani öyle markette kasadan geçirme vs yok.

Henuz cocuk dusunmuyoruz. Doğum kontrol hapi kullaniyordum çok da memnundum. Eşim hapla korunmami istemedi. Etrafimdaki bi kac kisi de kisirlastiracagini soyledi bende bıraktım eşim korunmaya basladi.

Ilk prezervatifi ben aldim sanirim eczaneden baya utana sıkıla. Kayganlastirici Jel yazmisti doktor yanına da prezervatif aliyim dedim. Eşime defalarca intden alalim dememe ragmen unuttu hep. Bi kere marketten aldik ama ben cekiniyorum boyle seylerden. bugun bittigini fark ettik. Bende trip attim esime bunun takibini senin yapman lazim diye. Cocuk istemedigi icin de iliski yasamadik (planimiz farkliydi). Eşime kizginim. Utandigimi biliyor ve intden almayi ihmal etti aylardir soylememe ragmen. Haftasonu genelde kayinvalideme gidiyoruz cumartesiden bu hafta gitmemistik. Ozel gecsin istedim ama esim evde bitti diye alma girisiminde de bulunmadi. Oturduk tv izledik ben surat asinca da gidip yatti. Bilmiyorum bazen sanki ben istemesem iliski yapmayacakmisiz gibi geliyor. Haksiz miyim bilemedim sadece icimi dökmek istedim
doğum kontrol hapı kısırlaştirmaz. böyle hurafelere inanmayin.olur mu öyle şey? o zaman kullanan herkes kısır olurdu.

Uzun süreli kullanmamami soylediler. Etrafimda cocuk sahibi olmak icin tedavi goren cok insan var. Kimyasal bisey kullanmak istemedim acikcasi. Esim agri kesici icmeme bile karsiydi. Ama işte dediğim gibi caba gostermesini bekledim. Haftaici erken kalkiyor diye daha hizli davraniyoruz haftasonu ozel gecsin istedim ama cabalamadi
valla insanın ihtiyaci olunca öyle bir kullaniyorki. kimyasal falan düşünmüyorsun. Adet sancısından yerimde duramam, hayat durur benim için. Ergenlikten beri adet olunca ağrı kesici alırım. doğum kontro hapı tekrarliyorum kısır yapmaz. uzun süre kullanmak belki baska sıkıntılara yol açıyordur. o yüzden tavsiye etmemişlerdir. bence bunu doktora danışmalısin

Bunda utanacak bisey yok ki canim. Penim prezervatif almisligim, eşimin bana ped almisligi, dogum kontril hapi almisligi vardir yani. En temel ihtiyaclarimizdan olan bir sey sex. Ucu ona baglanan hersey tü kaka ayip olsaydi vay halimize. Hic cekinme utanma.

Ama benim bu konuda asil anlamadigim su, niye esinize internetten almasi icin israr ediyorsunuz, siz alin internetten o zaman.

valla insanın ihtiyaci olunca öyle bir kullaniyorki. kimyasal falan düşünmüyorsun. Adet sancısından yerimde duramam, hayat durur benim için. Ergenlikten beri adet olunca ağrı kesici alırım. doğum kontro hapı tekrarliyorum kısır yapmaz. uzun süre kullanmak belki baska sıkıntılara yol açıyordur. o yüzden tavsiye etmemişlerdir. bence bunu doktora danışmalısin
Bu dogum kontrol hapi kisir yapar cahilliginden de bir kurtulamadik hee. Birde kimyasal! Bunu diyenlerin cogu da bas agrisina 3 cesit agri kesici icenler...
Evet her seyde oldugu gibi yan etkileri var ama ben kullanmadigimda duzenli adet goremiyorum. Her ay adet duzenleyici icip ustune bir de korunmaya ugrasacagima dkh kullanmak isime geliyor.

Gratiste tüm çalışanlar kadın ordan alın neden utanıyorsunuz ki hayvanlara çocuklara tecavüz edenler utansın..

O bahane olmus bence.istese geri cekilir.ya da ertesi gun hapi alirsiniz eczaneden bi sonraki gun.istense bi yol bulunur

yazan oldumu bilmiyorum ama saglik ocaklarindanda alabilirsin.markali urunlerin yerini tutmaz malesef :) almaktan utandigin icin alternatif olabilir.

1 yil olucak nerdeyse. Ilk zamanlar ben hazir hissetmiyodum ama bunun icin hakli sebeplerim vardi. O cok istiyodu. Sonra cocuk yapmaya baslasak mi bi iki aya dedigimde 2mizin de hazir olmadigini coxuk yetiştirmek icin yeterli olmadığımızı soyledi kirildim. Hala o cumlesini unutamıyorum

Bunda kırılacak bir şey yok ama. Bence 1 yıl bile yeterli değil, evin düzeni oturmamış oluyor daha. Bir de prezervatife senin görevin benim görevim olarak bakarsanız böyle olur zaten. Benim de hep eşim alır, geçen bir sitede kendime ağda alacakken prezervatif de baktım, indirim de vardı hatta. Eve stok yaptım resmen. :) sen de o tarz bir şey yapabilirsen sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Kaldı ki prezervatif de utanılacak bir şey değil. Herkeste olan bir şey, herkes sevişiyor sonuçta. :)

Ya eşiniz internetten almayı unuttu siz de mi unutuyorsunuz? Siz alın internetten. Ayrıca neyden utanıyorsunuz. Market alışverişi yaparken alın olsun bitsin, tanıdık olmayan marketlere gidin siz de..

korunma olayı tek kişilik değildir, “sanki ben korunuyorum”u yok, evet siz de korunuyorsunuz.

prezervatif dediğin merketlerde satılan, ayıbı olmayan bir şey. bunu alınca “aman seviştiğimizi anlayacaklar!” diye korkmanın anlamı ne? o zaman insanlara evli olduğunuzu da söylemeyin, o zaman da seviştiğinizi anlıyorlar çünkü. hamile kalırsanız da evden çıkmayın mesela. karnınıza bakıp “oo korumasız seksler yapılmış” demesinler.

1 yil olucak nerdeyse. Ilk zamanlar ben hazir hissetmiyodum ama bunun icin hakli sebeplerim vardi. O cok istiyodu. Sonra cocuk yapmaya baslasak mi bi iki aya dedigimde 2mizin de hazir olmadigini coxuk yetiştirmek icin yeterli olmadığımızı soyledi kirildim. Hala o cumlesini unutamıyorum
Kırılacak bir şey yok bence. Sonuçta gerçekten hazır olmanız lazım ikiniz de. Ayrıca anladığım kadarıyla daha cinsel hayatınızı yoluna oturtamamışsınız bile. Hamilelik, lohusalık, çocuk daha da bozar. Önce bir eş olun birbirinize iyice alışın derim.

Herşeyi eşten beklememek lazım netten almak istiyorsanız siz alın ,markette tanıdık çıkıyorsa karşınıza başka markete gidin yani çözüm üretmek istedikten sonra üretilir ama bunun için surat asmak çok anlamsız ve çocukluk etmissiniz

Ayrıca ilişki planlayıp sırf prezervatif yok diye ilişkiye girememek yani bir defalık geri çekilme olabilirdi sanırım

Cinsellik öyle kuralları olan belirli gün ve saati olan olmazsa olmazları olan ,önceden planlanan bir şey değil bana göre :)

Siz evli degil misiniz?
Sevistiginizi tahmin etmek cok zor degil zaten. Mahremimizi aciyoruz gibi geliyor diye dusunmeyin. Yanlis veya ters anlamayin kotu amacla yazmiyorum ama evlenerek zaten "bakin biz sevisicez" demis oluyorsunuz. O zaman evlenmeye de mi utanmistin? Bu kadar dusunmeyin.

Sevismek de korunmak da ayip degil.
Biraz rahat olun.

X