Sanki ben korunuyorum

Bebeginiz olunca yaninizda gezdirmeyin mazallah ne yaptiginizi anlarlar. Hatya disari da cikmayalim hepimizin nasil yapildigi malum :KK45:

Benim de eşim utanıyor almaya:olamaz:

Birkaç kere ben gidip aldım marketten. Onun dışında internetten sipariş verdim.

Tek tek uğraşmamak için en son 6-7 kutu birden almıştım:KK51:

Markette genelde hep tanıdıklarla karsilasiyoruz. Alirken de kasiyerin gülüşü falan hosuma gitmiyor. Islanma problemim var o yuzden jel kullaniyorum. Onu alirken bile utanıyorum

Siz verin siparis kapida da nakit odeyin kredi kartiniz yoksa,bu cok zor degil ki.

Bence sinir olmakta haklısın ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim sonuçta hapı bırak demiş o zaman artık onun düşünmesi lazımdı. O alana kadar ben ilişkiye girmezdim. Birde şu var Doğum kontrol hapı kısırlaştırmaz bende ilk evlendiğimizde 1,5 sene kullandım, bıraktığım an hemen hamile kaldım. Bence o tedavi görenlerde zaten bir sorun vardı ama korunmayı bırakınca ortaya çıkıyor sonra suçlu Doğum kontrol hapı oluyor.

Bence sinir olmakta haklısın ben olsam bende aynı tepkiyi verirdim sonuçta hapı bırak demiş o zaman artık onun düşünmesi lazımdı. O alana kadar ben ilişkiye girmezdim. Birde şu var Doğum kontrol hapı kısırlaştırmaz bende ilk evlendiğimizde 1,5 sene kullandım, bıraktığım an hemen hamile kaldım. Bence o tedavi görenlerde zaten bir sorun vardı ama korunmayı bırakınca ortaya çıkıyor sonra suçlu Doğum kontrol hapı oluyor.
Hapi zorla biraktirdi hapim bitmisti bende baya hastaydim bana hap alırmısin dedim kullanmicaksin artik onu dedi almadi aldirmadi. Madem korunmak istiyo bittiginde yenisini alsin

Herşeyi eşten beklememek lazım netten almak istiyorsanız siz alın ,markette tanıdık çıkıyorsa karşınıza başka markete gidin yani çözüm üretmek istedikten sonra üretilir ama bunun için surat asmak çok anlamsız ve çocukluk etmissiniz

Ayrıca ilişki planlayıp sırf prezervatif yok diye ilişkiye girememek yani bir defalık geri çekilme olabilirdi sanırım

Cinsellik öyle kuralları olan belirli gün ve saati olan olmazsa olmazları olan ,önceden planlanan bir şey değil bana göre :)
Önceden planlamaktan kastim haftaici zaten yorgun oluyor yapsak da hizlica yapip bitiyor. Haftasonu erken kalkma derdi yokken tadini cikarmak istedim ama esim cabalamadi bile

Konu sahibine çok yüklenilmiş ama ben hak verdim. Adam sorumsuzluk yapıyor, hiç almamış. Hep kadın mı takip edecek bitmiş mi bitmemiş mi? Bence de utanacak bir şey yok, alınabilir ama herkes bir değil. Utanıyor demek ki, insan eşinin huyunu bilir, alıverir ne olmuş ki eline mi yapışacak yani. Hamileyken de seks yaptığını düşünürler sokağa çıkma filan demek abartı ya. Zaten ilk sefer de konu sahibi almış, onun kızdığı onun alması değil ki eşinin umursamazlığı.

Doğum kontrol haplarimi hep ben aliyodum eşime de o senin kullandığın bisey sen almaliydin diye çıkıştım.
doğum kontrol hapını eczaneden nasıl alıyorsanız onu da alabilirsiniz. Marketten de alabilirsiniz. Utanılacak bişey değil bu. Ama sadece sizin sorumluluğunuza bırakılması tabiki yanlış. İstiyosa gitsin alsın. O alana kadar almayın

Henuz cocuk dusunmuyoruz. Doğum kontrol hapi kullaniyordum çok da memnundum. Eşim hapla korunmami istemedi. Etrafimdaki bi kac kisi de kisirlastiracagini soyledi bende bıraktım eşim korunmaya basladi.

Ilk prezervatifi ben aldim sanirim eczaneden baya utana sıkıla. Kayganlastirici Jel yazmisti doktor yanına da prezervatif aliyim dedim. Eşime defalarca intden alalim dememe ragmen unuttu hep. Bi kere marketten aldik ama ben cekiniyorum boyle seylerden. bugun bittigini fark ettik. Bende trip attim esime bunun takibini senin yapman lazim diye. Cocuk istemedigi icin de iliski yasamadik (planimiz farkliydi). Eşime kizginim. Utandigimi biliyor ve intden almayi ihmal etti aylardir soylememe ragmen. Haftasonu genelde kayinvalideme gidiyoruz cumartesiden bu hafta gitmemistik. Ozel gecsin istedim ama esim evde bitti diye alma girisiminde de bulunmadi. Oturduk tv izledik ben surat asinca da gidip yatti. Bilmiyorum bazen sanki ben istemesem iliski yapmayacakmisiz gibi geliyor. Haksiz miyim bilemedim sadece icimi dökmek istedim
:110::110::mad:
Canım aynı bizz..malesef senle aynı durumdayım..
Biz cocuk istiyoruz daha çok eşim istiyor ben zamana bırakalım diyorum istiyorum ama ille de şimdi olsun demiyorum tahlillerimiz de temiz cıktı deneyelim diyorum o ille de aşılama diye tutturdu:cry:

Neyse tamam dedim bu ayın sonu aşılama yaptırcam ama yine de biz deneyelim dedim belki bebek süpriz yapar ne biliyim tutuverir aşılamaya gerek kalmazz..benimki tamam dedi
Hem hayatım bak bu hafta yumurtlama haftam şansımız yüksek değerlendirelim dedim tamam dedi

Ee adam şimdi kaytarıyo ve böyle böyle günüm geçiyo tutturamıyoruz belki bundan olmuyo çünkü an geldi 5-6 gün ilişkiye girmiyorduk hem de yumurtlama zamanımda..ee ilişki olmadan bebek nasıl olcak leylek getircek galiba :21::halay:
Çoğunlukla benim zorumla yapıyoruz ilişkiyi ya yorgunum diyo ya uyuyakalıyo ben de kendi haline bırakıyorum sonra kendi geliyo benim hevesim kacıyo
Bu ne naz niyaz:KK12:

Ya esim dışında herkes cocuk istiyor ozellikle de ailesi. Bende artik sıcak bakiyorum. Ama prezervatif yoksa bizde yapmayiz sariliriz dedi bozuldum acikcasi.
Bi geceden bişey olmaz deseydin ya ben anlamıyorum insanları zannediyorlar çocuk isteyince hemen tek ilişkiden hamile kalacaklar ben korunmadıgım halde 4senedir olmuyo hemde hiç sebep yokken valla tuttura bilenede helal olsun sizinkide o hesap aman boşver bacım hem soguk zatin insanın canı bile banyo yapmak istemiyo kafana taktığın şeye bak eşinle aranı bozmaya degmez dün olmadı bugün olur

Benim eşimde pedimi alıyor kasiyer gülüyorsa almasın mi :)

Gidin alın ya çekinmeyin

O değilde aklıma şey geldi ... Kasada beklerken bir kızın abartılı utangaç tavırları yüzünden niye böyle davranıyor bu kiz diye öyle bı baktık ki tüm market o kizin hangi marka ped aldığını farketmiş oldu.

Siz rahat olursanız kimse farketmez çekingen davrandiginizda daha çok dikkat cekiyorsunuz

Hem bugün olmasa yarın olur bunun için tartışıp surat yapilirmi :) haftasonu ne güzel gezin dolasin işte sabaha kadar eglenin

Ben de ped alan çok erkek gördüm utanılacak bir şey değil sonuçta öyle olsa satmazlar.
Aile saglık ocakları da veriyor oraya gidip alabilirsiniz.
Bizim burda düşünün tek market var ufak bir yer kızlar kasadayken kaş göz işareti yapıyorum sagolsun geçiyorlar kasaya alıyorum.
Bu sebepten surat yapmanız yanlış bence.
aile saglik ocaginin verdigini almayin arkadaslar ben onunla hamile kaldim sikintili onlar:) üstelik kullanimda hata yoktu dandirik urun bence.

aile saglik ocaginin verdigini almayin arkadaslar ben onunla hamile kaldim sikintili onlar:) üstelik kullanimda hata yoktu dandirik urun bence.

Hadi ya hepsi aynı mı acaba burdakiler dandirik gibi değil bilmiyorum uzun ince serit gibi bir şey.
Biz şimdiye kadar sorun olmadı 3 yıl olacak ama yinede bilemiyecegim.

İnternetten kendin sipariş ver, çok kutu al, dursun kenarda. Belli aralıklarla düzenli sipariş verirsin. Kafaya takacak bir problem değil bence.

Bunda dert edilecek ne var ki. Buyuk marketlerden alamiyorsaniz eczaneden alin, hic olmadi kozmetik marketlerden alin,kasada genelde kadinlar duruyor.

X