Saplantı derecesinde aşk

m1y1v

Guru
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
1.585
1.418
Hiç bu tarz bir şey yaşıyan oldumu çevrenizde vs. Sonu nereye varır.. Pskatriden destek alınıyor hobiler var, ama o kişi sürekli beyinde 7/24..

Unutulmuyor evet bsyler aklına geliyor sürekli zor bir durum ama unutmak da zorundasın ona bağlı yaşayamazsın işte bu ikilem berbat 😒

İkimizinde ismi çok toplumda kullanılan isimlerden değil, özellikle benimki tam bir antika.. Geçen instagram dan ikimizin adını arattım atıyorum Ayşe ali.. Böyke bir çift gördüm bzm isimlerimixle aynı... Nasıl hoşuma gitti nasıl dua ettim bir ömür boyu mutlu olsunlar..

Ask dedikleri hissiyat zaten saplantiya veya uyusturucu bagimliligina benziyor. Karsi taraf ego tatmini denen sekilde oynuyorsa seninle ama net karsilik alamiyorsan bileniyorsun hirs yapiyorsun, guzel vakit gecirip terk edilirsen bu sefer yokluk cekmeye basliyorsun kafan onu istiyor...uyusturucu gibi. Benden gelsin:

İkimizinde ismi çok toplumda kullanılan isimlerden değil, özellikle benimki tam bir antika.. Geçen instagram dan ikimizin adını arattım atıyorum Ayşe ali.. Böyke bir çift gördüm bzm isimlerimixle aynı... Nasıl hoşuma gitti nasıl dua ettim bir ömür boyu mutlu olsunlar..

Anaaa bu kisi sen misin? Unutursun elbet. Sevgililikten sonra bu hale geldiysen normal de benim hic sevgilim olmayan biri kafayi takmisti:KK43: o cok zor ve kotu.
Asilmayacak sorunlar mi var?

Hiç bu tarz bir şey yaşıyan oldumu çevrenizde vs. Sonu nereye varır.. Pskatriden destek alınıyor hobiler var, ama o kişi sürekli beyinde 7/24..
Oldu saplantı derecesinde aşkın sonu hüsrandır acı çekmektir en iyisi unutmaktır çünkü aşkın başında kelebekler içinde uçuşurken bir anda tepe taklak sert bir zemine çakılmaktır gerek yoktur :KK53:

X