Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Sarı alt tonlu pudra önerisi olan var mı?(creme puff)

cekirdekcik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2014
1.035
2.132
Kızlar selaaam. Ben esmer tenliyim ve sarı alt tonluyum. Max factor creme puff'in 41 numarasını kullandım ama tam cildime oturmadı gibi... Bi tık daha koyusunu istiyorum ve pembemsi olmayacak bi pudra sarı alt tonlu yani...

Creme puff'ın 13 numarasını kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz ya da baska tavsiyesi olan var mı??

kızlaaaaaaaaaaar yahu yok mu aranızda, koyu ama sarı alt tonlu pudra tavsiyesi verecek olan amaaa :KK16::KK16:

Siz bilmezseniz kim bilecek hadiiii :mad::KK43:

kızlaaaaaaaaaaar yahu yok mu aranızda, koyu ama sarı alt tonlu pudra tavsiyesi verecek olan amaaa :KK16::KK16:

Siz bilmezseniz kim bilecek hadiiii :mad::KK43:
max faktörün bende 05 numarası var oda pembe alt tonlu sürünce anladım
alırken bir çok numarasına baktım da sarı alt tonlu gibi gelmedi hiç biri bana
alix awien bir numara aldım o sarı alt tonlu gibi tabi rengi açık
mac de sarı alt tonlu pudralar var , istersen ona bak

max faktörün bende 05 numarası var oda pembe alt tonlu sürünce anladım
alırken bir çok numarasına baktım da sarı alt tonlu gibi gelmedi hiç biri bana
alix awien bir numara aldım o sarı alt tonlu gibi tabi rengi açık
mac de sarı alt tonlu pudralar var , istersen ona bak

Canım sağ ol, ben bugün flormar'dan compact pudra aldım ve sarı alt tonlu, bej... 15 tl fiyatı indirimle, en koyusunu istedim ve öyle bi hemen üstünkörü denedim aldım. 93 numaraydı... Eve gelince baktım, çok beğendim yaa yapısını. kadife gibi, kapatıcılığı da iyi çoook hafif bi pudra. Frıçayla sürerseniz daha güzel oluyor. Max factor almadım, onu da kullanmıştım yapısı çok yoğundu ama bu çok daha hafif. Deneyin kızlar bence!

X