Sarı / beyaz : Hangi alyans?

junebride

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2019
269
201
Merhabalar, ben yeni bir üyeyim. Alyans seçimi hakkında fikrinizi almak istedim. Öncelikle 1 senedir nişanlıyım ve başta pırlanta yüzüğümle takınca uyması için 3 mm. az bombeli sade alyans almıştım. Görüntüsü kötü değil, ama beyaz altının üstündeki rodaj çok çabuk bir şekilde aşındı. Bir de birçok yakınım gümüş / hacı yüzüğü gibi duruyor deyince sarı altın bakmaya başladım.
Şimdiki alyansım ilk fotoğraf.
Dün bombeli 4 mm sarı altın alyans denedim. Çok hoşuma gitti açıkçası.
3. foto da beğendiğim başka bir alyans. Kendinden pırıltılı gibi.

Hangisini elime daha çok yakıştırdınız? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhabalar, ben yeni bir üyeyim. Alyans seçimi hakkında fikrinizi almak istedim. Öncelikle 1 senedir nişanlıyım ve başta pırlanta yüzüğümle takınca uyması için 3 mm. az bombeli sade alyans almıştım. Görüntüsü kötü değil, ama beyaz altının üstündeki rodaj çok çabuk bir şekilde aşındı. Bir de birçok yakınım gümüş / hacı yüzüğü gibi duruyor deyince sarı altın bakmaya başladım.
Şimdiki alyansım ilk fotoğraf.
Dün bombeli 4 mm sarı altın alyans denedim. Çok hoşuma gitti açıkçası.
3. foto da beğendiğim başka bir alyans. Kendinden pırıltılı gibi.

Hangisini elime daha çok yakıştırdınız? Teşekkürler.

ring1.jpg
IMG_20190402_131406.jpg
IMG_20190402_131355.jpg
Ben rose diye tabir edilen bir renk aldım tüm sarı da beyaz da denedim ama en çok onu beğendim tabi hem herkesin zevki farklı hem de ten rengine uyumu farklı. İçinize hangisi sindiyse onu alın ben önceden kesinlikle beyaz altın diyodum ama elime yakistirmadim

Bence üçü de güzel değil. Yani desenli ve daha kalın bişey al bence

Ben rose diye tabir edilen bir renk aldım tüm sarı da beyaz da denedim ama en çok onu beğendim tabi hem herkesin zevki farklı hem de ten rengine uyumu farklı. İçinize hangisi sindiyse onu alın ben önceden kesinlikle beyaz altın diyodum ama elime yakistirmadim
Teşekkürler yorum için. Rose altının modası geçer diye onu klasmanıma almadım. güle güle kullanın.

Bence üçü de güzel değil. Yani desenli ve daha kalın bişey al bence

Tabi kişisel zevk, kalın ve desenli alyansları artık liseliler bile aralarında takmaya başlamış ve kalın yüzüklerle parmaklarımın mobilitesi azalıyor gibi hissedyorum. Teşekkürler yine de.

Teşekkürler yorum için. Rose altının modası geçer diye onu klasmanıma almadım. güle güle kullanın.

Tabi kişisel zevk, kalın ve desenli alyansları artık liseliler bile aralarında takmaya başlamış ve kalın yüzüklerle parmaklarımın mobilitesi azalıyor gibi hissedyorum. Teşekkürler yine de.
Alışırsın parmağına geniş gelmesine :) desene liseliler level atlamış 😊

İkincisi yani sarı olan acayip kullanışlı bir yüzük evlenirken bende modaya aldanıp kalın almıştım bunaldıgım için yatarken veya iş yaparken çıkarmak zorunda kalıyordum iki yüzük kaybettim en son bu modele geçtim varlıgıyla yoklugu bir hiç rahatsız olmuyorum sürekli parmagımda

bende şu an senin kullandığın gibi kullanıyorum. beyaz altın, bombeli ve ince. beyaz altın zamanla sararıyor doğru. arada gidip parlatırız diye düşündük.
illa sarı altına geçicem diyorsan ikiyi al. şu tırtıklı olan çok demode.

X