Satılık kitaplarım

100 msj olmamıştır ki ama ben daha çok konuları okurum pek yorum yapmam :-))) kitaplarla ilgili de kargosu size ait olmak şartıyla hemen yarın aras yurtiçi sürat kargo hangisiyle isterseniz onunla gönderebilirim. ben umudu kestiğim için çok fazla konuya bile bakmıyordum doğrusunu isterseniz.
141 mesajınız var. PTT KARGO ile gönderemez misiniz? Daha uygun oluyor. Ayrıca özel mesaj atmazsanız hesap bilgilerinizi nasıl alacağım? Ya da PTT kargoya karşı ödemeli gönderin. Tahsilatlı. :KK34:

Özel mesajda da yazdığım gibi "Kitaplar elime ulaştı. Güzel bir alışverişti. Teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin!" :KK34:

karatay kitapları satılmıştır. diğer kitaplar halen durmaktadır. düşünen varsa bana özelden msj atabilir.

"adayasemi" isimli arkadaşımızı hiç tanımam. Bir de bu konuyu görmeden önce nickini de bir yerde görmedim. (yorumlarda falan hiç karşılaşmadım.)
Kendisinden "karatay kitapları"nı aldım.
Gayet titiz şekilde, gününü geçirmeden kitapları bana gönderdi.
İlgilendi. Elime ulaşmasına kadar aşama aşama haber verdi. :KK17: Kitaplar da gayet temiz / düzgün :KK76:

Şayet kitap almayı düşünürseniz diye söylüyorum. :KK34:
Güvenle alışveriş yapabilirsiniz. :KK42:
( Haaaa! Tabii benim referansıma güveniyorsanız. :KK1: Sonuçta beni de hiç tanımayanlar var! :KK53: )

çok teşekkür ederim. burada bile paylaşmanız bana gurur verdi. memnun edebildiysem ne mutlu bana. kitap olayına gelince almak isteyen olursa tabi ki memnuniyetle yardımcı olurum. ama cidden artık umudumu kestim ve onlara bir yer buldum evimde. neyse o kitaplarsa sizin kısmetinizmiş.. güle güle okumanız dileğiyle iyi günler dilerim...

çok teşekkür ederim. burada bile paylaşmanız bana gurur verdi. memnun edebildiysem ne mutlu bana. kitap olayına gelince almak isteyen olursa tabi ki memnuniyetle yardımcı olurum. ama cidden artık umudumu kestim ve onlara bir yer buldum evimde. neyse o kitaplarsa sizin kısmetinizmiş.. güle güle okumanız dileğiyle iyi günler dilerim...
:87:

Teşekkür ederim. :KK17:

Merhaba arkadaşlar. Benim 2+1 evim var. O sebeple geçmişten bu yana aldığım tüm orjinal kitaplarımı sığdıracak yer bulamıyorum evim küçük.satmayı düşünüyorum ama prosedür ne şekilde işliyor bu konuda bilgilendirirseniz bugün eve gidip tek tek isimlerini not edip buraya yazarım. Düşünen olursa yardımcı olurum.

kefaret varmı acaba yazarı ian mc ewan

X