Savaşa nasıl yardım edebilirim?

serentyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2021
1.480
2.470
Bu çocuklara içim parçalaniyor. O çocuklara nasıl yardım edebilirim elimden ne gelebilir sadece savas var diyip paylasim yapmak istemiyorum maddi yönden olsun erzak yönunden olsun ne yapabilirim internetten baktigimda net bir bilgi bulamadim

Bunun için kurumlarla iletişime geçebilirsiniz AFAD Kızılay yada Diyanete bağlı yardım kuruluşları var

Gazze’nin tüm sınır kapıları kapalı diye biliyorum. Zaten 3 sınır kapısı var ikisi israilin elinde biri mısıra açılıyor ama mısır da İsrail baskısıyla kapıyı açmıyor tüm yardım tırları sınırın diğer tarafında bekliyor. Hiç bir şekilde ne erzak ne tıbbi yardım gönderiliyor nede ordan çıkışlara izin veriliyor. Şehrin elektrik suyu da kesilmiş durumda. Şuan Türkiye ve BM dahil çoğu ülke İsrail’e baskı yapıyor sınırların açılması için ama herhangi olumlu bi durum olmadı diye biliyorum. El kol bağlı bekliyoruz dua etmekten başka bi çare gelmiyor elden

Diplomasileri batsın, nefret ediyorum. Göz göre göre insanlar ölüyor, göz göre göre....

Bugün bende bunu düşündüm..sadece bireysel olarak değil toplumsal olarak biseyler yapılmalı..arkadaş çevremde gördüğüm kadarıyla kermesler düzenleniyor gelirleri filinstine aktarılmak üzere umarım yerine ulasiyordur.

X