saxenda ve euthyrox

bettykitty

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2022
39
7
53
arkadaslar merhabalar. Endoktrin dr. bana Saxenda igne yazdi bayagi detayli anlatim ile. bugun basladim ancak sanki istahim daha da acildi:}}} saka bir yana. igne kac gunde etkisini gosteriyor. birde sabahlari ac karnina 25 mg Euthyrox aliyorum onunlada ilgili detay bilen varsa biraz bilgi alisverisi yapabilir miyiz

merhaba
ben 10 yıldır 25 mg Euthyrox kullanıyorum kilo almaya yol açan bir ilaç değildir.
belkide diğer kullandığınız iğne yapıyordur. yada ekstra kan ilacı, vitamin kullanıyorsanız onlarda yapabilir.

merhaba, saxenda ben de kullandım. Gönül Ateşsaçan isimli doktora gittiğimde vegan beslenme ile birlikte bunu vermişti. Kabızlık yapıyor, inanılmaz iştah kesiyor ilk kullanımda kilo verdiriyor. Ama ne yediğinizle alakalı, yine süt ürünleri ve gluten alırsanız saxenda hiçbir işe yaramıyor aksine kabızlık yaptığı için kilo aldırıyor. Parasına değen bir ürün değil, ayrıca uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarıyormuş

10 yıldır 25 mcq euyhyrox kullanıyorum, şükürler olsun bunca yıldır 3 kg aldıysam 3 kg geri verdim. Yediklerinize dikkat ederseniz doz ayarına da gerek kalmaz inşallah. Kilo aldıran bir ilaç asla değil

X