Saç Bakım Ürünleri (Schwarzkopf) Glıss Saç Bakım Ürünleri

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10
güzeller,ben glıss sıvı saç kremini yeni kullanmaya başladım diyebilirim.daha önceden sarı renkte olan sıvı saç kremini almıştım,ama kullanmadım,yalan oldu
geçenlerde glıss'in,boyalı saçlar için olan sıvı saç kremini aldım.saçlarımı yumuşacık yapıyor.ben memnun kaldım.fiyatlarıda cazip,ben 8 tl ye almıştım sanırım...
saçınız için birşeyler yapmak istiyorsanız,en azından bunu kullanabilirsiniz.banyodan sonra 2 fıs fıs layıp tararsınızbitti gitii:13:
kokularıda çok hoş
sadece sıvı saç kremi ile sınırlandırmamak lazım,ben diğer ürünlerinide denemek istiyorum
saç bakım maskesi,ve diğer serumlarınıda
envayi çeşit ürünü var.bundan sonra çoğu ürününü deniyeceğim:13:​
bu bendeki ürün...

Canparem, benim saçlarımı yapış yapış yapiy bu sıvı saç kremleri meleğim yaa, kullandım bir kaç çeşidini ama sevemedim kankam...

benm vazgeçilmezim diyebilirim.ayda kaç tane kullanıyorum sayamadım
aprilim diplere degl uçlara sıksan sadece? yine de yapış yapış mı oluyor:S
ben şampuanı vs herşeyini kullanıyorum ve öneririm herbikesciklere
sarı olanı bende var

Uçlara sıkıyorum zaten melek kankam...
Ama olmuyor olmuyor...
Zaten kıyacağım saçlarıma bayağı kestireceğim yakında...Uçları mısır püskülü gibi oldu uyuzların.

Canparem, benim saçlarımı yapış yapış yapiy bu sıvı saç kremleri meleğim yaa, kullandım bir kaç çeşidini ama sevemedim kankam...
hadi ya kankam:26:
doğrudur melekom,kişiye göre değişiyor iştesaç kremi kullanıpta bunu sürmüyodun ayrıca dimi gardaşım?

aşık olduğum saçlarının sırrı glıss demek
nalçaksın patiniye daha önce söylemiyosun kankana

Uçlara sıkıyorum zaten melek kankam...
Ama olmuyor olmuyor...
Zaten kıyacağım saçlarıma bayağı kestireceğim yakında...Uçları mısır püskülü gibi oldu uyuzların.

nayn kanka nayn
buna izin vermem iştekesme yavritom ya,azcık kendin al uçlarından
kuaförler yoluyo kuş gibi ya

Son düzenleme:
ayy bayılıyorum bunlara benim banyodan sonra arap saçına dönen lanet saçlarımı çok güzel açıyo

ayy bayılıyorum bunlara benim banyodan sonra arap saçına dönen lanet saçlarımı çok güzel açıyo

kankamın saçına lanet deme
sırma onlar sırma
arap saçı dedin de aklıma geldi,saçımı bi kere arap sabunuyla yıkadım,anama uyup
kanka 1 hafta açamadım saçı yatövbe ettim sonra:82:

Son düzenleme:
gliss ürünlerini severek kullaniyorum..2-3 yil olmustur..kokulari etkileri güzel gercekten..
ama herseyin bi sonu var.. ürünleri degistirmeyi düsünüyorum :)

kankamın saçına lanet deme
sırma onlar sırma
arap saçı dedin de aklıma geldi,saçımı bi kere arap sabunuyla yıkadım,anama uyup
kanka 1 hafta açamadım saçı yatövbe ettim sonra:82:

haha deli kanka sabunla saç yıkanırmı kazık gibi yapıyo yaa

gliss ürünlerini severek kullaniyorum..2-3 yil olmustur..kokulari etkileri güzel gercekten..
ama herseyin bi sonu var.. ürünleri degistirmeyi düsünüyorum :)
:))) her güzel şeyin sonu olduğu gibi
anam ne biliyim ya
sabun olsa iyibeter bişeydi hacı bu

Durulanan kreminden memnun kalmadım kanka ama bunu da merak etmiyo değilim bi ara kesin deneyeceğim:13:

kesin dene kanka kesin
saç kremini almam,ama saç bakım maskesini deneyebilirim

Biriciğim krem sürmediğim zaman bunu sürüyordum, bunu sürmiceğim zaman krem sürüyordum...
Anladın sen onu
Aşkom benim kuaförümün eli çok korkaktır.
2 parmak kes diyorum, sade kırıkları alıyor denyo kıyamıyorum diyor tey Allaam...
Kestircem valla billa aşkitom, kötü görünüyor çok. Sevdalım da dalga geçiyor.
Saçlarım da benim gibi asiymiş, her bir teli birbirinden bağımsızmış ta, suratına yapışıyomuş ta muşmuş

kanka 1 hafta açamadım saçı yatövbe ettim sonra:82:[/B]

arap sabunuyla mı
aahahhahahahha koptuğum an bu andır kanka
isyankar kadın teyzemin önerilerine kapattım kendimi bundan böyle
ahahahhaha
:76:

Kanka sade sabun olsa iyi be, arap sabunuyla yıkamış benim akıllı bıdığım ahahahha

Puahhaha arap sabunuyla yıkadın arap saçına döndü di mi saçların arap sabununu temizlikte tek geçerim:81:

:44: ulan eski smillerde yok:)) neyse duyguları ifade edemiyeceğim
ne bozuyon
ha??
ne bozuyonnn:85: :84::95:
nolmuş isyankar kadına uyup saçımı arap sabunu ile yıkamışsam:84:tamam kabul ediyorum,apartman temizlikleri bile artık onunla yapılmıyor amanapalım yani,anam dedi boynum kıldan ince
1 hafta evde isyan çıkardım ama kanka:))))kanka senin kuaför nerde,adres verde bende geliyim mademse
sendeki asi saç hikayesi bana bişeyler hatırlattı

bozmadım ki alla allaaa yapmışın bi denyolindalık baari arkasında dur kanka
verim valla aşkom süperdir süper ayyyyyy gel beraber gideriz aaayyyyyyy heyecan yaptım la :97:
ne hatırlattı kankam, kıyamadım ama...

Kızlar benim saçlarım aşırı kepekli bu Gliss'in ürünleri kepeğe de iyi geliyor mu acaba bir bilginiz var mı? Ona göre şampuanını ve sıvı saç kremini alıcam en kısa zamanda. Head&Sholders kullanıyordum bir de kepeğe etkiliymiş tam tersi iyice kepek yaptı yahu.

arkasındayım aslanlar gibiyapıcam dedim yaptım
aman boşver kankam
beraber gitmekmiay kalbim attı pır pır

cano,kepeğim olmadığı için ona kefil olamam
ama kepeklenme için saçlarını banyo sonrası sirkeli su ile durulamanı öneririm canım
saçında kuruluk varsa oda kepek yapar bak.nem vericek maskeler yap saçına o yüzden:13:zeytin yağı,yumurta gibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…