Gebeliğe Hazırlık sebepsiz infertilite için neler yaptınız?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, neden bir sorun olmamasina ragmen klomen, catlatna ignesi ve femara kullandiniz acaba? Benim de sebebsiz yere olmuyor ondan soruyorum

Merhaba, neden bir sorun olmamasina ragmen klomen, catlatna ignesi ve femara kullandiniz acaba? Benim de sebebsiz yere olmuyor ondan soruyorum
Dr süreci hızlandırmak amacıyla verdi. Takip sağlayıp kontrollu planlı gebeliği yumurtlamayı denk getirmek istediğini söyledi. ama sonuç negatif... her seferinde.

Merhabalar uzun zaman olmus siz yazali fakat bende sizinle ayni durumdayim suan 3 kimyasal yasadim sebepsiz infertelite ve doktorum suan denemek icin coraspirin kullandiriyor 2 gunde bir ve folik asit kullaniyorum acaba sizin durumunuz nedir öğrenebilir miyim?

Şuan çok şükür hamileyim canım, inşallah sağlıkla ilerlerse.. bende de 3 kimyasal oldu. 1 ay bekledim. Sonrasında sulu ultrason diye bişey yaptırdım, rahime ufak bı çizik atıldı onun üstüne oldu. Corasprin kullandığım aylar ben bu sonuç alamadım canım maalesef. Belki sen alırsın

İnşallah alirim sonuc artik psikolojik acidan hic iyi hissetmiyorum kendimi sigarayi biraktim saglikli besleniyorum esime biraktiramadim ileri hareket hizimiz 22 lerde simdi 10 gundur coban cokerten keci boynuzu pekmezi ceviz kuru uzum e vitamini ve keten tohumu yagi incir kürü yedirip iciriyorum biraz daha yukselmesi lazim diye baskada ne yapabilirim bilmiyorum bende balik hapi coraspirin folik asit kullaniyorum zeytin yaginda incir kuru yapiyorum dahada yapacak birsey kalmadi sanirim duamida ediyorum rabbim isteyen herkese saglikli bir evlat kucagina almayi nasip etsin insallah

Sulu ultrason sonrası hamile kaldınız sanırım onun faydası olmuş olabilir mi? Ben de yaptırdim bir şey çıkmadı ama 3 dk bana ömür gibi geçti sancım çok oldu travma olarak kaldı resmen bende. Tüp tutmadığı için yapıldı bana da

Yani bilmiyorum onun mu faydası oldu ,rahim içine atılan ufak cizigin mi. Sonrasında kullandığım oksapari mi. Şundan oldu diyemiyorum. Normalde pıhtılaşma sorunum yok denilmişti 2 tane heterozigot genim vardı ama, yine de oksaapar kullanarak ilerledik, hala da kullanıyorum

Kimyasal yaşadığınız icnmi coraspirn kullandiriyor doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…