Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hayatım gerçekleri soylesekte maalesef bunu övmek anlıyorlar.hukuk savunmakta onlar baska bisey anlıyor.

Chpnin vekilleri ittifak ortaklarına kaydı hdp ile ilgisi yok. Adamların zaten 10dan fazla millet vekili vardı mecliste, bizden almış falan değiller.

Tamam pare sen hükümetin elindeki hukuktan daha fazla biliyorsun, git yargıla hepimizi at içeri. Bak sizinkiler ülkeyi yönetip teröristleri temizleyemiyormuş, kendi ağzınla itiraf ediyorsun. Hükümetin terörist saymadığından bana ne

Bununla ilgilenmiyorlar kendilerine gelince hala başörtüsü madurları ama başkasının madur olması yalan dolanla iftiraya uğramadı umurlarinda değil

Burada gördük kimin ne kadar adil oldugunu. Başörtüsü yüzünden okulundan atilan eğitim hakkı elinden alinanlardan bahsedince-biri de ben oluyorum bunlarin- ahihihaha Bi mağduriyetiniz bitmedi iyi ekmek yediniz bundan haaa! Yazıldı. O kadar sorun arasında sizinki devede kulak hihihih yazıldı. E bunlar ne oluyor o zaman herkes kendine demekki başkası umrunda değil.

Yok ben sakine cansız dan bahsediyorum

Kk içerden çıkarıcam demedi mi nasıl yani

Demirtasi kavala ve diğerleri çıksın istiyorsanız oy verin dedi ya emirler yağdırdı..nasıl demedi
Çünkü ispatlanmış suçları yok. Demirtaşı dağda asker vururken ya da kavalayı o ajanla oturmuş konuşurken gösteren bir kanıt var mı? Olsa zaten cezalarını verip onaylarlar. Yargı sonuçlansın, ispatlansın varsa çeksinler cezalarını, kimseyi hükümsüz bir şekilde hapiste tutmaya hakları yok.

Canim 2023 yılındayız gecti canim bu olaylar eskidendi eskiden işitip ısıtıp çıkarıyorsunuz herkes özgür benim bir sürü başörtülü arkadasim var cokta seviyorumChp li niye destekliyorlar acaba helâlleşti adam ak partili arkadaşlarımda var başörtülü onlar neden eskiye takılmıyor çünkü helâlleşti adam.

Ama ne yazsak hep bu konuyu öne sürüyorsunuz.ozaman chp yoktu kk yoktu biz çok gençtik.adam özürdiledi sorumlusu olmadığı halde.biz haklısınız dedik.ve şunuda ekleyeyim o dönemler sizin hakkınızıda hep solcular savundu protestolarda göz altına alındılar.böyle haksızlıkları yarıştırmaya kalkarsak oooo taaa katliamlara kadar gidelim sonra ortalık karman çorman olsun

ahmet turkun kk sozunde durmassa hesabını sorariz degisim kacinilmazdir demisti... tamam esime anlatayim bakayim cok cok saol

Çok minnoş ya helalleşmek iki taraflı olur? Hakkim asla helal değil. Zehir zıkkım olsun. Gençliğimi geri getirsin belki o zaman.

E idam yok. Diğerini yıllardır besliyoruz zaten. Ellerinden öpmek gerek kim vurduya götürenin.
Herkesi aynı yerden bakmaya zorlayamayız. Apo yakalandığı süreçte türkiyede idam vardı, apoyu alma konusunda anlaşma sağlanır sağlanmaz idam paldır küldür kaldırıldı ve işin başında bahçeli vardı. Hatta biz yok canım bahçeli onu asmadan rahat etmez diye konuşurduk aramızda ama hepimizi yanılttı. Onu beslememizin sorumlusu hala hükümette yani. Araştır bak göreceksin

Benim arkadasim ev arkadasim o yıllarda üniversiteye örtüsünü çıkarıp petun takip giriyordu üzülüyordu evet zamanında bunlar oldu.arkadasim suan iyi yerlerde kinmi tuttu insanlara . Ornek ben polis okulunda okuyordum başörtü meselesinden dolayı bazı olaylar okuldan çıkarıldim cok üzüldüm dogru kin tutmadım yıllar geçti devran değişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…