Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
42 yaşındayım başörtüsüyle eğitim görememeye en başta karşı çikanlardanım çünkû özgürlük istiyorum herkese özgürlük erkekler sürmeli kadinlar mini etekli gorebiliyorsa başörtüsüylede girilmeli diye ama sıktı artık bu maduriyet

Bazı şeyleri görürken neden bunları aklama peşindesin. Kobani olaylarını kim başlattı? Sürekli bir Demirtaş , Kavala savunması var.
Başörtüsüne dokunamazlar bu saatten sonra diyorsun da peki nasıl Hizbullah kuralları gelecek. Çiğ çiğ yemezler mi adamı?

Hizbullah kuralları mevcut hükümet gelince tahat rahat at koşturacak.kk gelince değil

Ya cumhur ittifakını destekleyen arkadaşlar Bu neyin hırsı yaa savaşımı gidiyoruz biz secim bu ama su ama bu.... tamam siz kazanın kazandınız tebrik ederiz kendi yolunuzdan dönmeyeceksiniz hepimiz kendi yolunuzdan vazgeçmeyeceğiz. zaten atatürk ilkelerinden vazgeçmeyiz hepimiz atatürk 'ün kurduğu cumhuriyette yaşıyoruz. O kadar.

Aynen oyle

Hizbullah kuralları mevcut hükümet gelince tahat rahat at koşturacak.kk gelince değil
Ayrıca demirtaş kavala savunması yapmıyoruz.hukuk nedir bilirmisin.yasa nedir.bir hakim bir caniyi serbest bıraktığında haa hoo yaparız mesela.ama adam delil yetersizliği der hukukun bilmem kaçıncı maddesine göre ben bunu uygulamak zorundayım der.kalırız öyle

Evet hukuk nedir biliyorum. Kesinleşmemiş bir cezası olmadığı halde içerde tutulduğunu bu yüzden Avrupa İnsan hakları mahkemesine verildiğini ve tazminat ödendiğini de biliyorum.
Yani sizin gördüğünüz gibi "CAHİL" değilim. İstiyorsunuz ki sadece aynı görüştekiler olsun saysın sövsün hakaret etsin. Siyaset konuşmak böyle bir şey değil

Nasıl gelecek Allah aşkına? Siz buna nasıl inanabiliyorsunuz. O zaman ben de diyeyim ki KK gelince başörtüsü yasağı gelecek.
Ben hiç bir yorumumda hizbullah gelince şöyle olacak böyle olacak kesin olacak demedim.hizbuyla kk yı karşılaştırdın ya pes

Banane montaj videoada ben paylaştım mı? Kaldı ki iki tarafa da diyorum o bu mu dedim. burada bu var Sürekli video twit.
Akk trollere sor kiskirtanlara sor montajı yapan trollere hesap sor tabikide cevap veriyor buna herkes hukuk devleti burasi özgür bir ülke insanları kışkırtmak şerbette biz videolarla karşılık verindeki suç yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…