Şekersiz 21gün ve kilo verme ortakları aranıyor

13. şekersiz günden selamlar 🙋🏻‍♀️

Sabah aç karnına tartıldım 69.20 yine 2 günde bir 200 gr gidiyor bu hızla 3yıla hedef kiloma ulaşırım 😂
Akşam yarım saatlik hareketler çok etkilemiyor sanırım. Akşam yürüyüşe çıkacağım (inş🙏🏻)
Birde bu ara çok popüler olan asyalıların göbek dansı tarzı olan şeyi deneyeceğim akşam yapınca onunla ilgili yorumumu da yazarım 😘

Güncel kilo: 69.20

Şekersiz 14. Günden günaydınn☺️

Bu gün güzel bir başlangıç yaptım. Az önce tartıda 68,75’i gördüm ve nasıl heyecanlandım anlatamam 69,5-70 arasındaki inatcı kilo bıraktı sanırım kendini💪🏻 68i görmeyeli olmuştu biraz 😂
Sporun dozunu bir tık arttırdım diye oldu bence
Asyalarının göbek dansını yapmaya başladım dün tavsiye ederim

Günaydın herkese 🙋🏻‍♀️
Rezalet bir haftasonu geçirdim. Hem şiddetli bir regl hemde sevgilimle ayrılığın ucuna gelme durumumuzdan dolayı tatlı yedim. Güllaç ve adını bilmediğim şerbetli bi tatlı. Bi yandan regl bir yandan aşk acısı çok zorladı. İyi bir hafta sonu değildi şekersiz götürdüğüm 15.günde bozdum. Ama yemek olarak kaçırmadım sadece tatlı yemiş bulundum. Sporları o acılara rağmen bırakmadım 😂
Ama bugün tekrar karar aldım ve tekrar şekeri bırakıyorum. Hatta bugün diğer bir kararım sigarayıda bırakıyorum.
Güncel kiloma bakmaya çekindim yarın artık :)

3sene önce sadece çaydan şekeri bırakıp 1 ayda bir şey yapmadan 2 kilo vermiştim ve çoğu yağdandı. Ben iki kesme şeker atardım
Bu şeker göbek ve yüz yağlanmasını tetikliyor mu acaba ben kendim 54 kiloya düştüm 60 dan zaten abur cuburla işim yok hamur işi tatlılar la yok ama çok çay içiyorum ve her fincana 5 kaşık şeker atıyorum birsure çay içmemeye karar verdim zaten ama faydası olur mu banada acaba çünkü göbeğim duzlesse de hiç mezura da ölçü küçülmuyor genelde 82 falan😔

3sene önce sadece çaydan şekeri bırakıp 1 ayda bir şey yapmadan 2 kilo vermiştim ve çoğu yağdandı. Ben iki kesme şeker atardım
Bu şeker göbek ve yüz yağlanmasını tetikliyor mu acaba ben kendim 54 kiloya düştüm 60 dan zaten abur cuburla işim yok hamur işi tatlılar la yok ama çok çay içiyorum ve her fincana 5 kaşık şeker atıyorum birsure çay içmemeye karar verdim zaten ama faydası olur mu banada acaba çünkü göbeğim duzlesse de hiç mezura da ölçü küçülmuyor genelde 82 falan

X