Seksi kalıcı ama ağır olmayan parfüm önerisi?

Akamee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2020
106
39
Kızlar merhaba parfümler konusunda çok bilgisizim yardımınıza ihtiyacım var. 20 yaşındayım şekerli kokuları sevmiyorum çok rahatsız ediyor beni. 2,5 yıldır dkny fresh blossom kullanıyorum pembe olanını ama çok sıkıldım ve kalıcı da gelmiyor bana. Böyle tam imza parfümü olabilecek, seksi, gerçekten akılda kalıcı parfüm önerebilir misiniz? Buğday tenliyim, siyah kıvırcık saçlarım var, normal/asi bi tarzım var diyelim.

Carolina herrera 212 VIP 5 yıldır vazgeçilmez kokumdur herkes çok beğenir çokta severim arada değişiklik olsun farklı koku deneyeyim diyorum ama yok hiçbir parfüm onun gibi sevemiyorum ☺️👌🏻

thierry mugler alien sahanedir.
Bi de asla unutamadigim oriflame enigma var. Yok ettiler guzelim parfumu. Ne zaman kullansam kadinlar durdurup sorardı :)

Kızlar merhaba parfümler konusunda çok bilgisizim yardımınıza ihtiyacım var. 20 yaşındayım şekerli kokuları sevmiyorum çok rahatsız ediyor beni. 2,5 yıldır dkny fresh blossom kullanıyorum pembe olanını ama çok sıkıldım ve kalıcı da gelmiyor bana. Böyle tam imza parfümü olabilecek, seksi, gerçekten akılda kalıcı parfüm önerebilir misiniz? Buğday tenliyim, siyah kıvırcık saçlarım var, normal/asi bi tarzım var diyelim.
Ysl black opıum hem seksi hem akılda kalıcı günlerce kalıcı kokusu var 😍

Carolina herrera 212 VIP 5 yıldır vazgeçilmez kokumdur herkes çok beğenir çokta severim arada değişiklik olsun farklı koku deneyeyim diyorum ama yok hiçbir parfüm onun gibi sevemiyorum ☺️👌🏻
Fiyatı dudak uçuklatıyor ama notaları mükemmel gözüküyor. Çok teşekkür ederim🙏🏼

Fiyatı dudak uçuklatıyor ama notaları mükemmel gözüküyor. Çok teşekkür ederim🙏🏼
Bende orijinal kullanmıyorum tabii 1 defa kullandım orijinale en yakını neredeyse birebir olanı d&p satıyor kodu c32 yolun düşerse bir kokla derim birde çok kalıcı 👌🏻

Christian Dior pur poision

Kadınlar için Victoria Secret love favorimdir. 2 yıldır vücut losyonu ile beraber kullanıyorum. Asla agır bir parfüm değil, deneyebilirsiniz.

Kadınlar için Victoria Secret love favorimdir. 2 yıldır vücut losyonu ile beraber kullanıyorum. Asla agır bir parfüm değil, deneyebilirsiniz.
Çok teşekkür ederim vs genelde şekerli parfüm üretiyor gibi geliyor bana hiç koklamadım ama. Şekerli değil değil mi? Not alıyorum🙏🏼

Tam bu aralar düşündüğüm bir konuydu 2 tanesini not aldım ben de
Çok sevindim sizin de işinize yaramasınaaa. Orijinal almayı mı düşünüyorsunuz malum parfüm fiyatları biraz cep yakıyor bu dönemde. Hayatımda hiç dolum parfüm kullanmadım, araştırdım biraz önerilen parfümlerden 1 2 tanesinin çakması yapılıyormuş. Aslında sağlıksız ama emin de olamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?

Çok sevindim sizin de işinize yaramasınaaa. Orijinal almayı mı düşünüyorsunuz malum parfüm fiyatları biraz cep yakıyor bu dönemde. Hayatımda hiç dolum parfüm kullanmadım, araştırdım biraz önerilen parfümlerden 1 2 tanesinin çakması yapılıyormuş. Aslında sağlıksız ama emin de olamadım. Siz ne düşünüyorsunuz?
Bi tanesi çok pahalı dediniz ben daha fiyatına bakmadım ne kadar pahalı evet dolumlar gerçeği gibi olmuyor ama yukarıda öneren kişi kullanmış memnunum demiş sanki yanlış okumadıysam ama ben de yeni bir parfüm istiyorum cezbetsin eşimi daha çok çeksin 😁

Corolina herrera 212 Boyner de 700 küsür :KK48: ben biraz pinti bir insanım elim ermez onu almaya eşim alırsa alır 😂

X