Seksi kalıcı ama ağır olmayan parfüm önerisi?

Kızlar merhaba parfümler konusunda çok bilgisizim yardımınıza ihtiyacım var. 20 yaşındayım şekerli kokuları sevmiyorum çok rahatsız ediyor beni. 2,5 yıldır dkny fresh blossom kullanıyorum pembe olanını ama çok sıkıldım ve kalıcı da gelmiyor bana. Böyle tam imza parfümü olabilecek, seksi, gerçekten akılda kalıcı parfüm önerebilir misiniz? Buğday tenliyim, siyah kıvırcık saçlarım var, normal/asi bi tarzım var diyelim.
Dior hypnotic poison tam aradığınız özellikte bir koku

Kızlar merhaba parfümler konusunda çok bilgisizim yardımınıza ihtiyacım var. 20 yaşındayım şekerli kokuları sevmiyorum çok rahatsız ediyor beni. 2,5 yıldır dkny fresh blossom kullanıyorum pembe olanını ama çok sıkıldım ve kalıcı da gelmiyor bana. Böyle tam imza parfümü olabilecek, seksi, gerçekten akılda kalıcı parfüm önerebilir misiniz? Buğday tenliyim, siyah kıvırcık saçlarım var, normal/asi bi tarzım var diyelim.
Yves saint laurent black opium çok güzel bi koku sana da yakışır bence 😍

Ağır olmayıp da seksi olduğunu düşündüğüm benim bildiğim parfümler;
Kenzo Amour, Versace Crystal Noir, Gucci Guilty.
Burada yazılmayanlardan aklıma gelenler şimdilik bunlar :KK25:

Arkadaslar parfum fiyatlarindan ben de muzdaribim, bronze goddess, sensuous nude gibi hafif kokulari sevdigim icin de iyice pahali geliyordu cunku koku hemen ucuyor! muscent e bakin derim:) sensuous nude birebir resmen mis gibi

en sevdiğim kokularım yasemin kokulu olanlar...LCW de bulabilirsiniz hatta şu an indirimde görünüyor...bu arada LCW deki tüm parfümleri öneririm tarzınıza uygun çeşit çeşit parfüm var. Benim severek kullandığım parfüm linki:

Son düzenleyen: Moderatör:
X