Sekste bir türlü zevk alamama ve dikkatini verememe sorunu

1,5 yıldır evliyim ve eşimle gerçekten severek evlendim. Evlenmeden önce birkaç kez seks denemesi oldu çok zevk almama rağmen o anda yapamadım, zorlamadık, evlendikten sonra geçer algıyla ilgilidir diye düşündük. Evlendikten sonra defalarca denemeye rağmen yine yapamadık, eşim çok anlayışlı ve nazikti bu süreçte ama anladık ki vajinismus var. 4 ay kadar denemelere rağmen ilişki yaşayamadık sonrasında bir şekilde zor da olsa aştım bunu ve ilişki normal bir sürece girdi.

Eşimle günlük hayatta çok iyi anlaşıyoruz, ortak zevkler, yaşam tarzı bizi aslında eş kadar dost, en yakın arkadaş yapıyor. Seks hayatımız ise iyi değil ve sorunun büyük kısmı benimle ilgili. Hep çok zevkli olacağını düşündüğüm seksten çoğu zaman zevk alamıyorum ya da çok kısa sürüyor. Seks esnasında kafamda hep başka şeyler oluyor, önemli şeyler de değil işimle işgili, evle ilgili vs. Kendimi sekse veremiyorum, kasıyorum ve bunun sonucunda da acı duyuyorum. Asla şuh bir kadın da değilim öyle seksi hareketler falan yapamıyorum çok nadiren alkol alınca belki. Eşim de bu kadar uzak durmamdan ve zevk duyamamadan şikayetçi "Sen böyle yapınca zorla yapıyormuşum gibi oluyor hevesim kaçıyor" diyor ve birkaç kez bırakıp gittiği oldu bu şekilde. Diğer yandan o çok istekli, her gün öpüp koklar. Ben de acayip seks üşengeciyim malum, sonu sekse gider diye karşılık veremiyorum onun yoğun ilgisine. Haliyle bir çatışma oluyor bu konuda. Geçenlerde açtım bu konuyu "Sen sekse kadar götürüyorsun çoğu dokunmayı, öpmeyi ben masumca olsun istiyorum bazen" dedim. O da benimle seks yapma konusunda bir türlü doyuma ulaşamadığı için her fırsatı değerlendirme yoluna gittiğini söyledi. Yani ben sonu sekse gidecek diye ona karşılık vermezken o da doyuma ulaşmadığı için çoğu yakınlaşmayı sekse götürmeyi düşünüyor. Bu arada haftada 1 kez bazen 2 kez yapıyoruz. Onda da dediğim gibi ben nadiren zevk duyuyorum eşim de ben zevk duymadığım için tam olarak zevk duymuyor. Algımı ve tavırlarımı nasıl değiştirebilirim bilen var mı...?
Hep alkol al o zaman. Bu yaptığın haksızlık oluyor. Bende senin gibiyim ama bi duble bi sey içersem bambaska bi kadın olabiliyorum. normalde de cok utangac :)

1,5 yıldır evliyim ve eşimle gerçekten severek evlendim. Evlenmeden önce birkaç kez seks denemesi oldu çok zevk almama rağmen o anda yapamadım, zorlamadık, evlendikten sonra geçer algıyla ilgilidir diye düşündük. Evlendikten sonra defalarca denemeye rağmen yine yapamadık, eşim çok anlayışlı ve nazikti bu süreçte ama anladık ki vajinismus var. 4 ay kadar denemelere rağmen ilişki yaşayamadık sonrasında bir şekilde zor da olsa aştım bunu ve ilişki normal bir sürece girdi.

Eşimle günlük hayatta çok iyi anlaşıyoruz, ortak zevkler, yaşam tarzı bizi aslında eş kadar dost, en yakın arkadaş yapıyor. Seks hayatımız ise iyi değil ve sorunun büyük kısmı benimle ilgili. Hep çok zevkli olacağını düşündüğüm seksten çoğu zaman zevk alamıyorum ya da çok kısa sürüyor. Seks esnasında kafamda hep başka şeyler oluyor, önemli şeyler de değil işimle işgili, evle ilgili vs. Kendimi sekse veremiyorum, kasıyorum ve bunun sonucunda da acı duyuyorum. Asla şuh bir kadın da değilim öyle seksi hareketler falan yapamıyorum çok nadiren alkol alınca belki. Eşim de bu kadar uzak durmamdan ve zevk duyamamadan şikayetçi "Sen böyle yapınca zorla yapıyormuşum gibi oluyor hevesim kaçıyor" diyor ve birkaç kez bırakıp gittiği oldu bu şekilde. Diğer yandan o çok istekli, her gün öpüp koklar. Ben de acayip seks üşengeciyim malum, sonu sekse gider diye karşılık veremiyorum onun yoğun ilgisine. Haliyle bir çatışma oluyor bu konuda. Geçenlerde açtım bu konuyu "Sen sekse kadar götürüyorsun çoğu dokunmayı, öpmeyi ben masumca olsun istiyorum bazen" dedim. O da benimle seks yapma konusunda bir türlü doyuma ulaşamadığı için her fırsatı değerlendirme yoluna gittiğini söyledi. Yani ben sonu sekse gidecek diye ona karşılık vermezken o da doyuma ulaşmadığı için çoğu yakınlaşmayı sekse götürmeyi düşünüyor. Bu arada haftada 1 kez bazen 2 kez yapıyoruz. Onda da dediğim gibi ben nadiren zevk duyuyorum eşim de ben zevk duymadığım için tam olarak zevk duymuyor. Algımı ve tavırlarımı nasıl değiştirebilirim

aslında bir iki kere bunu uygulayıp o zevki alırsan sonra tembel kalmaycak kendin isteyeceksin
Kadın doğum doktoruyla görüştün mü hiç bazen g noktasından kaynaklı vajınanın genişliğinden yada kuruluktan olabiliyor doktor muayene edince daha rahat cvp verir bence bende vardı aynı sorun kuruluk varmış doktor Yuliya Doster var lazerle tedavi uyguladı wuhuuuuu herşey süper şu an tavsiye ederim istersen özelden yaz işlemi anlatabilirim

Kadın doğum doktoruyla görüştün mü hiç bazen g noktasından kaynaklı vajınanın genişliğinden yada kuruluktan olabiliyor doktor muayene edince daha rahat cvp verir bence bende vardı aynı sorun kuruluk varmış doktor Yuliya Doster var lazerle tedavi uyguladı wuhuuuuu herşey süper şu an tavsiye ederim istersen özelden yaz işlemi anlatabilirim
Bir ara gitmiştim ama herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Zaten çok nadiren de olsa işte alkol aldığımda falan hiç acı duymuyorum, zevk alıyorum. Ama çoğunlukla tam tersi. Psikolojik sanırım. Evlenmeden önce bazı ilaçlar kullanıyordum zaten evleneceğimiz haftalarda yavaş yavaş bıraktım. Hatta balayı rezil olmuştu kriz geçiriyordum her gün. O zaman soğudum seksten. Tabii yeni evlendik kendi kendime de baskı uyguluyorum yapman lazım diye yapamadıkça iyice uzaklaştım falan. Biraz çaba ve sabırla geçeceğine inanıyorum. Umarım ben de bir gün wuhuuu çok güzel derim 😄

Bir ara gitmiştim ama herhangi bir sorun olmadığını söyledi. Zaten çok nadiren de olsa işte alkol aldığımda falan hiç acı duymuyorum, zevk alıyorum. Ama çoğunlukla tam tersi. Psikolojik sanırım. Evlenmeden önce bazı ilaçlar kullanıyordum zaten evleneceğimiz haftalarda yavaş yavaş bıraktım. Hatta balayı rezil olmuştu kriz geçiriyordum her gün. O zaman soğudum seksten. Tabii yeni evlendik kendi kendime de baskı uyguluyorum yapman lazım diye yapamadıkça iyice uzaklaştım falan. Biraz çaba ve sabırla geçeceğine inanıyorum. Umarım ben de bir gün wuhuuu çok güzel derim 😄
Valla birde Yuliya hanıma gözük istersen bekleme hiç 😊

X