Selam! Gebelikte meme ucu soyulması

damlaainkorea

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
299
177
Selam kızlar gebelikte meme ucu soyulması yaşayan var mı? İnternetten baktığımda meme ucunu uyardığında rahim kasılır erken doğum olur bu yüzden krem sürmeyin gibi saçma sapan ama doğruluğunu bilmediğim bir şey okudum. Siz meme ucu kremi kulladiniz mı?

Selam kızlar gebelikte meme ucu soyulması yaşayan var mı? İnternetten baktığımda meme ucunu uyardığında rahim kasılır erken doğum olur bu yüzden krem sürmeyin gibi saçma sapan ama doğruluğunu bilmediğim bir şey okudum. Siz meme ucu kremi kulladiniz mı?
Bende kullanilmaz saniyordum ama doktorum dogumum çok yakın oldugu icin kullan dedi ama ovalama sadece sür ugrasma meme ucunla dedi lansinoh aldim onu kullaniyorum dogum icin hazirlik.

Dogru soylemisler yalniz. Ben ovalamadan cok seri sekilde cevresine bio oil sürüp asla uyarmamaya çalışıyorum. Doktorumun uyarisi.

X