Seni keserim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konunuz gerçekse -(ki ben bazı noktaların doğru olduğunu düşünüyorum ifadelerden)- lütfen bir psikiyatriste gidin.
Konunuz gerçek değilse de bir psikiyatriste gidin.
Her iki durumda da ruh sağlığınızın bozulduğu açıkça görülebiliyor.

Böyle konularla insanların duygularını neden sömürüyorsunuz? En başından beri inanmamıştım zaten.

Birde üzerine basa basa TANRI demenin anlamı ne? Tanrı varsa? Tanrı var mı?
Ne aşılamaya çalışıyorsun sen??

Şizofren misin? Gerizekalı mısın? Amacın ne?

Sevgisiz ilgisiz mi büyüdün? Burada haline acısınlar kucak açsınlar diye mi bekliyorsun?

Vallahi biryerlerde görsem seni ananın yerine bir güzel saçını başını yolarım ya neyse...
Sen kimsinki başkasının saçını başını yoluyorsun
İnanmanın ismi tanrı olur allah olur rab olur
Bunu sen mi sorgulayacaksın

Böyle konularla insanların duygularını neden sömürüyorsunuz? En başından beri inanmamıştım zaten.

Sevgisiz ilgisiz mi büyüdün? Burada haline acısınlar kucak açsınlar diye mi bekliyorsun?

Vallahi biryerlerde görsem seni ananın yerine bir güzel saçını başını yolarım ya neyse...
Tanrı dediyse ne var?
Arapça ve İbranice’den gelme Allah kelimesinin Türkçesi
Farsça olan rab dese ya da yaratıcı dese sorun olmayacaktı yani?

millet bir ton şey yazıyor onlara cevap yerine hala dramatik cümleler devam ediyor. çok fazla senaryo gibi geldi bana da. geçtiğimiz günlerde de ailesinden geçmişte çekenleri okuduk burada baya da ağır şeyler yaşamışlardı ama bir şekilde kurtulma yoluna gitti hepsi. konu sahibi çok gerçekçi gelmiyor bana da. yeni üye ilk konu diye değil ama mantık hataları çok ne bileyim. belki de bir yanım çok fazla fake olmasını istiyordur.
Bence üye olmak için yeterince sebebi var. Paylaşmak dertleşmek istemiş olabilir. Ben de tanık olduğum için böyle kötü yaşamların olabileceğini biliyorum. Bana inanılmaz gelmiyor bu yüzden.

Hanımefendi söylediklerinize katılıyorum.Tek bir şey dışında. Tanrı kelimesi sizi niye rahatsız etti ki?

Kadın sığınma evine git. O kadına tokat attığın için çok sevindim. Kesme bence, böyle bir kadın için hapse girmeye değmez.

Oh my god!

okadar kötü oldum ağlamaklıydım eşim bile anladı neoldu diye sordu ona anlattım...mübarek günde böyle aptal yerine koyduysanız gerçekten yazıklar olsun...

• Beğen
Reactions: KV_
Ağladım ya bu yazılanlar kanını dondurdu yanım da olsan sımsıkı sarilirdim gel kardeşim ol derdim inşallah bundan sonra iyi bir hayatın olur.

Ben geçenlerde konu açmıştım ailemle ilgili.Konu sahibine sonuna kadar inanıyorum.Ben duygusuz bir kadının neler yaptığına şahit oldum.Nasrettin hocanın dediği gibi “gidin damdan düşen birini getirin”
Bende çocukken şahit oldum. İki kızını hunharca döven bir anneye. Çocuklar babaları işten dönünveye kadar eve giremiyorlardı korkudan. Biri üç birisi altı yaşında iki kız kardeş. O kadar da güzeldiler ki. Anne canavardı ama. Baba ise pısırık.

Ben geçenlerde konu açmıştım ailemle ilgili.Konu sahibine sonuna kadar inanıyorum.Ben duygusuz bir kadının neler yaptığına şahit oldum.Nasrettin hocanın dediği gibi “gidin damdan düşen birini getirin”

sizin konunuzu hatırlıyorum ve ellbette böyle anneler aileler var.
yalnız sizin konunuzda sizi sorgulayan inanmayan kimse yoktu çünkü siz doğruları yazmıştınız.
fark o kadar farkediliyor ki..

ben kıyamıyorum evladıma.
şu kadının ve onun gibi insan müsvettelerinin yaptığına bak
çok üzüldüm.ne diyeceğimi bilemiyorum

Kimse seni kınamaz merak etme yasadıkların çok ağır. Bu travmaları tek başına atlatamazsın. İyi değilsin sana tavsiyem lütfen psikolojik destek al. Doktora gidin

Gerçek olmasin lütfen.
Okurken kendimi sıktım yoo yok daha fazlasıda olamaz diye diğer satırları okudum.
Rabbim bana bir kız evlat versin diye bugun yalvardım resmen mubarek gun yuzusuyu hurmetine.

Bana can arkadaş olsun istedim Rabbimden..

Insan kızına nasil bunlari yapar?
Kanım dondu suan.

Az bile yapmışsın. Sen evlatsın evet ama o anne değil baba değil CANAVAR onlar .

lütfen sahte bir hesap sahte bir hikaye olsun diyorum, ciğerim şişti üzüntüden elim ayağım buz gibi oldu, gerçekse de umarım hayatının geri kalanını seni çok seven insanlarla sağlıklı ve mutlu bir şekilde geçirirsin bu gece senin için dua edeceğim, lütfen güçlü ol olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X