Doğal Saç Bakım Kürleri Sera Yöntemi ile Saç Uzatma(Resimli)

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
çokkk sevindim canım işe yaramasına :KK71:saçlarında çok güzel görünüyor nemini de kazanırsa daha da güzel olur benimde bonem yok henüz bulamadım öyle bi bone bende streçliyorum aynı işi görür :) o yumuşaklık hissi gerçekten süper oluyor sırf oyüzden bile yapılır bu kür uzayıp uzatmadığını ilerleyen zamanlarda görücez ama bu bile yeter :KK15::KK15:

Teşekkür ederimm :) umarım sizinkiler uzar :) benimki nemlensin yeter uzamasa da olur :)))

canım valla biraz zaman geçsin diye bekliyorum uzatma konusunda bişey diyemicem ama nemlendirmesi gayet güzel :KK15::KK15:

canım valla biraz zaman geçsin diye bekliyorum uzatma konusunda bişey diyemicem ama nemlendirmesi gayet güzel :KK15::KK15:
Uzatma durumu pek iç açıcı değil zaten ama saçlar nemsizse uzasa bile kırılıyor, bu şekilde en azından nem dengesi sağlandığı için kırılma ihtimali azalır...

Uzatma durumu pek iç açıcı değil zaten ama saçlar nemsizse uzasa bile kırılıyor, bu şekilde en azından nem dengesi sağlandığı için kırılma ihtimali azalır...
aynen bende öyle düşünüyorum ben şimdilik memnunum ilginiz için de teşekkürler

kızlar genel yorumum bu yöntem saçı nemlendirmede çok başarılı ama uzatmaya bir faydası olduğunu sanmıyorum kuru saçlılara şiddetle tavsiye edilir :KK15:

kızlar genel yorumum bu yöntem saçı nemlendirmede çok başarılı ama uzatmaya bir faydası olduğunu sanmıyorum kuru saçlılara şiddetle tavsiye edilir :KK15:

biraz geciktim ama yorumunu destekliyorum canım.nemlendirme konusunda gayet başarılı evet ama uzama konusunda malesefff :KK14:

biraz geciktim ama yorumunu destekliyorum canım.nemlendirme konusunda gayet başarılı evet ama uzama konusunda malesefff :KK14:
aynen canımcım ne yapalım en azından daha sağlıklı görünüyor saçlarım artık bunada şükür ben zamanım oldukça yapmaya devam edicem :)

Alakasız mı olur bilmiyorum ama bemiksli saç kürünü yapıyorum. Saçlarım normalde çok kuru. kürü uygulayınca daha da kuruyor. bemiksten sonra yumuşaması için bu kürü uygulasam çok mu abartmış olurum ?

Bunu da bir deneyeceğim. Gece yastığa çıkmıyor değil mi?

Alakasız mı olur bilmiyorum ama bemiksli saç kürünü yapıyorum. Saçlarım normalde çok kuru. kürü uygulayınca daha da kuruyor. bemiksten sonra yumuşaması için bu kürü uygulasam çok mu abartmış olurum ?
canım bence haftada bir yapabilirsin en azından saçın nemlenmiş olur baktın fazla geliyor birini bırakırsın :KK55:

Malzemelerimi tamamladım. Gliss şişesi biter bitmez uygulamaya başlayacağım.

Kızlar bu yöntem normalde bana saçma gelirdi ta ki kardeşimin kolu kırılıp eli alçıya alınana kadar erkek kardeşim çok kıllı tüylü bi insan değildir bi bayan kadar flan vardı kolunda da alçının içinde 15 gün flan durdu kolu aşırıda terleyen bi insan aynı bu yöntemin mantığı gibi resmen bi kolu erkek bi kolu bayan kolu gibi inanılmaz bi kıl artışı kalınlaşması ve uzaması oldu merak edip araştırdım çoğu insanda da kapalı kaldığı için kılın uyarılmasından dolayı feci bi kalınlaşma ve uzama olmuş . Bunu denemeye karar verdim en azından bir ay hiç bırakmıycam :)

X