Rüya Yorumları Serapla Rüya Tabirleri

Rüya yorumlarım hakkınıda ne düşünüyorsunuz?

• Gayet olumlu ve isabetli.

OY: 37 60,7%
  • İçimi okuduğunu düşünüyorum

OY: 7 11,5%
  • İsabetsiz buluyorum.

OY: 1 1,6%
  • Orta karar.

OY: 7 11,5%
  • Fikrim yok.

OY: 9 14,8%

• Ankete Katılan
    61
  • Anket Kapalı .
Merhaba benim asık oldugum birisi var rüyamda onunla avmde karşılaşıyoruz oturup konuşuyoruz cok güzel davranıyor sonra avmden çıkıyoruz ama kapısı alçak ve dar eğilip gecmek zorunda kalıyoruz dışarı çıkıyoruz kar yağmaya başlıyor sonrasında o kar yağıyor diye seviniyor ben ona karın bu havada yağmasının saçma olduğunu söylüyorum ama o cok mutlu sonra birden dar bir sokağa girmişiz yağan kar tutmamış ve etraf çamur olmuş sonra ben burda yürüyemem diyor elimi tut ben seni götürecegim diyorum elimi tutuyor ve cok hızlı bir sekilde koşuyorum sonra gitmek istediğimiz yere geliyoruz boynuma altın bir kolye takıyo bana teşekkür edip alnımdan öpüyor. Cok mutlu uyandım ama yorumunu merak ediyorum yardımcı olur musunuz?yourmunu cok merak ettim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba benim asık oldugum birisi var rüyamda onunla avmde karşılaşıyoruz oturup konuşuyoruz cok güzel davranıyor sonra avmden çıkıyoruz ama kapısı alçak ve dar eğilip gecmek zorunda kalıyoruz dışarı çıkıyoruz kar yağmaya başlıyor sonrasında o kar yağıyor diye seviniyor ben ona karın bu havada yağmasının saçma olduğunu söylüyorum onu ama o cok mutlu sonra birden dar bir sokağa girmişiz yağan kar tutmamış ve etraf çamur olmuş sonra ben burda yürüyemem diyor elimi tut ben seni götürecegim diyorum elimi tutuyor ve cok hızlı bir sekilde koşuyorum sonra gitmek istediğimiz yere geliyoruz boynuma altın bir kolye takıyo bana teşekkür edip alnımdan öpüyor. Cok mutlu uyandım ama yorumunu merak ediyorum yardımcı olur musunuz?26264545

Benim erkek arkadaşımın annesi rüya gördü rüya böyle ;
anneni görüyorum canla ayrıldığınızı söylemişsin oda diyorki iyi olmuş ben zaten arkadaşlık yapmanızı istemiyordum bi üzüyodum

Arkadaşlar ne demek bu acaba evli değilim ve canla konuşmuyoruz bile annesiyle konuşuyoruz neden annesi böyle bir rüya gördü acilll lütfennn

merhaba ruyamda kucagımdA 8 aylık esımın yıgenını gordum kucagımdan zorla almaya calısıyorlar ben wermek ıstemıyorum dun gece de babam ve dedemı gordum babam bana sen yemek yerıne gıtmıyomusun ddı bende neden dedım oda hamıleler orda yemek beklıyo sende gıt dedı bunu yorumlarsanız sevınırım sımdıden tesekkurler

merhaba ben 2 gun once ruyamda kucagımda esımın 8 aylık kız yıgenını gordum kucagımdan almaya calısıyorlar vermıyorum sonra gıdıyorlar dun gece de babam ve dedemı gordum bana babam sen yemege gıtmıyomusun kazanda ascılar yemek hazırlıyo dedı bende neden gıdeyım dedım oda hamıleler orda yemek beklıyo dedı bende ne alaka hamıleleıkle dedım sonra uyandım lutfen bu ruyayı yorumlar mısınız kafama takıldı bu arada belırteyım bebek ıstıyorum bununla bır alakası varmıdır

Merhaba. Rüyamda en yakın kız arkadaşımla beraberken bana kargo geldiğini görüyorum. Kargo getiren kız beni soruyor bakıyorum önde duruyor benim diyorum kapıdan geçmeye çalışıyorum çekil vs. anlamıyor, kızıyorum bende. Heralde zihinsel engelli falan diye düşünüyorum sonra tabi. Kızdan kargoyu alırken imza atacağım zaman anlıyorum ki kız görme engelli. Çok üzülüyorum sarılıp gönlünü almaya çalışıyorum, özür diliyorum ama öyle davrandığım için de içime oturuyor naptım diye kendimi yiyorum. Kargoyu alıyorum odamda kanepenin üzerinde duruyor. Erkek arkadaşımdan geldiğini öğreniyorum. (1 yıldır ilişkim vardı.Kavga ettik 10 gündür konuşmuyoruz erkek arkadaşımla.) Açıp açmamak arasında kalıyorum. Diyorum ya yılansa içindeki elimi bile sürmeye çekiniyorum. O kararsızlıkla uyandım. Rüyanın yorumunu merak ediyorum. Teşekkür ederim şimdiden. :)

MERHABA
ÖNCELIKLE RUYAMDA UNİVERSITE SONUCLARIMI GORDUM ONUMUZDEKI SENE GIRECEGIM. İSTEDIGIM BOLUME YETMIYORDU PUANIM . 10 PUANLA KACIRIYORDUM VE COK UZULUYORDUM SONRA OZEL UNIVERSITEYE YARI BURSLU GIDERIM BENDE DEDIM AMA UZULMEYE DEVAM ETTIM. SABAH KALKTIGIMDADA RUYANIN ETKISINDEN YAPAMIYCAM BASARAMIYCAM HISSINE KAPILDIM. YORUMLARSANIZ SEVINRIM

Merhabalar,
Gördüğüm 2 rüya beni çok etkiledi. Yorumlayabilirseniz sevinirim.
1. rüyam
Rüyamda, öğle yemeği arasına çıkmışız ve ben tek başıma bir AVM'ye gidiyorum. AVM'nin içine girince bir anda kendimi bir mağara içi gibi bir yerde ama evliya mezarlarına benzeyen bir alanda buluyorum. Yerden 1 metre kadar yükseltilmiş bir beton blok üzerinde 3adet çeşme akıyormuş. Beton bloğun üzerinde yeşil parmaklıklar var, tıpkı türbedekiler gibi. 3 tane kadın kaplarını dolduruyorlardı. Tek tük kişiler de sıra bekliyordu. Meğer çeşmelerden akan şifalı su imiş. "İşe dönmem gerekiyor, şimdi üzerim ıslanır, sonra alırım, ne de olsa yerini öğrendim" diye ben su almıyorum. Bu arada, elimde cep telefonum var. Cep telefonum üzerinde 3 tane farklı çiçeğin açtığını görüyorum. En üstte canlı kırmızı 3-4 çiçek, altında 1-2 tane narin beyaz çiçek. En altta açan çiçek de beyazdı sanırım. Hepsinin renkleri capcanlı. Eve gidiyorum. Çaresiz hastalığı olan kızkardeşim eline alıyor çiçekleri. Kırmızı olanı görmüyorum ama beyaz olan, tıpkı koparılmasının üzerinden 1 saat geçmiş gibi hafifce soluyor. Ben de kıkzardeşime sinirleniyorum ve o esnada uyanıyorum. Uyandıktan yaklaşık 5-10 dakika sonra ezan okundu zaten.
Sonradan çiçekleri internette araştırdım. Yanlış bakmadıysam eğer, gördüklerim kırmızı ve beyaz zambaklardı.
2.rüyam
Rüyamda tek veya 2 katlı, kapıları hemen sokağa açılan evlerin bulunduğu bir yerdeyim. Sokakların arasından son derece berrak ve temiz bir su taşların arasından akıyor. Coşkun ve tertemiz bir dere gibi adeta. Evlerin tam dibinden akmasına rağmen evlerin içine su girmiyor. O sokaklar o şekilde imiş. Su bir müddet sonra, sokağı dönünce şelale gibi aşağı doğru akıyor. Ben ise, yanımda normal hayatımda tanımadığım bir kadın ile birlikte, muhabbet ederek, coşkun akan suyun üzerinde yürüyerek bir yere gidiyoruz. Suyun üzerinde yürüyoruz fakat hiçbir yerimiz ıslanmıyor Rüyamda bu durum gayet normal idi.
Teşekkürler.

birkaç gecedir rüyamda çıplak ayakla okula gittiğimi, farkedince de çok utandığımı görüyorum. Bu ne anlama gelmektedir?

rüyamda sadece küçük küçk solucanlar görduğumu hatırlıyorum sadece aklımda slucanlar aklmışşş

merhaba ruyamda sahildeyiz kara kara bulutlar kapliyor ve yan cadira yildirim dusuyor. mahser yerine donusuyor herkes kaciyor bi yerlere. bende ailemi kardeslerimi alip denize dogru ilerliyoruz . adacik gibi yerde caminin minaresini goruyorum camiiye yildirim dusmez diye dusunerek oraya gidiyoruz. caminin ettafinda korkudan secdeye yatiyruz. boylelikle kurtulmus oluyoruz. yorumunuz icin simdiden tsk. hayirdir ins.

Merhabalar...
rüyamda beni takip eden kadın doğum doktoruna sonuçlarımı göstermek için gidiyorum. o da artık zamanının geldiğini ve artık bebek sahibi olmam gerektiğini söylüyor. bunun için benim İzmir'e Dr.Mustafa Bey'e gitmemi söylüyor. İkiz bebeklerin olsun bir defa da kurtul diyor.bana bir tüp bebek merkezinin adını veriyor. Yalnız ben İstanbul'da yaşıyorum ve o tüp bebek merkezi de İstanbul'da ve oranın sahibi de Dr. Mustafa Beymiş. ben bunları ve tüp bebek merkezinin varlığını internetten araştırmalarım sonucu buluyorum. Dr.dan çıktığımda ise bu işin nasıl olacağını daha çocuğumuzun olup olmayacağını bile bilmediğimizi eşimin buna ne tepki vereceğini ve annemin ikiz bebeklere nasıl bakacağını düşünüyorum.
Şimdiden teşekkür ederim...

Bu arada 2,5 yıllık evliyim ve kullandığım ilaçlar olduğu için istememize rağmen çocuk sahibi olmayı düşünemiyoruz.

rüyamda annemle ben evdeyiz . bizim evimiz aşşagı kat olduğu için camdan bi kaç kişi gelio. kimisi babamın biyere gittigini birileride bacagında sıkıntı olduğunu söylüolar. neyse ben balkona çıkıyorum babam kurban kesmiş kurban elinde siyah bi poşet var onu atmaya gidiyor ama ayağı topallayak yürüo. anneme söylüyorum annem hiç aldırış edmiyo. sonra benm yatak odama babam gelio bacagı çok kötü kan içinde . kopmuş gibiydi. sonra uyandım...

nedir manası ? çok korktum
cvplarınızı bekliyorum

bununla ilgili konuda açmıştım . burayı görünce burayada yazıyım dedm

Bundan 1 ay öncesinde rüyamda bir gelinlik giymistim mutfaktaydım ve yanımda teyzem vardı bir şeyler konuşuyorduk sonra yan odanın camında el izleri olduğunu farkettim teyzemle odaya giricektik ki ewleneceqim adam birden karşımda beliriverdi ( normalde zaten ewliyim) bende onu görünce ürktüm ve içimden bu odada yoktu nasıl cıktı karşıma diyerek düşündüm bana baktı bise demeden gözden kayboldu sonra odaya girdim camdaki el izlerine dokundum ve onları kim yaptı diye düşündüm sonra kafamı kaldırdıgımda yukardan bir kagit parçası yaniyordu avcumu açtım ve elimde söndü sanırsam içinde arapça birşeyler yazıyordu içimden bi ses o damadın uç harfli olduğunu diyordu sonra bahçeye kostum oradaki tuvalet cayır cayır yanıyordu bnde izliyordum korkuyla uyandm çok etkilendim diğer ruyalarımı da anlatcam arkadaslar

Son düzenleme:

Rüyamda güya eski bir düğün CD si izliyoruz. Ama çoğu insanlar şimdiki haliyle, ben de dahil. Benim kucagimda kuzenim var, ellerime de çorap gecirmisim. Sonra hoşlandigim çocuğu görüyorum, bana bakıp gülüyor ve yanindaki arkadaşına " ben bu kızla evlenicem " diyor. Ben de bunu yıllar sonra CD den izliyorum ve çok mutlu oluyorum.

Merhabalar..bu rüyam 3haftadır aklımı kurcalıyor bir anlamı var mı bilmiyorum ama yorumlarsanız sevinirim..
Rüyamda iş yerimden tanıdığım çok sık karşılaşmadığım ama görüştüğümde iyi anlaştığım bir erkek arkadaş ile birlikteydim..Eski yıpranmış döşemeleri olan bir odaya giriyoruz birlikte..Odada tek hatırladığım çok eski bir şifoniyer ve görmediğim bir pencereden gelen güneş ışığı..Üzerimde beyaz uzun, annemin çeyizindeki geceliği var..Çok mutlu hissediyorum ve o da mutlu gmrünüyor..Fakat odada yürüdükçe eteklerim yerdeki tozu kaldırıyor..Tozdan boğazım yanıyor ama görüşüm değişmiyor aynı aydınlıktayım..Rüyanın bu kadarını hatırlıyorum ama çok etkisinde kaldım..

mrb.görürmüsünüz bilmiyorum ama son iki gündür rüya görüyorum.ilk rüyam.amcamın kızı ile karşılaşıyorum ayakta oğlınu emziriyorum on aburda ne aradığını soruyorum eşinin yurtdışına gşittiğini söylüyor gerisi beraber gidiyoruz.ikinci rüyam sabah namazından sonra ben ve babam mezarlıktaız ( babam sağ çok şükür bu arda) birden yaşlı bembeyaz giyinmiş yaşlı bir dede geliyor dua edip gidiyor bizde bakıyoruz arkadan babamla konuştu ama hatırlamıyorum ne konuştuğunu.bilgi verirseniz sevinirim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…