Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu Kızlar denendi, onaylandı bir de siz deneyin

Acill yardimm Kızlar yağsız kremimin hepsini döktüm kaba 3 4 kaşk serbetci otunu kanattktn sonra ve bir gün beklettimde şimdi ben bunu bitene kadar kullancam sonra yine mi yapcam bir de cıvık oldu yine de kullanıyorum bir de o yaptigim karışım çürük gibi koktu nerde yanlış yapıyorm

birşey sormak istiyorum bu şerbetçi otu yöntemi tee 2009 da yazılmaya başlanmış ben daha yeni görüyorum ben de bu durumdan müzdarip im benimkisi hormonal eksiklikten kaynaklı ve yaşım 33 bende de bu yöntem işler mi ben de sonuç alabilir miyim acaba lütfen bu konuda bilgili olan özellikle intron track arkadaltan cevap bekliyorum kendisi bu konuda bayaa bi bilinçli şlimdiden herkese teşekkürler

bnde uzun sre kllandıgım hlde snuc alamadım smdı frklı yntemler dnıyorum bıkmıcam snırım hrmonlarda bi sorun olabılırmı snuc almamamın sbebi

Ben kullanmaya başladım 5. Günümdeyim ama pek bi faydasını görmedim yarım santim büyüdü 5 günde 2 günde 3 cm büyüdüğünü yazmışlar denemeye değmez bence

Sitede gezerken moonsine76 nickli bir arkadaşımız şerbetçi otuyla ilgili bir konu açtığını gördüm bir karışım anlatıyordu yalnız ufak bir sorun vardı ki bu da karışıma şerbetçi otunun kozalakekstresinin lazım olmasıydı.Her yere baktım ancak bulamadım o yüzden değiştirerek uyguladım ve inanın 1-1,5 ayda 87 cm den 95 cm e çıktı.3 günde 2 cm büyüdüğünü bile biliyorum.Bir çok konuda bunu anlattım ancak herkes tek tek sorunca konu açayım dedim.Şimdi size uygulamaları anlatıyorum;

Şerbetçi otunu alıyoruz ve cezveye yerleştiriyoruz sonra koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyuyoruz karıştırarak bütün otun ıslanmasını sağlıyoruz ardından bunu bir güzel kaynatıyoruz ve 10 dk dinlenmeye bırakıyoruz.Ardından yağsız el kremini alıyoruz ve bunu kaynattığımız otla suyuyla birlikte karıştırıyoruz.Yalnız öyle bir su ayarı yapın ki ne su boşa gitsin ne de krem çok cıvıklaşsın.Şimdi karışımı yaptık bunu 1 gün beklemeye alıyoruz.

Beklemeye aldıktan sonra her akşam aksatmadan saat 20:00 da kocaman bir kupa adaçayı içiyoruz sonra çaydan kalan adaçayı otuyla göğüslere masaj yapıyoruz ardından saat 22:00 da yine adaçayı içip aynı masaj uygulamasını yapıyoruz ve akşam 23:00 da bu yaptığımız karışımı az olmıycak şekilde sürüyoruz dilerseniz yine o gün gece 00:00 da bir daha sürün

Bu uygulamayı yaptım ve göğüslerim 70 bedeni dolduramazken şu anda dolgusuz 75 küçük geliyor nerdeyse.

Hepinize kolay gelsin.Saygılarımla.
Ben bugün karışım hazırlayarak başlıyprum. Yalnız otun 1/4ü suyla mı yoksa suyun 1/4ü otla mı yapacağız :)

merhaba ben yeniyim 11 gun once bende basladim ancak hala hic bir faydasini goremedim :KK43:, ben aslinda 29 yasindayin o yuzdende olabilir arkadaslarin cogu 20milerde daha, devam etsem mi diye dusunuyorum

malesef dolgunluk bile yok ve butun sayfalari tek tek okudum nerede yalnis yapiyorum, bazi arkadaslarda ilk gunlerde daha dolgunluk oluyormus bende o da yok

bende bu karışımı el kremine değilde dermolab göğüs büyütücü krem almıştım bayağıda büyük bi tüp. hylaric acid içeriyor .ama belli bi dolgunlaşma pek hissedemedim düzenli kullanmadım diye sanırım. bu kremle karıştıracağım belki daha etkili olur.

Şerbetçi otunu alıyoruz ve cezveye yerleştiriyoruz sonra koyduğumuz miktarın 1/4 ya da 1/3 ü kadar su koyuyoruz karıştırarak bütün otun ıslanmasını sağlıyoruz ardından bunu bir güzel kaynatıyoruz ve 10 dk dinlenmeye bırakıyoruz.Ardından yağsız el kremini alıyoruz ve bunu kaynattığımız otla suyuyla birlikte karıştırıyoruz.Yalnız öyle bir su ayarı yapın ki ne su boşa gitsin ne de krem çok cıvıklaşsın.Şimdi karışımı yaptık bunu 1 gün beklemeye alıyoruz.
Merhaba kizlar yagsiz el kremi derken hangi marka veya nerde satiliyo

krem olarak ne kullandınız, bildiğim kadarı ile hepsinde yağ var çünkü.

Kızlar hurma yiyin hergün en az 4 5 ,tane ceviz yiyin .rezene adaçayı şerbetçi otunu karıştırıp içtim 2 haftada bende etki etti .birde göğüs büyütücü bir sıvı krem verdi aktardaki çocuk. ayrıyetten 3 şişe sıvı ekstratı karıştırdı verdi bir kaşık suya karıştırıyorum sabahları öyle içiyorum içindede üzüm çekirdeği ekstratı hayıt, civan perçemi çörekotu ekstratı bunların ham suları var. şurup gibi. akşamlarıda bitki çayı içiyorum. arada bana verdikleri krem yerine çörekotu yağı sürüyorum. yani herşeyi bir anda yaptım cm olarak belki birşey belli olmadı ama dolgunlaştığını bayağı hissettim. ölçsem belki 1 cm 1.5 cm fark vardır çok değil. oda bana yeter artar bile . öne doğru değilde enlemesine alan genişledi sanki.sütyenimin ekstra dolgusu vardı onu çıkarttım gerek kalmadı. ama bu yaptıklarımı kessem aradan zaman geçse tahminimce sönücek yine bunlar geçici ödem yapıyor bence.

çocuğum yok bence denemelisin belki etki yapar sanada.4 gündürde bu yaptıklarımı bıraktım tembellikten. ama öle ani bi sönme olmadı hala aynı duruyor. istersen o sürdüğüm jelin adına bakarım akşam yazarım burdan.yanlız o şurup karışımları çay , jel hepsi birden 350 lira gibi birşey tutmuştu pahalı oldu malesef. aktarcı genç bi çocuk ben elimi çörek otuna rezeneye fln atınca çekinip sölemediğim halde derdimi anladı bu karışımları kendisi yapıp verdi :KK70: cam bir şişeye koydu markalarını hatırlamıyorum ekstratların. büyükçe kapsamlı bir aktarda bulabilirsin.

X