Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri şerbetçi otu Kızlar denendi, onaylandı bir de siz deneyin

Insallah sonmez canim, aslinda bitkileri hatirlasaydin daha iyi olurdu, cunku ben Turkiyede yasamadigim icin cok zor olacak. Bitkileri tek tek alip karistiracaktim :KK43:

çay için bitkiler: rezene ,adacayı ,şerbetçiotu , çemende aldım çokk minik atım içine çünkü acı tad. en çok rezeneden attım çünkü tadı yumuşatıyor .diğerlerini minimini kattım. su kaynadıktan sonra bitkileri içine atıp 5 dkdaha kaynatıp altını kapatıp bi 5 dk daha bekletip öyle içiyordum. çayı akşamları içip üstüne uyumadan önce jel sürüyordum veya çörekotu yağı sürüyordum.sabah aç karınla bir tatlı kaşığı ekstratı bir bardak içme suyuna karıştırdığım bitki ekstratları ise; üzüm çekirdeği ekstratı, içinde 4 bitkinin(hayıt,civan perçemi diğer ikisini unuttum)olduğu bir ekstrat, birde çörekotu ekstratı. yani şurup şişesi gibi sıvı 3 şişe ekstratı cam bir sürahide birleştirdi bana özel karışım yapmış oldu. markasını bilmiyorum sıvı ekstrat olarak sorarsanız başka markalarında vardır sanırım.

Kızlar ben bu şerbeyçi otuna başladım daha ikinci gün bugün ama benim göğüs dekolte kısmımda isilik oldu kırmızı kırmızı noktacıklar cıktı sizde böyle bir durum oldu mu

Hilaln_22 bende oyle problemler olmadi ancak 1 ay yapmama ramen bir gelisme olmadi, su anda badka yapma bir krem deniyorum insallah ondan fayda gorurum cunku bir 39 yasinda arkadasim fayda gormus

Merhaba arkadaslar, verecegim linke goz atin isterseniz. Ben denedim faydasini gordum, hala devam ediyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...&q=2+ayda+2+beden+byk&o=relevance&c[node]=605

inceledim, benden farklı bir nar suyu içiyorlarmış birde sirkeyi bende kullanırım arada sağlıklı diye ama onlar düzenli içiyormuş. bir bu nar kalmıştı onuda deniyim :KK70: gerçi benim gecen yazdıklarım sayesinde 1 beden büyüdü ama sol göğsüm aldı başını gitti sanki 1 bucuk beden gibi ona takık oldum bukezde

inceledim, benden farklı bir nar suyu içiyorlarmış birde sirkeyi bende kullanırım arada sağlıklı diye ama onlar düzenli içiyormuş. bir bu nar kalmıştı onuda deniyim :KK70: gerçi benim gecen yazdıklarım sayesinde 1 beden büyüdü ama sol göğsüm aldı başını gitti sanki 1 bucuk beden gibi ona takık oldum bukezde

Sadece sol gogsune masaj yaparak esitliyebilirsin bence.Zaten genelde iki gogusun olcusu ayni olmuyo biliyosun hep farkli :)

evet heralde sağ eli kullanmaktan daha yukarıda ve daha sert ufaktı ama gözle belli olmuyordu ben dikkat ettiğimden anlıyordum. şimdi sütyenden sol baya baya taşıyo sağ çok az. bende kullandığım yağı sadece sağa sürmeye başladım :)

evet heralde sağ eli kullanmaktan daha yukarıda ve daha sert ufaktı ama gözle belli olmuyordu ben dikkat ettiğimden anlıyordum. şimdi sütyenden sol baya baya taşıyo sağ çok az. bende kullandığım yağı sadece sağa sürmeye başladım :)
Ne yagi kullaniyordun?

aktardan aldığım üzeri ispanyolca gibi göğüs resmi olan sıvı bir jel. birde ayrıyetten çörek otu yağı. sabah akşam aynı ürünü sürüp diğer sabah akşam diğer ürünü sürüyorum arada birkaç gün unutuyorum aklıma geldikçe yine sürüyorum.

aktardan aldığım üzeri ispanyolca gibi göğüs resmi olan sıvı bir jel. birde ayrıyetten çörek otu yağı. sabah akşam aynı ürünü sürüp diğer sabah akşam diğer ürünü sürüyorum arada birkaç gün unutuyorum aklıma geldikçe yine sürüyorum.
Mesaj olarak fotografini atabilir misin peki merak ettim? Aktar mi tavsiye etti

buza hiç bulaşmadım canım tatlı çünkü :)ama şuan işyerimde çekmecem hurma ceviz fındık fıstık dolu akşama yemek yiyemez hale geliyorum bunlardan atıştırıyorum canım sıkıldıkça. hurma ve bitki çaylarının etkisi büyük tabi

merhaba
ilk yazi 2009 da yazilmis merak ettim acaba hala ayni buyuklukte mi gogusleriniz kuculme sarkma vs oldu mu uzun zaman gecmis cunku ?
ben de denemek istiyorum aklima takilan sey bu bitkinin ostrojeni arttirmasi bu da kadinlik organlarinda kanser veya diger hastaliklara sebebiyet verebiliyormus biraz urktum acikcasi
ne kadar sure kullanip nasil birakmamiz gerekiyor ?

Ben bu karışımı azimle hiç aksatmadan 1 ay denedim. Sonuç: sıfır!! Çok Üzgünüm ama maalesef hiçbir işe yaramadı uğraştığımla kaldım. Ve bir süredir anladım ki böyle şeyler işe yaramayacak çünkü ben çok uzun yıllardır böyle tarz konular araştırıp çok şey denedim.. 2 gün sonra ameliyatım var silikon taktırıyorum artık.. inşallah herşey yolunda gider.. gerçekten ciddi ve gözle görülür büyüme istiyorsanız tek çare ameliyat!!

Bende bir sure yaptım tam buyudu mu buyumedi mi pek anlayamadım ama gogusume ince ince sancıkar giriyordu sonradan dedim östrojen bu sakata gelmeyelpm bir de surdugumuz yer sınycta meme Allah korusun meme kanseri olurum dedim bıraktımm

X