Sevdiğini özleyenler buyurun

Yok artık babanın yanında da bişi dicek kadar düşüncesiz olamaz heralde fisfisfis
Valla ben bile paralarım öyl bi durumda

o ilk eşi öldüğünde babamda mevlütne gitti
o zaman babamın yanında demişşş
geri...
adam ne yapçağını şaşırmış HERKESİN içinde demiş Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook:mymeka::mymeka::mymeka::mymeka:

Benim de hoşuma gitti valla.. Fiyatları bilmediğimden uygun mu değil mi bilemedim.. Ayy mutfak masamız da oluyo yaşasın :sm_cool:
Ay şaka maka evlenmemize babam dışında hi bi mani kalmıyo valla.. Bulaşık makinemiz de oluyo 1 haftaya kadar :lepi:
Ayyyy delikafadulden

anaam kuzuma bak sen benimmmmmmm :1hug: :sm_cool:
herşeyi düzdü kız :lepi:

Yavrum diğer eşyalarınız yeni mi öyle, eviniz güzel mi nasıl annat o zaman kız
:hulya:

hoşgeldin oges'im ben şahsen çok iyyim yarın aşkımla görüşçem =)
sen nasılsın kuzum ?

anaam kuzuma bak sen benimmmmmmm :1hug: :sm_cool:
herşeyi düzdü kız :lepi:

Yavrum diğer eşyalarınız yeni mi öyle, eviniz güzel mi nasıl annat o zaman kız
:hulya:

Anlatayım anacım delikafadulden
Oturma grubumuz eksik şu anda.. Salon takımımız falan yok.. Onun dışında hemen hemen her şeyimiz tam gibi.. Ben zaten 2. el manyağı bir insan olarak kendi evimde de her şeyimi eskiciden almak en büyük hayalimdi.. Şimdiki eşyaların bi kısmı sevdalımın eşyaları.. Onun dışında çamaşır makinesi ve buzdolabı bana ait.. Bulaşık makinemizi sipariş etmiştik.. O gelecek.. Mutfağı ben dizmiştim sadece masamız yoktu onu da sevdalım alacak işte.. Geriye ne kaldı ki :lepi:

hoşgeldin oges'im ben şahsen çok iyyim yarın aşkımla görüşçem =)
sen nasılsın kuzum ?

Seni kıskanıyorum desemlaelaelaelaelae

hoşbulduk şekerler iyi diyelim iyi olalım yaa
benimki yine dışarı gidiyo göreve.bu sefer 15 gün dedi.
hangi şehirler dedim.söylemiyo biraz aşağılara incez dedi sadece
gitmesen olmaz mı dedim.baş çavuş izinde benden başka gidecek kimse yok dedi.
ona canım sıkıldı biraz.
ilk kez gitmiyor ama bu sefer 15 gün.Çok fazla :KK43:
ne güzel şafak atacak diyo ama beni teselli için
bana daha zor atacak şafak :KK43:

Arora yavrum siz nişanlı mıydınız.Bu ev düzme işi de neyin nesi

Anlatayım anacım delikafadulden
Oturma grubumuz eksik şu anda.. Salon takımımız falan yok.. Onun dışında hemen hemen her şeyimiz tam gibi.. Ben zaten 2. el manyağı bir insan olarak kendi evimde de her şeyimi eskiciden almak en büyük hayalimdi.. Şimdiki eşyaların bi kısmı sevdalımın eşyaları.. Onun dışında çamaşır makinesi ve buzdolabı bana ait.. Bulaşık makinemizi sipariş etmiştik.. O gelecek.. Mutfağı ben dizmiştim sadece masamız yoktu onu da sevdalım alacak işte.. Geriye ne kaldı ki :lepi:

Ooooooooooooooooo
Süper yıvrım yaaaaaaakaydirigubbakcemile5
Valla bitmiş bile =)
Biz de IKEA'dan alcaz herşeyi, sevdalıma katalog götürdüm beğeniyor bişeyler hep =):asigim:
Ucuz hem ya, ben öyle eşyaya çok para virmem kuzum ya...Hem sıkılırım.
:umursamaz:

Seni kıskanıyorum desemlaelaelaelaelae

hoşbulduk şekerler iyi diyelim iyi olalım yaa
benimki yine dışarı gidiyo göreve.bu sefer 15 gün dedi.
hangi şehirler dedim.söylemiyo biraz aşağılara incez dedi sadece
gitmesen olmaz mı dedim.baş çavuş izinde benden başka gidecek kimse yok dedi.
ona canım sıkıldı biraz.
ilk kez gitmiyor ama bu sefer 15 gün.Çok fazla :KK43:
ne güzel şafak atacak diyo ama beni teselli için
bana daha zor atacak şafak :KK43:

Arora yavrum siz nişanlı mıydınız.Bu ev düzme işi de neyin nesi

Yok canım nişanlı değiliz.. Bu gidişle de nişanlanamıcaz.. Kanımca ya ben ona kaçıcam, ya da o bana :1no2:

Ooooooooooooooooo
Süper yıvrım yaaaaaaakaydirigubbakcemile5
Valla bitmiş bile =)
Biz de IKEA'dan alcaz herşeyi, sevdalıma katalog götürdüm beğeniyor bişeyler hep =):asigim:
Ucuz hem ya, ben öyle eşyaya çok para virmem kuzum ya...Hem sıkılırım.
:umursamaz:

Dün baktım ben de IKEA kataloğuna.. Çok güzel şeyler var kuzum yaa.. Ben de öle diyorum.. 1 kere alıp da 20 sene kullanmak istemiyorum.. Uygun fiyata alıp 5-6 senede bir yenilemek daha doğru geliyo bana.. zemuszemus

Yok canım nişanlı değiliz.. Bu gidişle de nişanlanamıcaz.. Kanımca ya ben ona kaçıcam, ya da o bana :1no2:

amaaaaan sevenler birleşsin.bıraksınlar da yaa..

ben çok kızarım öyle kaçanlarada bazen büyüklerde hiç halden anlamıyor.
tabiki en güzeli onaylanan bir evlilik de
belli bir yaşa gelmiş insanların da fikirlerine önem vermek gerek:1closedeyes:

Arora senin yaş kaç de bakim hele.Yaş tutarsa benden izin sana kaçdelikafadulden

amaaaaan sevenler birleşsin.bıraksınlar da yaa..

ben çok kızarım öyle kaçanlarada bazen büyüklerde hiç halden anlamıyor.
tabiki en güzeli onaylanan bir evlilik de
belli bir yaşa gelmiş insanların da fikirlerine önem vermek gerek:1closedeyes:

Arora senin yaş kaç de bakim hele.Yaş tutarsa benden izin sana kaçdelikafadulden

23 yaşındayım canım.. Bizim işler azıcık karışık.. Babam evlendirmemek için İtalya'ya göndermeye çalışıyo.. Ben sevdalımla evlenmek istiyorum artık.. Ama babam 27den önce olmaz diye tutturdu.. Bu inat niye anlamıyorum.. Ben de isterim onların rızasıyla olsun ama artık ikimiz de eşşek kadar insanlar olduk.. Kendi paramızı kendimiz kazanıyoruz.. Çeyizimi bile hallettim.. Beklemenin manası niye anlamıyorum ki.. Her şey usulüne uygun olsun istiyorum.. Gizli saklı birlikte yaşamak istemiyorum. Yoksa ben zaten 2 senedir sevdalımla beraber yaşıyorum.. Evlenmemden çok korkuyorlar, o yüzden de izin vermiyorlar mafoldumben

Dün baktım ben de IKEA kataloğuna.. Çok güzel şeyler var kuzum yaa.. Ben de öle diyorum.. 1 kere alıp da 20 sene kullanmak istemiyorum.. Uygun fiyata alıp 5-6 senede bir yenilemek daha doğru geliyo bana.. zemuszemus

Kesinlikle canum...
Herşey ucuz değil aslında ama uygun pek çok şey var, ben çok seviyorum İkea...
yerimseniben

Bu gidişle öyle olcak zati baksana anam ben evi düzdüm bile delikafadulden
Gider isterim artık vermezlerse kaçırırım lülülülülülü

ehahahuah :emir_bebek: kaydirigubbakcemile2

sen saten adapte kendini ya kaçıcan ya kaçırcan
olum ikna olcek diorum baban bak gör :mymeka:

Valla ben çok yoruldum artık onu bir şeylere ikna etmeye çalışmaktan.. Bu sefer bildiğim gibi olacak her şey.. Kiminle evleneceğime de ben karar vereyim anacım :sm_confused:

Ben de kaçıcam yaa...a.s
Hiç sevmiyorum düğün...
Sade 1 nikah olsun, 5 dakkada bitsin hihi süper!
:dance:

X