Severken Ayrılmak

Ben beddua ederken hicbirini ayirmiyorum sinirden ama sakince dusununce kayinvalidemi ayri tuttugumu hissediyorum. Allah bilsin artik...

Bana Allah yeter...

amin canım...olmadı bu işin diğer tarafı da var ben hakkımı asla helal etmiyorum ikisine de...diğer tarafta ödeşecez inş....

Cok cabuk pes ediyosunuz ama esinde yani 9 sene tanidigi eaini yanliz hastaneyemi gonderdi ne kadar katiymis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba canım geçmiş olsun öncelikle hakkında hayırlı olan neyse o olsun.

Çok üzüldüm senin adına kolay şeyler değil bunlar.

Şu vajinusmus olayını şımarıklık olarak değerlendirmesine ve ailesine duyurmasına hele çok üzüldüm ya bir arkadaşın dediği gibi bu bile yeter yani ayrılmak için. Babama bile duyurdu demişsin nasıl ne şekilde ? Burada okumuşsundur insanlar 5 yıl 8 yıl bekliyor bu hastalığın geçmesini yine de gıkları çıkmıyor. Çevremde de var. Sana yapılan acımasızlık.

Boşanma blöfü nerden çıktı nasıl başladı. Gece yarısı tek başına hastahanelere yollamak ne demek bir acımasızlık daha.

Ve son olarak annen çok akıllı bir kadınmış çok iyi yapmış yerinde davranmış bence sonuna kadar haketmişler. Şimdi kilit bir soru soracağım. Annenden borç ne şekilde istendi, dükkan ne dükkanıydı, miktar ne kadardı ve kilit soru senet karşılığı verdiğine göre borcu yoksa baştan bazı şeylere güvensizlik var mıydı?

hakkında hayırlısı canım.. :KK31:
Yeni hayatında başarılar ve mutluluklar dilerim. .:KK3:

X