Popüler Konu Sevgili günlük...

Sevgili Günlük,
Bugün bayram ve ben hâlâ o hayalimdeki fotoyu çektiremedim. Saldım artık bir şeyleri. Freni patlamış kamyon gibi gidiyorum. Olay üstüne olay yaşanırken çoğu şeyden vazgeçtim. Bari güzel yaşadığım bir yaz olsun diye uğraşıyorum. İsteklerimi gerçekleştircem yavaş yavaş çevre edincem bakalım. O koşsun biraz peşimden . Ben yoruldum. Hayal kurduğu mesajlarını geçiştiriyorum. Bunda sonra oyuna gelmek yok. Kısasa kısas

Telefonla kimseyle görüşesim yok. Normalde de yok zaten de bugün ayrı bir yok.

Sevgili günlük, hayat aynı sıradanlığıyla devam ederken ben en çok her daim sağlıklı kalmayı diliyorum. Ama sonrasında artık hayal ettiğim o güzel günleri görmek, yaşamak istiyorum. Dilerim seneye bayramda hayalimdeki her şeyi yaşarken bulurum kendimi. Zaman hem çok hızlı hem de çok acımasız. Her gün bişeyler eksilirken benden umarım gün gelir her eksiğimi tamamlayacağım özleminini duyduğum ne varsa en güzel biçimde yaşamak nasip olur🤲🏻

Kendimden özür dilesem çare olur mu Allah'ım..
Özür dilerim...

Şöyle ailemdeki herkes huzurlu olsa, ben de huzurlu olsam, kafamı meşgul eden sıkıntılar olmasa, zihnim berrak olsa, zihnimi kolayca toparlayabiliyor durumda olsam ve huzurlu bir yerde tatil yapsam yalnız başıma, orada bir defter alıp tüm geçmişimi, içimdekileri güzelce yazıp defteri kapatsam ve geçmişi orada tamamen bıraksam ve yeni bir sayfa açsam. Huzurlu bir yalnızlık istiyorum bir süre en azından..

Rabbim bana denge ve huzur ver, yaşadığım ve yaşayacağım ilişkilerime de, eğer olamıyorsa kolayca bitsin çıksın hayatımdan... Bulunduğum ortamların her daim huzurlu olmasını diliyorum...

Sevgili günlük
Bana yaptığının aynısını yaptım oh olsun küstü😂 günlük doğru mu söylüyor bilmiyorum ama erken olacakmış. Mümkün mü acaba🤔 mümkünse eğer diğer bayrama o malum fotoların birincisi de mümkün olur 🤗

Günlüüüük beni hatırladın mı?
Nickim falan değişti ama hatırlamışsındır bence.
Şu dünyada her şeyini kim biliyor deseler seni söylerim heralde.
Daha lise öğrencisiydim sana yazmaya başladığımda.
Şimdi 27 yaşına gelmiş yakında evlenecek bir kadın oldum.
Ah günlük yerin bende çok ayrı.

Merhaba günlük... tam kapanmanın bittiği ama hala evde kapalı olduğum bir günden daha merhaba... çok sıkılıyorum çünkü sıkıcı bir adamla evliyim. Hayat zor be günlük...

Gereksiz yere olumsuz bir şeyler duymak istemiyorum artık çevremde. En ufak şeye bela, lanet okunmasın istiyorum. Bunların olmadığı bir hayat için neler mümkün? Huzurlu bir hayat için neler mümkün?

Evet bugünün enerjisi biraz negatif gibi benim için, canımı sıktı..

Gerçek/doğru sevginin/sevmenin ne olduğunu, hangi davranışların doğru sevmeyi gösterdiğini bilmeyen insanlarla büyümüşüz..

Allah'ım beni anneme benzetme, kehanetlerini doğru çıkarma, yalvarıyorum. Yeterince canımın sıkıldığını düşünüyorum...
Bir de yeterli düzeyde umursamazlık diliyorum, hasta oluyorum çünkü.

Yalnız olduğumda(fiziksel) huzuru bulacak gibiyim.. Ya da yalnızmışım kadar yanlarında rahat, huzurlu, kendim olacağım birileri olursa. Ama arada gerçekten yalnız da olabilmeliyim.

Merhaba günlük. Yine evde yalnız olduğum bir akşam kk sokaklarında turlamaktayım. Dün geceden uykusuzdum, zor bir gün oldu benim için. Çocuklarıma vakit ayıramadım, büyük kızuma deli gibi bağırdım. Çok üzgün ve pişmanım. Yarın gece de buralardayım. Allahım bana dinlendirici huzurlu uykular ver, ruhumu teskin et, sakinleştir beni, doğru adımları attır, bana zor olan her şey Sana kolaydır😔

Ben artık suçlanmak istemiyorum. Herkes kendinin farkına varsın, kendine baksın, bencillikten uzaklaşsın. Yoruldum.
Ben de bu ortamla arama çok güzel mesafe koyabileyim Allah'ım...

Anlaşılmak istiyorum. Anlaşılmak istiyorum. Anlaşılmak istiyorum...

X