Sevgilim beni terk etti nasıl geri barışabilirim??

Helinsma

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2015
1.343
410
29
3 aylık bi ilişkimiz var başlarda biraz sancılı geçti tartıştık ama anlaştık her şey yolunda gidiyordu artık tartışma olmuyordu alttan alıyorduk ufak tefek şeyler oluyordu yine de. En son sevgilimin yanına gittiğimde telefonumu karıştırmış mesaj falan yokmuş ama eski erkek arkadaşımı arattığımı görmüş ikisinin ismi de aynı sevgilimi aratırken o çıktı gözüme çarptı sadece meraktan profiline girmiş bulundum ama ne zaman girdiğimi bile unutmuşum biraz surat astı ama bi şey demedi aramız gayet iyiydi sonra 2 gün geçti ben bunun benden önceki ilişkisine çok kafamı takıyordum aynı sınıfta olmaları sebebiyle unutamadığını düşünüyordum sevgilimde geç ve sanki biraz ilgisiz yazar gibi oldu ama ben özel günümdeydim onun etkisiyle olacak ki çok sinirlendim yeter ya dedim ayrılmak istiyorum bıktım artık oda önce noldu aşkım falan yaptı sonra dedi ki ben senin yaptığını görmezden geldim de sen mi daha bana eski sevgili diyosun dedi istemiyorum seni beni aldattın sen dedi bende sanki gerçekten çok büyük bi şeymiş gibi suçluluk psikolojisine girip kendimi savunmaya başladım hayır öyle değil falan olay bi döndü bana bi baktım yalvarıyorum seni aldatmadım diye hayır dedi artık seninle ciddi düşünemem beb bunu unutmam 1 gün boyunca yalvardım her yazdığıma cevap verdi unutursun alışacaksın tamam gitmiyorum burdayım sen alışana kadar sonra kabullenince giderim dedi ama nasıl nefret kin kusmaya başladı üzerine gittikçe bir gün boyunca yalvardım ağladım bağırdım neler neler kendinden soğutuyosun yeter bi sakin ol dedi en son düşüncem biraz acele etme beni rahat bırak dedi biraz ikna oldum ve sustum sonra ona kötü bi şey yapmadığımı artık benim de bu ilişkiyi istemediğimi söyleyip her yerden engelledim ama onu çok seviyorum ayrılmak istemiyorum. Sizce biraz sakinleşince affeder barışır mı onu çok sevdiğimi biliyor emin bundan. Nasıl tavır takınmalıyım uzak mı durmalıyım?? Lütfen akıl fikir verin canım çok yanıyor

Gerçekten böyle bir ilişkiye tekrar mı başlamak istiyorsun? Zaten sizin ilişkinizin temeli çürük, geçen gün ayrılmasaydınız dört beş ay sonra da ayırılabilirdiniz

Neden çürük daha yeni bi ilişki ve ayrılık yaşamadık 3 ay içerisinde birde böyle bir konuyla ayrılmak istemiyorum beni sevmediğini söyleyerek ayrılsa bu kadar üzülmezdim ama eski sevgilimi arattığım için olması çok saçma

Bence ikiniz de sakinleşince oturup konuşun karşılıklı yanlış anlaşılma olmuş. Ama acele etme özel günündesin kafanda da o yüzden çok büyüyor konu. Karşılıklı sevginizden eminsen bekle düzelecek:)

Lütfen beni yanlış anlama ya da kusuruma bakma ama 3 aylık bir ilişki nasıl desem çok sevip onsuz yapamam aşamasına gelmiş bir ilişki değil iki taraf içinde

Eğer sen barışmak için ısrar eder özür dilersen bu ilişki tekrar başladığında hep özür dileyen alttan alan taraf olmak zorunda olacaksın bir kere o bensiz yapamazsın benden ayrılamaz egosu oluştu onda artık

Ve 3 ay içinde yaşanmaması gereken diyalog tavır ve tutumlar yaşanmış aranızda

Bence bu ilişki nekadar sağlıklı olur devam ederse bilemiyorum bence onu geri getirme çabasına girme oluruna bırak

Lütfen beni yanlış anlama ya da kusuruma bakma ama 3 aylık bir ilişki nasıl desem çok sevip onsuz yapamam aşamasına gelmiş bir ilişki değil iki taraf içinde

Eğer sen barışmak için ısrar eder özür dilersen bu ilişki tekrar başladığında hep özür dileyen alttan alan taraf olmak zorunda olacaksın bir kere o bensiz yapamazsın benden ayrılamaz egosu oluştu onda artık

Bence bu ilişki nekadar sağlıklı olur devam ederse bilemiyorum bence onu geri getirme çabasına girme oluruna bırak
Bak arkadaş güzelce anlatmış canım benim ,:kahve:

Yok aramızda başlarda tanımamadan dolayı zıtlıklar olmuştu toparlamıştık hatta kendisi de diyo şuan da bile bizim seninle anlaşamama gibi bi problemimiz yok ancak suçlanılmak bana çok ağır geliyor seni sevmiyorum diyerek bitse bu kadar üzülmem ama gerçekten suçum yokken bu kadar olay olması beni maffedeyior. Barışalım sonrasında bi sorun çıkıyorsa o çıkartsın ama sizce bu konuyla nasıl barışabiliriz??

Bence ikiniz de sakinleşince oturup konuşun karşılıklı yanlış anlaşılma olmuş. Ama acele etme özel günündesin kafanda da o yüzden çok büyüyor konu. Karşılıklı sevginizden eminsen bekle düzelecek:)
Gayet emindim ama şuan o kadar net ki beni aldattın diyo bunu nasıl kabul edebilirim imkansız diyo sakinleşmenisimni mi beklemeliyim

X