Sevgilim çok ilgisiz ve odun

ladysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2024
25
5
26
Selam herkese, sevgilim çok odun. Bana hiç sürpriz yapmıyor. Geçen yurtdışına gitti bana bir şey getirmemiş ama arkadaşlarına sigara falan almış. Ben çıktığım gezilerde ona hep ufak tatlı şeyler getirdim. Ve bu duruma çok bozuldum kendimi değersiz hissettim. Kafasına kaktım bir kaç kez. Daha önce hediye aldı hakkını yemiyorum ama pat diye sürpriz yapmıyor. Bir etkinlik olsun hep ben ittiririm gidelim yapalım diye. Çok mu cepteyim ondan mı bunu nasıl aşarız sizce Çok fazla üzgünüm

Selam herkese, sevgilim çok odun. Bana hiç sürpriz yapmıyor. Geçen yurtdışına gitti bana bir şey getirmemiş ama arkadaşlarına sigara falan almış. Ben çıktığım gezilerde ona hep ufak tatlı şeyler getirdim. Ve bu duruma çok bozuldum kendimi değersiz hissettim. Kafasına kaktım bir kaç kez. Daha önce hediye aldı hakkını yemiyorum ama pat diye sürpriz yapmıyor. Bir etkinlik olsun hep ben ittiririm gidelim yapalım diye. Çok mu cepteyim ondan mı bunu nasıl aşarız sizce Çok fazla üzgünüm
Durup durup aynı konuyu açarak adamı eğitemezsiniz. Ayrıca odunsa odun, biz marangoz muyuz yontalım? Beğenmiyorsanız ayrılın gitsin nedir yani..

Bence kendinizi değersiz hissetmekte haklısınız. Siz adama gittiğiniz seyahatlerden bir şeyler getiriyormuşsunuz, aynı inceliği ve nezaketi ondan beklemeniz doğal.
Fakat yapmıyor diye kimse de suçlanamaz ki. Çok gözünüze batıyorsa ayrılın.

Bence kendinizi değersiz hissetmekte haklısınız. Siz adama gittiğiniz seyahatlerden bir şeyler getiriyormuşsunuz, aynı inceliği ve nezaketi ondan beklemeniz doğal.
Fakat yapmıyor diye kimse de suçlanamaz ki. Çok gözünüze batıyorsa ayrılın.
Sizce o konu hakkında trip atayım mı peki arkadaşlarını düşünmüşsün beni düşünmemişsin gibi kendimi mi düşürürüm bilemedim ama çok kırıldım

Laf sokmuşsunuz anlamamış ki. Ayrıca bir erkeğe laf sokarak kendi istediğini yaptırmaya çalışma. İçinden gelmemiş değer görmemiş. Herkes sevgisine aynı şekilde göstermez diğer davranışları nasıl ? Ama seni tatmin eden biri olsa odun demezsin

Laf sokmuşsunuz anlamamış ki. Ayrıca bir erkeğe laf sokarak kendi istediğini yaptırmaya çalışma. İçinden gelmemiş değer görmemiş. Herkes sevgisine aynı şekilde göstermez diğer davranışları nasıl ? Ama seni tatmin eden biri olsa odun demezsin
Yani benim için gider yardım yapar alışverişte bişey görür ben ödiyim der alır öyle şeyler yapar da genel olarak tatmin olmuyorum evet diğer kızları görünce çok kıskanıyorum özellikle

Yani benim için gider yardım yapar alışverişte bişey görür ben ödiyim der alır öyle şeyler yapar da genel olarak tatmin olmuyorum evet diğer kızları görünce çok kıskanıyorum özellikle
İlişkide kıyas başlayınca sorunlar çözülmeden devam ederseniz yürümez o ilişki. Karşına alıp bak bunları seviyorum talep ediyorum akıl etmeni beklemek beni sinirlendiriyor gibi konuşabilirsiniz eğer bitirmek istemiyorsanız seviyorsanız. Bazen erkekler de dan diye duymadan anlamıyor

Hediye almayınca mı ilgisiz oluyor anlamadım bazılarının yapısı böyle sürekli hediye almak zorunda değil. Ama gelirken insan birşey getirir sana değer vermiyor izlenimi verdi bana.

Sizce o konu hakkında trip atayım mı peki arkadaşlarını düşünmüşsün beni düşünmemişsin gibi kendimi mi düşürürüm bilemedim ama çok kırıldım
Baska bir yere giderse örneğin oranın ....'sı meshur diye duydum falan diyerek getirmesi için yönlendirebilirsin. Gerçekten önemsiyorsa zaten getirecektir.

Bence doğrudan kendiyle konuş
Şikayetlerini isteklerini söyle
Ama önce onda beğendiğin tarafları överek başla yoksa erkekler üste çıkıyor hemen

Mutlu değilsen ayrılacaksın bu kadar basit. Tapulu değil üzerine. Eğitme yükümlülüğün olmadığı gibi taşıma suyla değirmen de dönmüyor. Bu yontulmadıklarla ite kaka evlenip bir de mutsuzum diye konu açıyorsunuz. Köprüden önceki çıkışları kullanın bir zahmet

X