Sevgilim eski sevgilisine döndü..

Dün akşam hiç bi sorun yoktu ailesiyle görüştük çay içtik. Sabah oldu böyle soğuk mesajlar noldu dedim kafam karışık yazdı çok üstelemeden döküldü eski sevgilisine döncekmiş o kadar dokundu ki yani evet uzun bi ilişkimiz yok 2 aylık ve ailesiyle tanıştım ciddi ilişkimiz var diye aşıladı bu sene içinde bişeyler olur adı konuşur diyen insan. Eski sevgilisine dönmüş lütfen beni yadırgamayın ben bilmiyorum hislerim vardı ilgi gösteriyordu böyle bitmemeliydi çok emindim ama yanılmışım. Arkadaşlarıma anlattım o ger döner diyor dönsede kalbi bende hiç olmamış ki diyorum dönse kaç yazar hala yediremiyorım kendime sabahtan beri yemek yiyemedim sinir stresten. Akıl verin nolur yaşım 24

Yazık, acıyorum o erkeğe, henüz adam olamamış. Yeni biten ilişkisi üstüne muhtemelen seni yara bandı misali kullanmış, seni ailesiyle tanıştırarak kendi kendini de işin ciddi olduğuna inandırmaya çalışmış.

UmutsuzKedi UmutsuzKedi Senin hiçbir suçun yok. İlişkin 2 aylık, çok birşey yaşamış, anıların olmuş sayılmaz. Şu an acın taze olduğu için canın yanıyor. Geçecek...

nolur böyle adamlarla sevgili olup da kendilerini bişey sanmalarına fırsat vermeyin. bu nedir ya? oyuncak etmeyin kendinizi.

Sevebilirsin onda bir sıkıntı yok ama bu saatten sonra kendi kendine sev, dönmeye çalışırsa ona çaktırma

Cok incitici olmus yaptigi sey ve tam bir omurgasizmis.

Icinizdeki ofkeyi anlayabiliyorum ama inanin gececek.

Ay uzulme canim ne guzel güvenilmezmis kendini belli etmiş. Daha iyisi sadakatlisi cikar karsina elbet

Ya evlendiğinde böyle birşey yapsaydı ?
yaptığı hiç hoş değil ama en azından yolun başında nasıl biri olduğunu belli etmiş gibi.

Bence sadaka ver . o güzel canını da hiç sıkma...

Dün akşam hiç bi sorun yoktu ailesiyle görüştük çay içtik. Sabah oldu böyle soğuk mesajlar noldu dedim kafam karışık yazdı çok üstelemeden döküldü eski sevgilisine döncekmiş o kadar dokundu ki yani evet uzun bi ilişkimiz yok 2 aylık ve ailesiyle tanıştım ciddi ilişkimiz var diye aşıladı bu sene içinde bişeyler olur adı konuşur diyen insan. Eski sevgilisine dönmüş lütfen beni yadırgamayın ben bilmiyorum hislerim vardı ilgi gösteriyordu böyle bitmemeliydi çok emindim ama yanılmışım. Arkadaşlarıma anlattım o ger döner diyor dönsede kalbi bende hiç olmamış ki diyorum dönse kaç yazar hala yediremiyorım kendime sabahtan beri yemek yiyemedim sinir stresten. Akıl verin nolur yaşım 24
Ardına bıle bakma kaaaaaaç !!!Sana o gerı doner dıyen kişilerde arkadaş fln deıl .

Bende şaşırmıştım tanışmak istemedim ama ne bilim ciddi ki tanıştırıyor demiştim ailesini sevmiştim ama işte

2 ayda ne ciddiyetlik olabilir? Karsindakini "evet bunun ile tüm hayatimi geçirebilirim, koskoca 60-70 yil" diyebilcek kadar nasil tanirsin?

O eski sevgilisine nispet yapmis, sende kendi arkadaslarina.

Bir iliski aile faktorü ile "ciddi" olmaz. Zaman ile, olgunluk ile, sevgi ile saygi ile iliski ciddi olur. Daha 24 yasindasin, genceciksin. Daha kimler önüne çikacak. Daha neler yaparbilirsin hayatin ile? Tatillere gidip, kurslara katilabilirsin. Farkli is deneyimlerin olabilir.

Yani bu yasta gidip daha 2 ay önce bile hayatinda olmayan bir adamin ailesi ile bulusman.. Baska hayallerin pesine kos canim.

ben nedense ailesi sizden hoslanmadiysa bahane de uydurmus olabilir gibi dusundum. eski sevgilisiyle kesin baristiklarina dair bir sey var mi?

ben nedense ailesi sizden hoslanmadiysa bahane de uydurmus olabilir gibi dusundum. eski sevgilisiyle kesin baristiklarina dair bir sey var mi?
Ben de ayni seyi yazacaktim ki sizin mesaji gordum. Ailesi bence sizi sevmemis ve ona da mantikli gelen nedenler sunmus. O da bu bahaneyle eski sevgilime geri doneyim demis ya da o kisim da yalan

Yani eve getirmesi,tanistirmasi o kiza nispet de olabilir, belki kizi kiskirtti ve kullandi sizi.o.sebeple ben silerdim sanirim bi adami.ama silerken de sunu dusun, her adam boyle degil bu zayif bir adamdi ki seninleyken eski sevgilisine döndü.sen sansli bir kadindin ki boyle bir adamdan erkenden siyrildin...onune bak gecmisi bosver donerse de asla arkana bakma

Benimde hoşlandığım biri vardı bana umut verdi eskisine döndü. Ciddi birşey yoktu aramızda ama dokunuyor insana. Birde uzun zamandır birinden hoşlanmamıştım. Daldan dala atlamayı öğrenmek lazım galiba insanın karşısına ne çıkacağı belli olmuyor

24 yaşımda evlenip napcaksınız. Bakın keyfınize gencsiniz daha başkaları olur. 2 aylık ilişki...Daha deneme süreci. Hemen evlenme kararı nasıl almıştınız anlamadım. Adam zaten o kızı unutmamış. Nispet yapmış sizinle. Ama takmayın. İyi olmuş böyle biriyle evlenseydıniz pişman olurdunuz.

X