Sevgilim iş bulamıyor

Asyam17

💮🌸🌸
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
1.456
987
29
Kızlar konuyu arkadaşım adına açıyorum.
5 yıldır konuştuğu var 2yıl üniversitede beraberlerdi
3 yıldan beri çocuk iş bulamıyor daha doğrusu iş bakmıyor
Kız askere git okul bitince falan dedi onada gitmedi
Özelde işe girmek istemiyor o yüzden hiç iş bakmamış devlette de 2 yere başvurmuş mülakatta elenmiş
Birde farklı şehirdeler 3 yıldır ğörüşmüyorlar yani kızın kısmetleri oluyor sevgilisi olduğu için tepiyor hepsini çokta düzgün insanlar çıkıyor karşısına kafası karışık sizce ne yapmalı

Özelde işe girmek istemiyor o yüzden hiç iş bakmamış devlette de 2 yere başvurmuş mülakatta elenmiş
Birde farklı şehirdeler 3 yıldır ğörüşmüyorlar yani kızın kısmetleri oluyor sevgilisi olduğu için tepiyor hepsini çokta düzgün insanlar çıkıyor karşısına kafası karışık sizce ne yapmalı

3 yıldır evde oturan erkekle birlikte olamazdım ben. Garipmiş.

3 yıldır görüşmüyorlar mı? Sevgili değil ki onlar, sanal arkadaşlar sadece. Arkadaşın hayatına baksın..

3 yıldır görüsmüyorlarsa sevgililikleri düşmüştür zaten onların.

Neyini bekliyor arkadasıniz orasını da anlamadım. Bıraksın kendi haline sevgilisi bile olmadığı adamı.
İş bulmasını bekliyor 3 yıldır şuan devlette bi yere başvurmuş çocuk ama belli değil eğer orası olmazsa
Askerlikte yapmadı ona gitcek bir sürü uzıcak yani
Kız ayrılıp ayrılmama bu konuyu nasıl söyyiceği konusunda kararsız sevip sevmediğini de bilmiyor

devlette işe nasıl başvuruluyor

yani bu çocuk ne mezunu bu yıllarda ne gibi bir ilerleme kaydetti

eğer KPSS girdi 90 üstü puan aldı ama mülakatta elendi ise ayrı ama babasının tanıdığı varmış sen 70 al biz seni işe sokarız dedi de bunu bekliyorsa ayrı
Tanıdık falan yok puanı da düşük geldi

bu arada kız ne iş yapıyor

onun çalıştığı şehirde iş imkânı çoksa adam da oraya gelsin
Adamda iş g.tü yok belli ki. Nerde olduğu önemli değil bence. İnsan iş konusunda fırsatları kullanır ama bu beyimiz özel sektöe istemiyor devlet kapısı zorluyor ama paunları da düşük.

İş bulmasını bekliyor 3 yıldır şuan devlette bi yere başvurmuş çocuk ama belli değil eğer orası olmazsa
Askerlikte yapmadı ona gitcek bir sürü uzıcak yani
Kız ayrılıp ayrılmama bu konuyu nasıl söyyiceği konusunda kararsız sevip sevmediğini de bilmiyor
İş başvurusu başlı başina bir sonra evet ama 3 yıldır neden görüşmüyorlar?

Arkadaşınız böyle ne olduğu belirsiz bir ilişkiyi evlilikle taçlandırmayi düşüncenecek kadar mantığını kullanamıyor mu yani.

Ayrılsin kendi hayatına baksın.

bu arada kız ne iş yapıyor

onun çalıştığı şehirde iş imkânı çoksa adam da oraya gelsin
Kızında işi yok öyle olunca daha kötü oluyor kızı istemeye falan gelmek istiyorlar
Kızın şehrinde iş imkanı var ama onada bu devlet işi olmazsa gelirim bakarım diyormuş

Kızında işi yok öyle olunca daha kötü oluyor kızı istemeye falan gelmek istiyorlar
Kızın şehrinde iş imkanı var ama onada bu devlet işi olmazsa gelirim bakarım diyormuş

madem kızın şehrinde iş var kızın neden işi yok

bana hala üniversite sevgililiği modundalar gibi geldi

herkes ailesinin evinde rahatta

kimse altın tepsi içinde iş sunmuyor

tırnakları ile kazıyarak geliyor insanlar bir yerlere

X