Sevgilim iş bulamıyor

Kendiyle ilgili yazdıklarıyla çok örtüşüyor
Benimle ilgili olsa kendi adıma açarım tamam benimde bir aralar başımda vardı ama şuan durumum farklı
Arkadaşımda zaten üniversiteden arkadaşım o aralar hep birlikte takılırdık çift olarak
Bugünde benim yanıma geldi arkadaşım kalmaya bunu anlattı bende vebal altında kalmamak için yazdım buraya

İş bulmasını bekliyor 3 yıldır şuan devlette bi yere başvurmuş çocuk ama belli değil eğer orası olmazsa
Askerlikte yapmadı ona gitcek bir sürü uzıcak yani
Kız ayrılıp ayrılmama bu konuyu nasıl söyyiceği konusunda kararsız sevip sevmediğini de bilmiyor
Açıkça söyleyecek. Ne yapmayı düşünüyorsun diye soracak

Çok garip gerçekten 3 yıldır görüşülmeyen ilişki sevgilik nasıl oluyor 2020 yılında. İstediği kadar şehirler uzak olsun bu bir mazeret değil. Dahası iki tarafı bağlayan bir iş güç durumu yokken 3 sene görüşmemek şaka gibi gerçekten. Her şeyi geçtim insan bu yüzden üç bin kere ayrılırdı

Şehirleri çok uzak o yüzden senede 1 kez falan görüşüyorlar sadece
Onun da kafasına yeni denk etti zamanında çok dedik ama şuanda çocuk iyice bağlanmış ona kızda aynı şekilde ama kafası karışık sonu ne olcak diye tereddütta
Edirne ve Kars bile olsa şehirler senede 1 defadan fazla görüşülür. Aralarında aşk ve tutku yok belliki. Alışkanlık sadece.
İnşallah ikisinden biri cesaret edip ayrılırda boşuna yılları heba olmaz bu içi boş ilişkiyle.

buraya kadar niye konu açılıyor demekki kafasında soru işaretleri var peki arkadaşınızın bir işi var mı ?

Kızlar konuyu arkadaşım adına açıyorum.
5 yıldır konuştuğu var 2yıl üniversitede beraberlerdi
3 yıldan beri çocuk iş bulamıyor daha doğrusu iş bakmıyor
Kız askere git okul bitince falan dedi onada gitmedi
Özelde işe girmek istemiyor o yüzden hiç iş bakmamış devlette de 2 yere başvurmuş mülakatta elenmiş
Birde farklı şehirdeler 3 yıldır ğörüşmüyorlar yani kızın kısmetleri oluyor sevgilisi olduğu için tepiyor hepsini çokta düzgün insanlar çıkıyor karşısına kafası karışık sizce ne yapmalı
Ayrılsın. Bi yol olmaz o oğlan çocuğundan.

X