Sevgilim küfür edince tırnaklarımı suratına geçirdim

Hanımefendi o beni değil ben onu dövüyorum gibi bişey oldu siz ne diyorsunuz küfürü şakasına etmiş senin sinirlenmene bayılıyorum dedi konuştuk
Dövme olayını bi üyenin mesajı için söyledim.
Şakasına mı etmiş küfürü ay ponçik yaa nasıl da şakasına ağzına s... demiş bak görüyo musun minnoşu:işsiz::işsiz:

Edilen küfür belki ertesi gün unutulur, ama yüzde ki tırnak izi kolay kolay geçmez. Sevgilisine küfür ediyor diye, sevgilisini sevmediği anlamına da gelmez. Yüzüne tokadı geçir, ama tırmıklamak da nedir?

o erkeklere öküz değil, insani olarak terbiyesiz saygısız deniyor. biz kendimizce öküzlük diyip yumusatmaya çalışıyoruz. aynı şeyi kız arkadaşınız yapsa üstüne bi de patilerinin izi kaldı dese, ne tepki verirdiniz? tepkiniz çok daha büyük olurdu. bu kadar size öz benliğinize saygısı olmayan bir canlıya nasıl hayatınızda yer vererek değer katıyorsunuz anlayamıyorum. bu forumda bu tür şeyler yazan insanlara karşı tepkim hep aynı oluyor ne yazık ki. anlayamıyorum anlayamıcam.

öğrenci oldugunuzu tahmin ediyorum. o da farketmez de neyse. yemek yapmış olmak bile büyük bi lütufken bi de kalkıp azar yemek gerçekten duygu kırıcı. benim de üniversite sevgili olan arkadaşlarım vardı. kız yemek yapardı çocuk gelip ne biçim bu patatesi dogradın böyle mi dogranır diye azarı yerdi. valla benim kafam basmıyor arkadaşlar bu tavırlara nasıl katlanıyosunuz açıklayın bana da.

yüzüne tınaklarınızı geçirmeniz hoş değil. onun yaptıgı saygısızlıga siz de şiddetle karşılık vermişsiniz. bu forumda çok okudum bi kere ben eşime vurdum, ondan sonra hep bana vurmaya şiddet uygulamaya başladı konularını. ondan nasıl şiddet görmek istemezseniz, siz de ne sözlü ne fiziki şiddetle bulunmayın.

Dediklerinize katılıyorum bende böyle şeylere gelemem zaten o yüzden sinirlendim ama o şakacı bir insan bana hep takılıyor uğraşıyor ona göre sevgisini bu şekilde yaşamak cazip fakat bana göre değil belkide sinirlendiğimi görünce daha çok uğraşıyor. Son paragraf aklımın bir köşesinde kalacak inşallah sonumuz öyle olmaz

Tepkiniz ne olur bilmem de inşallah o tırnak izleriniz kalıcı olmaz.
Bir insana yapılacak en büyük kötülük bu.
Ikiniz de haddinizi aşmışınız,hayırlısı olsun

Ay evet ya kalırsa üzülürüm bugün krem götürcem zaten şimdi o hiç bişey sürmez bilmez belki kremlerle geçebilir

Sevgilimin evine sık sık giderim genelde yalnızken ki öyle oluyor. Bugün yine gittim ilkten her şey güzeldi sonra yemek yaptım güzelde yaptığımı düşünüyorum şimdi allah için fakat onun damak zevkine uygun değildi galiba bana dedi ki sen hayatında hiç yemek yapmadınmı doğru söyle bu ne böyle dedi çok kırıldım sinirimden yüzüm buz tuttu sonra anladı yanıma geldi ne oldu ki şaka yaptım falan dedi ilkten. ben yüz vermedim sonra bağırdı neden kırılıyorsun diye. yani bir insana neden kırılıyorsun diye bağırılır mı. Bende bağırma bana dedim dahada sinirlendi senin ağzına....... dedi. bende öyle bir patladım ki senin ben varya dedim tırnaklarımı suratına geçirdim öylece kaldı bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama çok sinirlendim yaptığım yanlış hiç hoş değil biliyorum ama onun yaptığıda resmen öküzlük bu saatten sonra tepkim ne olmalı sizce ? bide mesaj atmış patilerinin izi yüzümde kaldı diye gelde çıldırma

Bunu tekrar alıntılamış olayım,
Sana zahmet tekrar oku.
Eğer hala tepkim ne olmalı diyor ve o küfürlere eyvallah diyorsan, tırnak geçirip, pati deniyorsa, o kadar çirkin ki seviye...
Sonunda da artık odalar arasından çatışmaya falan girersiniz, kurşun geçirmez yeleklerle.

Vhalla iyi yaptin ya...demek ki o da bundan anliyor...boks kursuna falan git
Kesin hoşuna gider :)

Vhalla iyi yaptin ya...demek ki o da bundan anliyor...boks kursuna falan git
Kesin hoşuna gider :)

Bayadır gidiyorum zaten ilgiliyimde ama tabiki böyle bişey için olamaz :) spora gidip tırmalayan türümün son örneğiyim galiba :KK48:

Bayadır gidiyorum zaten ilgiliyimde ama tabiki böyle bişey için olamaz :) spora gidip tırmalayan türümün son örneğiyim galiba :KK48:

O da boksör zaten evet hoşuna gidiyor ama tabi bu tarz bir ilişki istemem yani

İkizinden birbirinizden farkınız yok laçkalamışmış bir ilişki hala ne yapayım diyorsunuz gidin evine koklaşın yemek yapın yine falan..

Saygısız sevgiliniz bence. Yenmeyecek kadar kötü değilse azıcık yemeli,emeğinize saygi gösterip eline sağlık demeliydi.
Sizinde yaptığınız ondan aşağı kalir değil yanlız.
Konuşarak halledebilirdiniz. Hoş ve doğru değil yaptığınız.

Sevgilinizi iyi bir tane geçirmemiş .aksine pati falan esprili ben bi sakınca görmedim illa ilişkiler canımli cicimli olcak değil ya arada aksiyon lazım.:eğlence:

X