Sevgilim küfür edince tırnaklarımı suratına geçirdim

:KK70: kusura bakmayın ama güldüm eşim de dışardayken elini tutmadığımda falan ver bakalım patiyi der :KK70: biz çok güleriz bu muhabbete hoşuma da gidiyo yani..

Tepkiler çok aşırı her ikinizin de iyi çocuk karşılık vermemiş.. orda şaşırdım. Yüzgöz olmuşsunuz artık çok uzatmayın bence yürümez bu iş.

Ya aslında birbirimizi gerçekten çok seviyoruz ama ikimizde fevriyiz biri bizi durdursa ne güzel olurr

Ben de yüzünü cimdiklemistim , hem de ilk defa tanıştığım arkadaşının yanında (arkadaşı ile ot içecek diye)
Öyle bir geçirmiştim ki tırnaklarımi, altı ay sonra bile izi ordaydi-o derece
sonra iki güzel söz söyledim,hediye aldim hemen affetti (karaktersizdi biraz. Böyle şey affedilir mi?).
Eğer ille de barışmak istersen taktik olsun diye yaziyorum. Bir şişe şarap, ve çiçek alıp ben eşeğim baş harflerinden şiir yazdım onu ne kadar uzdugume dair-ressam arkadaşa eşek cizdirdim. .... Yakınlardaki özel bir gün için yaptırdığım onun ve kedilerimizin olduğu özel çizim hediyesini verdim bir de.
Bir de bir hatasında onu çabucak affetme sözü verdim...
Sor şimdiki aklın olsa yapar mısın bunca sey diye?
Hiç de yapmazdim
Bence insanı o raddeye getirecek sevgili utansın.
Böyle ilişkileri sürdürmek için emek vermek bile cidden çoook saçma, toyluguma veriyorum.
Bence boş ver gitsin. Sana öyle terbiyesiz cümleler söyleyebilen adama az bile yapmışsın

Valla sızde de ıyı cesaret.Hergun tv de ızlıyoruz sevgılısı vurdu,oldurdu,sakat bıraktı vs.O sıze daha hıc bırseyı degılken kufur edıyor,sızde tepkı olarak tırnaklıyorsunuz.Pekı bu adamın tersıne gelse Allah korusun bır tarafınıza bırsey soksa,boganıza sarılsa sızı oracıkta oldurse garıbım hıcbırseyden haberı olmayan aılenız sızı nereden arayacak,soracak.Ya bu kadar da rahat olmayın,agırdan satın kendınızı,sızın bır uzvunuza kufur eden bır ınsanın bır daha suratına bakmayın bence.Degıl evıne gıtmek dısarı da bıle bas basa kalmayın.Sakın sevgılım oyle bırı degıl,yapmaz vs dıyerek kendınızı kandırmayın bugun kufur eden musaıt buldugu her an ve her yerınıze de kufur eder.Erkek mılletıne kolay guvenıp hemen teslım olmayın

Eğer eşim sevgiliyken bana küfür etseydi sanırım bunun siniri o düzeltene kadar çıkmazdı benden. Ama tırmalamazdım da :/ :)) ayrıca "Bu adamla evlilik olur mu" sorusunun çok ciddi cevabı olurdu bu süreç. Hatasını biliyor mu, seviyesini koruyor mu, en önemlisi bana saygı duyuyor mu.. Çok çok önemli bu. Sadece sinir anında söylenmiş kötü bir söz olarak bakmayın. O böyle olduğunu söylediğinde de inanmayın buna.

Bir arkadaşım biri ona "Ağzına s......." derse, "Ben ağzımı açarım, sende k.... açabilecek yürek var mı" derdi :KK70: Bunu da niye söyledim bilmiyorum :KK70: hemen bağlıyorumm, yani şunu demek istiyorum, şiddet bunun en çirkin yolu.

Tavsiye, kendi hatanızı bir şekilde ona açıklayın. Bunu yapmamanız gerekirdi.. Onun için olmasa bile siz kendiniz için yapın. Kalitenizi yeniden korumak açısından.. Ama onun küfür olayını asla unutmadığınızı ve bu konuda iyice düşünmeniz gerektiğini ekleyin. Sonra da izlemeye geçin..

Sevgilimin evine sık sık giderim genelde yalnızken ki öyle oluyor. Bugün yine gittim ilkten her şey güzeldi sonra yemek yaptım güzelde yaptığımı düşünüyorum şimdi allah için fakat onun damak zevkine uygun değildi galiba bana dedi ki sen hayatında hiç yemek yapmadınmı doğru söyle bu ne böyle dedi çok kırıldım sinirimden yüzüm buz tuttu sonra anladı yanıma geldi ne oldu ki şaka yaptım falan dedi ilkten. ben yüz vermedim sonra bağırdı neden kırılıyorsun diye. yani bir insana neden kırılıyorsun diye bağırılır mı. Bende bağırma bana dedim dahada sinirlendi senin ağzına....... dedi. bende öyle bir patladım ki senin ben varya dedim tırnaklarımı suratına geçirdim öylece kaldı bunu nasıl yaptım bilmiyorum ama çok sinirlendim yaptığım yanlış hiç hoş değil biliyorum ama onun yaptığıda resmen öküzlük bu saatten sonra tepkim ne olmalı sizce ? bide mesaj atmış patilerinin izi yüzümde kaldı diye gelde çıldırma
Boyle sik sik gidip yemek yapar mısın sevgilinin evine temizlukde de yapar mısın.. Benle de sevgili olsana sen :halay::temizlik:

Benim eşim sevgili olduğumuz zamanlarda bile çok küfür ederdi, ama bir kere elini kaldırmadı bana. Adam küfür ediyor diye evlenince tekme tokat dövecek diye bir şey yok. O küfür edince sende küfürle karşılık ver, fiziksel şiddetle yüz göz olma.
Küfür daha az kırıcı birsey mi oluyor fiziksel şiddetten... Bir neslin böyle böyle ağzı bozuluyor demek ki.. çok şahane orneksiniz..

Ay evet ya kalırsa üzülürüm bugün krem götürcem zaten şimdi o hiç bişey sürmez bilmez belki kremlerle geçebilir
Niye krem goturuyon sonra kremi begenmez simartma kendiliğinden geçer anne muamelesi yaparsan annesi kadar hizmet bekler sonra... sen pişman olursun demedi deme... suyunu bile ayağına bekler yarin öbür gün yapmadiginda da kötü olursun alistirma

Aha 2.üyelikmiş. hangi cool takılan üye acaba:kahve:

X