Sevgilim ve maddiyat!!!

ilkbahar1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2011
1.808
493
bir erkeğin bir kızdan para istemesine sıcak bakmıyorum.heleki 1,5 aylık sevgilisinden.90 tllik borcunu askere gidecek adam ailesine nasıl söylüyemiyor.

kahvetelvesi

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2011
11.215
20.875
1,5 aylık bir ilişki, sadece 1,5 ay? :KK53:

Telefon faturasını bile ödemeyin.
Erkek olan o değil mi?
Siz isteyebilir miydiniz ondan böyle bir şeyi?

Fatura hadi bir kerelik diyelim de harçlık istemek ne demek :KK53:

Çok şaşırdım.

Hiç gözüm tutmadı...

Tweety

-Zık-
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
36.920
26.439
1 bucuk aylik iliskide ne bu samimiyet,
faturayi odemek nedir,
hele birde askerdeyken para gonderecekmisin diye sormus:KK53:

Mascara

like a chalk outline
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2009
18.977
3.909
beraberliğiniz uzun süredir devam etseydi bu söylediklerii belki kabul edilebilirdi.ama daha siz bir buçuk aydır berabermişsiniz.
ailesine söyleyemediği şeyi size nasıl söylüyor.buna şaşırdım

valla canım benimde pek gözüm tutmadı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 50 gün geçti.

Dou_You_Wanna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
1.632
8
aynen bu konu beni çok soğuttu ondan yaa :S Bide bazı msjlarını okudum face inde bi kaç para davası yüzüne arası açık arkadaşıyla :S

Sorcha

Bir arkadaşa bakıp çıkıcam.
Pro Üye
9 Haziran 2009
8.677
3.227
Yuuuuuuuuuuuuuuuuuh , yüzsüz ...
Sinir olurum böyle yüzsüzlere ben.
Adam değil bunlar emin ol.
Eğer bir erkek, sevdiği kadından para istemeye yüz bulabiliyorsa, üstelik bu kadar zamanda, ondan cacık olmaz canım.
Öylelerinin sevgisinden bile emin olamazsın , haberin olsun.
Ben böyle şey görmedim dicem de, eski sevgilimde gördüm.
İlk kez sinemaya gitmiştik de, onu bile bana ödetmişti hayvan.
Sonrası malum, adam olmadı ondan. :)))))))​

gwencooper

Broken Hearted Girl
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
6.258
50
valla ister 1.5 ay ister 5 sene bir erkek askere giderken harclık gondercekmisin bana demez ihtiyacı oldugunu bilipde vermeye kalksanız bile erkek yediremez kendine hem rahat bi sekilde bunu soylemesi kadına itici gelir..ne diyim bana pek normal gelmedi bu tavrı

ehlimana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
3.230
58
bazı erkekler rahat ama onlarında niyeti belli zaten. ben bu işte bir dalavere sezdim ama ne derece doğru bilemem. erkekler genellikle para isteyemezler. isteyen de alışıktır daha fazlasını ister daha sonra:KK20:

kelebek_93

Kardeşim iyi ki var
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2011
1.837
16
bencede bi erkek bi kızdan para isteyemez.. tmm bi kerelik olur ama yani harlık göndermek de ne demek:KK20::KK20::KK20:
üstelik ilişkiniz sadece 1buçuk ay ..
Canım sevgilinin amacı belli zaten..

iyotsuztuz

Eski slimsigara :*
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2011
5.412
9.333
Ben 1.5 yıllık sevgilime sms yenileyeceğimiz gece bakiyesi yetmedi diye 5 lira yolladım da kıyamet koptu. Ertesi gün sabahın köründe geri yolladı. Ki 5 lira alt tarafı ne olacak değil mi, ama erkek işte, gurur yapacak illa. Yapması gereken de bu konuda aslında bu muydu? Evet.
Bence erkek arkadaşın hazır askere de gidiyorken yağlı kapı bulduğunu düşünüyor. Bence o askere gitmeden kurtul.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1564 gün geçti.

Dou_You_Wanna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2010
1.632
8
Yani sabahtan akşama kadar afedersiniz ama eşşek gibi çalışıyorum. Şükür Allah a elim para görüyor ailemi çok rahat geçindirebiliyorum. Aama benim tüm bu çalışmam ya da yorulmam kazandığım para onu düşündüğümden değil yalnzıca kendi ailemi rahat ettirebilmek için. Hadi sözlü ya da nişanlı olsak anlıcam zordadır dicem içim rahat vericem o parayı. Ama benim önceliklerim annemle abimken, ödediğimiz onca borç varken ben onu düşünmek zorunda değilimki cidden.. İnanın sabah uykudan ondan ayrılmak istiyorum diye uyandım. Çok sinirlerim bozuk bu konu yüzünden. İlk zamanlarda yaşadığımız bir olayı anlatmak istiyorum size.
Daha ilk buluşmamız ve bi yere gittik oturduk yedik içtik vs. Bende kendi paramı ödeyecekken sağolsun hesabı bana nıakmadı ki çok dikkat edeim bende böle şeylere. Derken işten çıktı ve benle buluşmak istememeye başladı. Hatta kavgalarımız ilerled ve 2 günlük bir arılık yaşadık. Sebebi ise şuydu: "dou_you_wanna ben bi yerlere seni çıkarıpta hesabı ödeyemezsem kendimi çok kötü hissederim beni anla" Sonraki buluşmamızda insanlık hali nolcak cnm dedim ben ödedim. Bir kere daha ben ödedim. Sonrakinide o ödedi. Vay be ne gururlu adam deiştim ki bu para konusu ortaya çıktı. Ben ne diyipte ayrılıyım şimdi bundan?

1Sen

Nirvana
Pro Üye
24 Ocak 2011
21.539
34.771
Bu son anlattığınız olayla belliki maddi sıkıntılar yaşıyor.
Fakat bu kısa süreli ilişkisi olan bir bayandan para istemesini hoş hale getirmez.

Askere gitmeden bu konuyu onunla konuşun mutlaka..Kırılacak diye düşünmeyin.

Askerdeyken ya da sessiz sedasız terk etmekten iyidir kırmak..