sevgilime yalan söyledim

Cherry, keşke herkes onlara tekmeyi atsa öyle bir değişirler ki.

Onunla yaptığım hiçbir etkilinliten zevk almıyorum hayal kurarken boğazım düğüm düğüm oluyor diyebildiğine göre sen pek fazla sevmiyorsun bu adamı o yüzden önemsiz kişilerin ne dediğini umursama bence. Zaten bu soruyu soran adamdan ne beklenir ki? Bakire değilim desen ne olacaktı da soruyor yani. Seni gerçekten sevip gelecek düşünen adam bunu sormaz zaten çünkü cevabı ne olursa olsun senden vazgecmeyeceği için cevabı umrunda olmaz. Bir daha böyle bi soruyla karşılasırsanız bakire değilsem ne olacak diye sizde soruyla cevap verin ki ona göre hem strese girmezsiziniz hemde cevaba göre hayatınızdaki yeri belli olur.

Çok bakire birini istiyorsa önem veriyorsa gidip köyden kız alsın gözü açılmamış türünden. Bu şekilde yalan söyleyerek karşı tarafı kandırmış oluyorsunuz. Doğruyu söylediğinizde sizi kabul etmiyorsa zaten sizi sevmiyordur insan sevdiğini bu sebepten bırakmaz o seni değil zarını sevmiş bence. Ne demek ya bakirelik için yalan söylemek çok saçma

Evet sevisince harama gecmemis oluyorsunuz sakamisin sen neyin kafasi bu her halti yemis edepsiz terbiyesiz ama harama gecmemis bu zirvalrini bu havalari senin gbilere yap bnmle muhattap olma okey.

Dini içerik yasak çünkü din hassas bir konudur, özellikle “dini içerik” yasaktır diye belirtilmiştir “dini” kelimesi tüm dini inançları kapsar çünkü, dini kelimesinin içinde yalnızca Müslümanlık yoktur, Hıristiyanlık, Yahudilik de vardır ve herkesin dini inancı kutsaldır kimsenin dini inancına saygısızlık yapılmaması, bilerek veya bilmeyerek başka inançta olan üyelerin kutsalının rencide edilmemesi, aşağılanmaması için dini içerik yasaktır.

Siteye nasıl ki eğitim durumu, milliyet, meslek ayrımı yapmadan üye olabiliyorsunuz, üye olmak için sadece kadın olmanız yeterli, dini inançlarınız için de ayrım yoktur, müslüman bir kadın üye oluyorsa hıristiyan bir kadın da üye oluyor, ateist bir kadın da deist bir kadın da.

Birbirimizi mesleklerimiz, statülerimiz, eğitimimiz, milliyetimiz veya etnik kökenimiz, inancımız, kültürümüz, değerlerimiz üzerinden ayrıştırmamak, hor görmemek, rencide etmemek için konulmuş birçok kuralımız vardır, bunlardan biri de dini içerikli paylaşımlardır.

Son düzenleme:
hayal kuramıyorum boğazım düğümleniyor dememin sebebi o hayalleri gerçekleştirmek istememe rağmen bu durumun aramızda bir engel oluşturması ve üzülmemdi kendimi tam anlatamamisim kusura bakmayın. Bunun dışında zaten onunla geçirdiğim vakitten zevk alıyorum eğleniyorum.

kendisine 3 sene nasıl hiçbir şey yasamadiniz ? diye sorunca pandemiyi bahane etti. açıkçası ne yaşadıysa yasadi beni alakadar etmez ama çok da inanmadım söylediğine zaten. onun dışında bakire misin diye sorması ve ısrarcı olması bana kendimi çok değersiz ve ucuz hissettirdi. o hissi zihnimden ve kalbimden atamiyorum. aylardır içimi kemiriyor desem yeridir. sanirim psikolojik destek almalıyım

Olan olmuş ,yalan soylemişsin.Peki şimdi ne olacak?

Ayrılınca mı? Birçok bakire olmayan arkadaşım vardı hepsi evlendi hiçbirinin eşi de ayrılmadı zaten seni seviyorsa böyle birşey için ayrılır mı sanıyorsun?

Bence konuyu sevgilinizle konuşun bu suçluluk duygusuyla ilişki yürümez. Eğer saçma bir tepki verirse de yol verin.

Söyle gitsin, merak etme kadının değerini parmak ucu kadar zar ile ölçmeyen adamlar var, aslında bu durumun avantaj. Bir zar beyinli ile evlensen ne olacak ki?

Bir arkadaşım böyle bir olay yaşadı ve operasyon yaptırdı. Artık nasıl bir karma oluşturduysa, şu an evlilikleri öyle rezil bir halde ki. Boşanmak üzereler. Siz siz olun, dürüst olun.

ayyy ne kadar vicdanlısıııınnn için içini yiyorrrr b*ktan bir bekaret yalanına sebep, kızım seni yalan söylemeye itenler utansın, adam üstünde baskı yapmış bi de söylemen için hala hık mık kendi kendinin muhsaebesini yapıyorsun zaten bu kafada birini de çok kolay ezer erkekler he. makûl görünmek için şu haline bak. kendisi bakir olmayan ve kadında bekaret arayan bir erkek karşısında pek ala kızlık zarını diktirir evlenirsin çok meraklıysan, nedir yani? Ay ne dürüstlük ya gözlerim yaşardı

Bir arkadaşım böyle bir olay yaşadı ve operasyon yaptırdı. Artık nasıl bir karma oluşturduysa, şu an evlilikleri öyle rezil bir halde ki. Boşanmak üzereler. Siz siz olun, dürüst olun.
Her bakire evlenen de el üstünde tutuldu sanki
Çok haklısın

kızlar çok haklısınız benim psikolojim de pek yerinde değil

aylardır bu haldeyim düşünün sorduğu günden beri kendimi suçluyordum boş yere harap oldum ama yazdıklarınızı okuyunca tüm gerçeklik yüzüme su gibi çarptı

Ne yaparım bilmiyorum ama kendimi suçlamayı bırakacağım artik eğer o da dediği kadar çok seviyorsa vazgeçmez diye dusunuyorum

Gerçekten sevdiyse niye ayrılsın.
Hem daha iyi o deneyimsizmiş ne bilim bu kaç yaşında hiç yaşamamış oda ilginç.
Bakir bir erkekle işim olmazdu açıkcası.
Bir sorunu olduğunu düşünürdüm.
Erkek deneyimli olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…