Sevgilimi artık anlayamıyorum

Sen bunu affedersin
Sevgilin seni silmemiş resimler duruyor çünkü
Ama bak aile olarak da pek ni halt değiller seviye yerlerde
Seninki söz verir bir daha olmayacak da evlenirsiniz ondan sonra daha kötülerini yapar ağzın açık kalır görünen köy ...

😳Kalmaya mı gittin sen onlara!
yeni gördüm
Yanlışşşş!!!

Kızlar mrb ben kısaca sorumu anlatayım 38 yasindaym5 yıllık bir ilişkim var bazen hafta sonları erkek arkadasima kalmaya gidiyorum ailesiyle yasiyor erkek kardesi daha 20 yasinda bi kizi kacirip evlendi ama ikiside çocuklar daha neyse sevgilimin beli agriyordu kardesinin karisi 20 yasindaki kiz abi sana masaj yapayım dedi bende kardesi gibi gordugu icin tmm dedim sevgilim ust tarafi ciplak yuz üstü uzandi kiz ata biner gibi bunun poposuna orurdu bir saat masaj yapti bende art niyet olmasada uyuz oldum oraya oturmasina sonucta yenge yani sevgilime bunu baska zaman guzel bi dille soyledim bida oturmasin oyle ne ayip diye senjn zihniyetin bozuk yobazsin dedi ya dogrularima saygi duy yada cik hayatimdan dedi iki gündür dil dokuyorum anlatiyorum israrla ben hakliyim diyor gerçekten benmi abartiyorum fikirlerinize ihtiyacim var
bence siz çıkın onun hayatından o ne öyle aşkı memnu gibi

Konu gerçekse .
5 yıldır 38 yaşında ki hatunla birlikte, evine ailesiyle birlikte hep beraber kalmaya getiren adam ? Neden bi ciddi adım atmamış.
Masaj üstüne oturması bilmemle saymıyorum rezalet . Rahatlık, seviye yerlerde.
Fotoğrafı kaldırmıyor, seni tutuyor cebinde.
Kendini savunup dil dökmen haksızlığını kabul ettiğini gösterir. Dil dökmesi gereken kişi sen değilsin .

Ben kız kardeşimi bile o şekilde masaj etmem çünki gereksiz bir şey, saçma. Ayrılın ya. Zaten erkek arkadaşın evinde kalmak da garip yani hem de ailesiyle birlikte

Kızlar mrb ben kısaca sorumu anlatayım 38 yasindaym5 yıllık bir ilişkim var bazen hafta sonları erkek arkadasima kalmaya gidiyorum ailesiyle yasiyor erkek kardesi daha 20 yasinda bi kizi kacirip evlendi ama ikiside çocuklar daha neyse sevgilimin beli agriyordu kardesinin karisi 20 yasindaki kiz abi sana masaj yapayım dedi bende kardesi gibi gordugu icin tmm dedim sevgilim ust tarafi ciplak yuz üstü uzandi kiz ata biner gibi bunun poposuna orurdu bir saat masaj yapti bende art niyet olmasada uyuz oldum oraya oturmasina sonucta yenge yani sevgilime bunu baska zaman guzel bi dille soyledim bida oturmasin oyle ne ayip diye senjn zihniyetin bozuk yobazsin dedi ya dogrularima saygi duy yada cik hayatimdan dedi iki gündür dil dokuyorum anlatiyorum israrla ben hakliyim diyor gerçekten benmi abartiyorum fikirlerinize ihtiyacim var

Ben sizi birbirinize çok uygun buldum. Ailesi ile yaşayan sevgilinize hafta sonları kalmaya gidiyorsunuz, gelin sevgilinizin poposuna oturuyor buradan bakınca gayet uyumlu gördüm. Bence dil dökmeye devam edin bu ilişki biterse yazık olur.

Konu gerçekse .
5 yıldır 38 yaşında ki hatunla birlikte, evine ailesiyle birlikte hep beraber kalmaya getiren adam ? Neden bi ciddi adım atmamış.
Masaj üstüne oturması bilmemle saymıyorum rezalet . Rahatlık, seviye yerlerde.
Fotoğrafı kaldırmıyor, seni tutuyor cebinde.
Kendini savunup dil dökmen haksızlığını kabul ettiğini gösterir. Dil dökmesi gereken kişi sen değilsin .

Adam nasıl ciddi adim atsın erkek kardeş evli hala ailesi ile yasıyor, bunlar da evlenirse ev curcuna olacak demek ki :)

Kesinlikle abartmıyorsun. Kız yaşça ufak ve iyi niyetli olabilir ama senin sevgilin edepsiz ve saygısız kusura bakma. Bugün buna eyvallah dersen yarın başka nelere dersin sen düşün. Kendimden biliyorum :)

bence de normal olan bu değil sen sakın alttan alma

Kızın eşi isteydi görmedi ama kayinvalide yanimizdaydi oda normal karsiladi herkes normal karsilayinca orda sesimi cikaramadim ama cok kotu oldm baska zaman guzellikle anlattm ama o bnm kardesim kizim gelinim nasl sapik zihniyetin var diyerek beni terketti
Bence poposuna oturmasi erkek arkadasinin baya hosuna gitmis. Pes artik ya ayril bacim zararin neresinden dönersen kar. Tekmeleyen ayagi öperler unutma

X