sevgilimi terkettim (nedeni soru metninde) ama kafam çok karışık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tuberosa

Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2022
200
61
Çok sevdiğim biriyle 7 aydır uzak mesafe ilişkisi yaşıyordum. Birlikte yaşama planımız vardı. Onun işlerinin oturmasını bekliyorduk. Vaktimiz oldukça ben uşaktan o urfadan geliyor ve konyada buluşup haftasonunu birlikte geçiriyorduk.
Son buluşmamızda normal günümden önce adet gördüm ve bunu ilişkiden sonra farkettim. Maalesef o da kızdı ve "Sen ne zaman hasta olacağını bilmiyor musun" dedi. Ben de "Bir hafta önce yurtdışındaydım vücut saatim şaştı heralde bilsem buraya kadar gelir miyim" dedim. Sonra durumu telafi etmek için ona "seni yemeğe çıkarayım avm ye götüreyim film izleyelim bowling oynayalım" dedim. O benden uzaklaşıp "hayır yorgunum, sadece bu koltukta oturacağım" dedi.
Sonra hayatımın hatasını yaptım. "Arkayı deneyelim mi" dedim. Bunu daha önce o da istemişti ve o zaman hayır demiştim. Bu sefer ben sorunca o da "Tamam deneyelim" dedi. Biliyorum çok aptalım sadece o benden daha çok yol geldiği için onu mutlu etmek istedim. Yanımda jel ve oyuncak getirmiştim. Onlarla bir deneme yaptım. Olacak sandım. Sevgilimi çağırdım. Ama başaramadık çünkü çok acıdı. Bu kadarını beklemiyordum. Üç dört kez daha denedik ve ben her seferinde hayır olmuyor çık lütfen diye zırladım.
Sonunda bana bağırdı. "Ben daha önce başkasıyla da yaptım o daha sert bile olmamı istedi, senin gibisini görmedim, bu nedir ya" dedi. Çok kötü oldum. Apar topar ordan çıktım. Sonra telefon etti. "Nerdesin" dedi. "Otogara gidiyorum" dedim. "Görüşürüz" dedi. Ben de "Artık görüşmeyiz" deyip yüzüne kapattım. Çünkü konuşamayacak haldeydim. İkimiz hiç güzel bir şey yaşamamışız gibi beni başkasıyla kıyaslaması azarlaması öyle ağır geldi ki ayakta zor duruyordum. 3 saat belki tekrar arar özür diler diye bekledim ama ondan ses çıkmadı. O üzüntüyle whatsapp hesabımı sildim hattı kırıp attım.
3 hafta oldu. Cehennem azabı çekiyorum. Acaba 1-2 hafta beklesem hattı kapatmasam arar ve özür diler miydi? Ama işyerimi ve iş telefonumu biliyor. Bir erkek bir kadını seviyorsa böyle bir kavgadan sonra en azından nasılsın demek için işyerini aramaz mıydı? E o zaman sevmiyor kullanıyordu desem beni görmek için konyaya geleceği zaman ve parayla urfada çok rahat birini bulurdu. Aslında urfaya adresine gitmeyi bile düşündüm ama bu sefer de belki o beni görmek istemez diye korktum. Bir yandan da bu kavgadan sonra bu ilişkiden hayır gelir mi bilmiyorum. Bir mucize olsa ve o gelse bile eskisi gibi olabilir miyiz? Bunları düşünmekten onu özlemekten perişanım. Ondan ayrıldım diye sanki onu öldürdüm gibi hissediyorum. O gece bana kızdı mı üzüldü mü acaba hep bunları düşünüyorum. Suçluluk, özlem sürekli boğazım düğümleniyor gözlerim yaşarıyor. Dayanıcak gücüm kalmadı.
Görüş bildirmek isterseniz minnettar olurum.

Bana ilişki daha çok f'ck body gibi geldi uzun yoldan bir onun icinmi gidilir? Aşk yok ortada ikinizinde...

Siz gorusmek ozlem gidermek icin degilde yatmak icin birbirinizle berabersiniz gibi geldi bana. Bide size adet gordugunuz icin o sekilde davranan birinin gonlunu almak icin daha buyuk bi hata mi yapmaya calistiniz? Azar yemenizde cabasi. Kurtulduguna sukretmelisin

Anal seks hadi deneyelim diye birden yapılabilecek bir ilişki çeşidi mi? Öncesinde lavman gerekmiyor mu? Ay çok kötü.

Sizinki fb ilişkisi olduğu için adam cinsellik yaşayamadığından size atarlanmış. Sizi seven bir adam olsaydı, sarılıp kokunuzu içinize çeker; bu bile bana yeter sağlık olsun der, sizin konforunuzu arttırmaya çabalardı. Cicim aylarında erkekler regl olan sevgilisinin sıcak su torbası olur, masaj yapar, önüne çikolatalar dizer.

Okurken şok oldum. Ne demek regl oldun diye azarlamak? Sonra sizin büyük bir hatayı göze almanız ve doğal olarak yaşadığınız acıyla geri çekilmeniz onun ise o an o haldeyken başkasıyla yaptıklarından bahsetmesi? Ve bunun üstüne sizin ondan adım beklemeniz? İlerde evlendiğinizde her regl dönemi bu şekilde tatmin etmenizi istemicekmi? Bu sizi sıkmıcakmı? Bunun hastalığı var hamileliği var ilişki yaşayamadığınızda ne tepkiler vericek acaba? Bence kaçın ve kurtarın kendinizi. Size öncelikle canınız yandığında iyi olup olmadığınızı sorup sizi iyi etmeye çalışmalıydı saçmalamak yerine. Regl iseniz diğerini kabul ediceğine hayır film vs izleyelim gibi vakit geçirmeyi teklif etmeliydi sizi obje yerine koymamalıydı. Kendinize bunu yaptırmayın.

Size söyleyecek bir şey bulamıyorum, adam sizi dümdüz, alenen kullanmış. Ama kurduğunuz cümlelere bakılırsa siz o adamı arar bulur kullanılmaya devam edersiniz.

Maalesef o da kızdı ve "Sen ne zaman hasta olacağını bilmiyor musun" dedi. Ben de "Bir hafta önce yurtdışındaydım vücut saatim şaştı heralde bilsem buraya kadar gelir miyim" dedim.
Bu kısımdan sonra niye bi durup ilişkinizi sorgulamadınız da olmadık yollara girdiniz?

Kendi bedenin bu kadar değersiz olmamali üzgünsün ya ona şaşırıyorum

E o zaman sevmiyor kullanıyordu desem beni görmek için konyaya geleceği zaman ve parayla urfada çok rahat birini bulurdu.
Bundan bence bu kadar emin olmayın...Uzakta olmanız onun için bir avantaj bile olabilir. Aşk ilişkisi hissiyatı almadım. Sizi fuckbuddy, en iyi ihtimalle friend with benefits, olarak görüyor diye tahmin ediyorum.

Değer veren bir insan isteseydi ulaşırdı ayrıca. Aynı şehirde yaşamış olsaydınız aranızdaki ilişkiyi bu kadar kolay sonlandıramazdı belki.

Umarım bu ilişkimsi şeyi çabucak unutabilirsiniz. Birine kendinize bağlamak için de umarım bir daha kendi sınırlarınızı ihlal etmezsiniz. Daha iyisini hakediyorsunuz.

Aman bu nasıl bir ilişki valla anlayamadım. Ilişki yaşanmazsa birlikte oturulup takılmıyorsunuz? Ya adam mutlu olsun diye arkadan denemek ne demek ya, hayir kanarken arkadan denemek bazsn ben Anlayamiyorm adetliyken yatak çarşaf batmıyor mu? Herneyse anal ilişkiyi sırf adam istiyor diye istiyorsunuz, siz isteseniz hadi diyelim hem canınız yaniyor hem zevk adina bi halt yok birde azar isitiyorsunuz yok gidin bide ayaklarına kapanin adam icin bisey değilsiniz, cinsellikten baska bi paylaşım yok . Ama gidin yalvarin hatta bir daha anal deneyelim de mutlu olur

yorum için teşekkürler. benim yazı çok uzun olduğu bazı ayrıntıları yazmamıştım. fiziksel yakınlığın öncesinde 1 senelik muhabbet vardı. telefonda saatlerce konuşurduk. sonradan yakınlaştık. aslında sadece o daha uzun bi yoldan geliyo diye oradan mutlu ayrılsın istedim. kendimi pek kurtulmuşum gibi hissedemiyorum dağılmış hissediyorum.

Regl oldun diye seni hırpalayan biri için mi üzülüyorsunuz? Canınız acımış bunu zırlamak olarak mı görüyorsunuz? Biraz kendinize değer vermelisiniz.
yorum için teşekkürler. benim yazım uzun diye bazı şeyleri orda yazmadım. belki inanmazsınız ama bu adam yakınlaşmadan önce 1 yıl peşimden koştu. o güne kadar öyle ilgili ve nazikti ki o gün onu suçlayamadım bile. şoktaydım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…