Sevgilimin ailesi iliskimizi istemiyor

Evet bende bunu istiyorum ve soyluyorum ama anlamiyo konuşuyorum zaten ikna etmeye çalışıyorum daha ne istiyosun diyo ama bunlar laftan anlamiyo ki konusmak boşuna
Ya kusura bakmasın. Senin ailen onu istemese ne yapacak? Kendini sevdirmek için çaba harcayacak mı? Emin ol sen sevdikten sonra saygı duymak zorundalar derdi

Şuan onun ailesinin tavırlarını bizimkiler bildiği icin istemiyorlar zaten ama bunu hic konuşmuyoruz bile ancak onun ailesi ve isteklerini konusuyoruz
Bu bencillik ama. Yani onun seninle evlenmesi için mi gerekli şartları sağlamak zorundasın? Senin onunla evlenmen için o gerekli şartları neden sağlamıyor? Yani o seni almayacak. Siz bir hayat kuracaksınız. Senin düşüncelerin onunkilerle eşit. Senin ailen onunkiler kadar önemli

Evet bu cok zoruma gidiyo zaten gun geçtikçe tanıyamıyorum ben bu insani ne yapacagimi bilemez hale geldim artik ne dusuncegimişaşırdım bazen diyorum ben mi abartıyorum acaba

Evet bu cok zoruma gidiyo zaten gun geçtikçe tanıyamıyorum ben bu insani ne yapacagimi bilemez hale geldim artik ne dusuncegimişaşırdım bazen diyorum ben mi abartıyorum acaba
Bunu bence açık açık konuşmalısın. Ben bunu yapıyorum mesela. Bir derdim varsa ve benim için sorun teşkil ediyorsa sonu kötü de bitse söylüyorum. Hatta şu an sana yazarken bir taraftan sevgilimle tartışıyorum. Çünkü şimdi konuşmazsan evlendiğinde boşanmak zorunda kalırsın. Tavrını belli etmek her zaman iyidir.

Iki gün once aileler tanışmaya geldi biz cok guzel karsiladigimiz halde ailesi yine ısınamadım demis ve ayrildik saka gibi

Begenmeyebilirler nişanlınız onların kuklalari değil ya o begenmisse sizi bitmiştir gerisi tırıvırı

Şuan sen acı çekiyorsun belki ama şu yazdıklarını okuyan seni hiç tanımayan bizler senin için seviniyoruz. Bunu yaşın biraz daha ilerlediği zaman daha net anlayacaksın

Çok teşekkür ederim sizlere yorum yapip yol gösteren herkese annem dahil herkes boyle söylüyor demekki böylesi hayirliydi boyle oldu diyorum kendime cunku benim elimde olan bisey yok artık ondan bisey bekledim oda yapmadı sanki ayrılığı istiyormuş gibi bi tavrıvar suan yani aramiyo sormiyo ama konusurken de benden cok ağlıyo ne yapmaya çalışıyo sizce bu şekilde yaniamaç ne cok ıstiyosan uğraş yani rest çek yap biseu sağlamasına anlam veremiyorum

Bence sevginin ve ilişkinin arkasında dur .
istememe sebepleri ne merak etdim?benim teyzemin kızı kaçarak evlendi vallahi çok mutlular 2cocuklarida var asla onaylamiyorum istisna bir durum onların ki bence ama şimdi bir sıkıntı yoksa ayrılmanın anlamsız olduğunu düşünüyorum sizin için gelsin tanissin aileleriniz ondan sonrası önemli esas tanışma sonrası göreceğiz tutumlarını konunun devamını merakla bekleyeceğim..
Mutluluklar dilerim umarım kötü bir tanışma gerceklesmez

Mantığı duygusundan ağır basıyor duygularına göre hareket ederse ikiniz birlikte çok zorlu bir sürece gireceksiniz. Buna emin ol. Ve erkek arkadaşın bu riske girmek istemiyor. Senide kendisini de yormak istemiyorum. Bence zorlama urfada yaşıyorum ben bu arada öğretmenim burda. Aile bağları cidden çok güçlü evlenince uzaklaşır kendime çekerim falan diye düşünme. Hakkında hayırlısı olsun ve inşallah kendi kültüründe biri karşına çıkar. Yaşın çok genç zaten eğitimine yönel. Çalışma hayatına girmek için çabala kafan dağılır hemde bence bu evlilikten daha hayrına olur,

Evet kendisi de böyle söylüyor zaten bi erkek duygusuyla degil mantığıyla hareket etmeli diye ama boyle guzel duygular bukadar basit seyler icin heba edilmemeliydi ben bunun icin kızıyorum ona cunku birbirimiz icin uygunduk mantıksız bi durum yoktu ortada ama o napyo gitti annesinden etkilendi onu dinledi ve ayrıldı sırf urfanın köyünde is yapamam diye ama kusura bakmasınlar bu devirde hangi üniverste mezunu kiz sırf seviyorum diye istemediği köy hayatına katlanır ben bu riski alamadım mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…