Sevgilimin ailesinden nefret ediyorum. Degisik bir hikaye yardiminiza ihtiyacim var.

sen neden gitmiyorsun ki, onu anlamadim?

Valla ben bir başlığa baktım, birde konuya! bence sorun ailesinde değil sevgilinizde ve madem rahat rahat istediği şeyleri yapmak için sizden ayrılıp gitti. Döndüğünde siz kabul etmeyecektiniz.

Anne mod on yaptım...:)

Oğlumun hayali work&travel olacak,o hayalden kızarkadaşı için (yüzünden) vazgeçmeyi düşünecek,üstelik vize reddi almayı düşünecek...
(Vize reddi,ileriki tüm vizeleri için berbat bir dezavantaj olarak önüne çıkacak.)
Ben o kızı sevmem ya...Hiç sevmem.Hatta gıcık olurum :)

Vize engeli olarak belki söylemek istemediğin bir başka sebep vardır,doğaldır,olabilir.
Lakin şu soyadı meselesini daha önce hiç duymadım.
Ve inan seninkinden daha yaygın bir soyadım var:)

kızlarla kalmasını, sanki çocuk college F*** festlere katıldı şeklinde görme ve yansıtma. work and travel olsun, dil okulu olsun insanlar hep kızlı erkekli kalıyor. koyun koyuna yatmıyorlar ama. bir ev oluyor, herkesin ya tekli ya da iki üç kişilik odası oluyor. bu kızlı erkekli insanlar salonlarını mutfaklarını ortak kullanıyorlar sadece. dram yaratacak bir şey yok yani. sen de gitsen erkeklerin olduğu bir evde kalacaktın. bu çok doğal çünkü abdye gidiyorsun irana ya da suudi arabistana değil. sevgiline güveniyorsan bu seni rahatsız etmemeli. he güvenmiyorsan da kızlı erkekli evde kalmasa bile, korktuğun bir çok şey olabilir. bunlar şartlara değil insanların tutumlarına bağlı yani.

abd'nin vize verme konusunda dengesiz bir tutum içinde olduğunu (kimisine vermediğini, kimisine direk 5 yıl verdiğini vs) çok gördüm ama ben de bu soyadı olayını ilk defa duyuyorum.

süpersin yaaaaaaaaaa

Bence haklisin sen canim, bu ne ya dengesizler ailesi gibi, bi öyle bi böyle.

sıradan ilişkiler... sıradan probblemler... aşılmıycak bısı deıl...kımse unutulmazda deıl . salla koy gıtsın .

Ailesinden değil de sevgilinizden nefret etmeniz gerekmiyor mu?

abd'nin vize verme konusunda dengesiz bir tutum içinde olduğunu (kimisine vermediğini, kimisine direk 5 yıl verdiğini vs) çok gördüm ama ben de bu soyadı olayını ilk defa duyuyorum.

Var oyle bisey. Hazal kaya da o yuzden uzun bi sure soruşturmanin bitmesini bekledi . Ortalama 2 ay suruyo vize vermesi.

Zaten oyle gorup oyle yansitmadim. Ben de daha once kaldim sevgilimden once. Kisi kendini biliyorsa hic bir sakincasi olmuyo. Ama benim genel anlamda yakindigim sey bu değildi ailesinin donek ve cirkef tutumu beni rahatsız etti sadece.

Zaten oyle gorup oyle yansitmadim. Ben de daha once kaldim sevgilimden once. Kisi kendini biliyorsa hic bir sakincasi olmuyo. Ama benim genel anlamda yakindigim sey bu değildi ailesinin donek ve cirkef tutumu beni rahatsız etti sadece.

Şu kelimeler beni inanılmaz irite etti. Toy bir genc kızımızsın muhtemelen. Sevdiğin adamın anne ve babası icin dönek/dansöz/çirkef demek terbiyesizliktir, sen kimsin ki koskocaman insanların arkasından bu şekilde konusuyorsun?

Eğer ortada bir dönek varsa o gider ayak seni terkeden sevgilindir.

Son düzenleme:

ahahahhaha iyi güldüm.

bazen ben de böyle triplere giriyorum
sonra dünyanın benim etrafımda dönmediğini hatırlıyorum,geçiyo
etkili bi yöntem,tavsiye ederim

Bence dansöz sevgilinizin ailesi değil kendisi. Bir öyle demiş bir böyle.

Niye bırakmadın çocuğu ben o kısmı anlamadım. 3 ay kalsaydı işte. Yazık olmuş o kadar emeğe paraya. Deli misin sen? Annesi babası sevgilisi var diye çocuklarının bir şeylerden mahrum kalmasından rahatsız olmuşlar. Çocuğun önünü kapamayı geçtim. Adam 4bin lira para yatırmış o işe. eğer eşim sevgilim her neyse benim karşıma çıkan fırsatlarda önüme engeller koyucaksa onu da engelleri de yıkar giderim kimseyi dinlemem.

Evde 5 kız varsa nolmuş içkisine ilaç atıp tecavüz mü edicekler. He sevgilinin ç.kü durmuyorsa ondan korkuyosan 5 kıza bahane bulma. Kız olmayan evde de yapacak adam kız atar yapar. Amerikaya gitmiş ya sen onu mu durdurucan.

Erasmus falan düşünmüyor musun? Eğer düşünüyorsan ve şansa çıkarsa o adam da sana erasmusu burnundan getirir. Ya da yüksek lisans?? Senin baban olsa sevgilin yüzünden 4bin lirası yansa adamın bir de sen amerikaya gidemediğinle kalsan tepki göstermez miydi?

Bu arada eşim Dubai'de çalışıyor. Ondan önce moskovadaydı. Yeni evliyiz. Kavga etmeye kalksam bir sürü şey bulurum. Adamın kariyeri söz konusu susuyoruz :)

diyorsun.. ama yazdıkların öyle demiyor:

Kizlar soyle bi detayda var. Gittiğinde kalacagi evde 5kiz 2 erkek kalicak yani dusunun is yerinde ve evde birlkteler.

Ayrica kızlarla degil baska bi eve çik dedim 5kiz olmaz dedim.

Kizlarla kaldi .

bence sen ne istediğini bilmiyorsun. hatta sen daha neye kızdığını bile bilmiyorsun. sevgilinin ailesine kızma hakkın yok. belki sevgiline kızma hakkın olabilir. seni bırakıp gitti diye ama soru şu: kim gitmezdi ki? günümüzde herkes kendi hayatının derdinde. aşk ve ilişkiler kitaplarda okuduğumuz, filmlerde izlediğimiz gibi bir şey değil. demem o ki, kendini fazla kaptırma. bırak sevgilin kendi hayatını düşünsün, sen de kendi hayatını.birbirinize mutluluk verin, üzüntü değil. geceleri uyuyamıyorsan, bu ilişkinin ne anlamı var?

ayrıca ben ailesine nasıl dayanıcam tarzı bişey demişsin. bana çok absürd geldi. çocuk senin sözlün ya da nişanlın değil, ailesiyle muhattap olman gerekmiyor. fazla muhabbet tez ayrılık getirir derler. ne gerek var daha kayınvaliden olmayan bir kadına o sıfatı vermeye ve özel günlerde aramaya ya da çağırdığında gitmeye? sonra böyle garip beklentiler içine girer ve üzülürsün işte. biraz ayakların yere basmıyo bence senin. kadın oğlunu tutacak elbet. gelinler bile kaynanalar için el kızıdır, kendi evlatları gibi olamazlar torun torba verdikleri halde. düşün sen o bile değilsin daha. uzun süre de olmazsın gibime geliyor. sevgilin kuvvetle muhtemel yeni mezun, 22 yaşında, askerlik ve iş derdi olan biri. bunun birikimi var cart curt. bunlar olmasa bile üniversite mezunu erkekler genelde 29-30 yaşından evvel evlenmiyor. ki mantıklı buluyorum bunu da.

kısadan hisse, sevgililik döneminde eğlenemene bak. sorun yaratma kendine.

Soyle bir bilgi vereyim kizlar beni dinleyip vize almasaydi 4 bin tl si yanmazdi ben kimsenin 4bintlsini riske edemem her ne kadar onlar icin kucucuk bir para da olsa.. ayrica erkek arkadasim ozledigi icin dondu ben don diye bir kelime soylemedim akisina biraktim ve dogru yapmisim adam bambaska biri olarak dondu hatalarindan ders almis buyumus olarak dondu benden daha cok sarildi iliskiye bu yuzden bende ona sans verdim seviyorum sevdigine de inaniyorum. Bir de soyle bir gelisme oldu bugun erkek arkadasimin annesi arayip ozur diledi benden. Oglundan ayri oldugu icin duygusal anlamda yipranmis bi donemimdeydim sen takma soylediklerimi dedi ve mutlu oldum simdilik tabiki nisanlanana kadar daha seviyeli devam etmeyi dusunuyorum duzeldi hersey cozulmesine sevindim verdiginiz cevaplar ve ilginiz icin tesekkurler :))

Son düzenleme:

bazen ben de böyle triplere giriyorum
sonra dünyanın benim etrafımda dönmediğini hatırlıyorum,geçiyo
etkili bi yöntem,tavsiye ederim
Hahah cok dogru soylemissiniz :) hep bu pms yuzunden bu tripler :)

Sanirim yanlis okudunuz 4binlirasinin yanma ihtimali yoktu vizeyi almasaydi eger.bir de kizlarla kalmasini ilk basta problem ettim gidemicegim icin baslarda kiskancliklar oldu kizlar sebebiyle. Ama sonra zaten ben ona kal konforlu ortamda dedim.ama o tutunamadi orda patronuyla tartisti ve ozleme dayanamadi 1.5 ayda dondu.cunku o kadar kivirmalardan olaylardan sonra hala kizlarla kalma ya da erken don kesinlikle demem zaten. Dondukten sonra boylesine olgunlasmasaydi degismeseydi devam edemezdik muhtemelen ama bu degisim bu olgunluk bir sansi daha hak etti. Bugun annesinin aramasina da sevindim kendi hatalarini kabul etmesi guzel bisey gec de olsa. Ben de bu konuyu kapatacagim tabiki bir adim atti sonucta annesi ozur dileyerek simdi devam etmem simarikliga girer artik.

Son düzenleme:
Suna da bir aciklik getireyim. Yasi sifati ne olursa olsun maddi degerlerini manevi degerlerin ustunde tutan , cikarlari icin ali cengiz oyunlari yapan sozunun eri olmayan surekli kiviran tutarsiz insana dansoz derim.

Suna da bir aciklik getireyim. Yasi sifati ne olursa olsun maddi degerlerini manevi degerlerin ustunde tutan , cikarlari icin ali cengiz oyunlari yapan sozunun eri olmayan surekli kiviran tutarsiz insana dansoz derim.

dansöz ailenin oğluyla ne işin var.ayrıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…