Sevgilimin Annesi Başka Bir Kızı İstiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir tecrübeyi daha yaşınız küçükken edinmişsiniz ne güzel. Hani sizin gözünüzde o kız şuan şanslı ya bundan 2 ya da 3 sene sonra aslında kendinizin şanslı olduğunun farkına varacaksınız.
Haklısınız belki de öyle olacak. Ben artık önüme bakmak ve istediğim şeyleri yapmak istiyorum kimseyle görüşmek istemiyorum. Çünkü kiminle görüşsem olmuyor. Hep ayrılık. Başka şeylerle oyalamak istiyorum kendimi. Sosyal medyalarımı kapattım, numaramı değiştirdim. Ama sonra bu çocukla tanıştım. Yani cidden fena umut verdi bana ama madem eğitim hayallerin vardı bir kıza evlilik için umut vermek niye? Demek ki diyorum olgunlaşmamış daha ne istediğini bilmiyor. Artık biriyle tanışsam bile yaşının biraz daha büyük olmasına ve mesleğini eline almış biri olmasına dikkat edeceğim sanırım. Çünkü karşıma böyle sorunlar çıksın istemiyorum.

Çok gençmişsiniz. Evlenmek için biraz daha bekleyebilirsiniz bence, bu yaşta neden evlenmek istiyorsunuz ki? Siz derslerinize odaklanın, kendinizi geliştirin. Bu yaşları bir daha bulamayacaksınız.
Ben şimdi evlenmeyi düşünmüyordum 1,5-2 sene sonra diye konuşmuştuk ama maalesef öyle de olmadı

Kesinlikle sevgilinize inanmayin cok yillar once cok yakin bir arkadasim benzer durumu yasamisti cocugun annesi bile arkadasimin annesiyle konusmus fakat babasi arkadasimi istemiyordu kendi bildigi kiz varmis illa onu alacakmis falan filan.hakkimi hrlal etmemler vs.tabiki ayrildilar sevgilisi 2 ay sonra evlendi ve dugun fotograflari oyle sevgi doluyduki kesinlikle zorla evlenen bir erkek goremezdiniz.
Size seviyorsa her sekilde kabul ettirir yok size kacamak konusuyorsa bosverin uzuleceksiniz ama ask acisi zor da olsa gecip gidecek.size tavsiyem hayata kusmeyin ve yarali halinizle yanlis kararlar almayin

Tamam ben sevmiyor desem adam her gün defalarca sevdiğini söylüyor ilgileniyor arıyor soruyor 😕 e öyle olunca diyorum ki nasıl sevmiyor?
Inanki canım bu isler hep böyle olur senle irtibatı koparmaz cunku zamani seninle gecirecek digeriyle evlenecek erkek icin hoş bir macera.sana jendini iyi gostermeye calisiyor cunku bedduani almakda istemiyor giderayak.kanma inanma bir abla tavsiyesi olarar.kendini degerli zamanini kullandirtma adam olan adam gibi sahip cıkar sevdigibe anasinin lafına sıgınmaz.erkek arkadasin kova burcumu cok merak ettim

Inanki canım bu isler hep böyle olur senle irtibatı koparmaz cunku zamani seninle gecirecek digeriyle evlenecek erkek icin hoş bir macera.sana jendini iyi gostermeye calisiyor cunku bedduani almakda istemiyor giderayak.kanma inanma bir abla tavsiyesi olarar.kendini degerli zamanini kullandirtma adam olan adam gibi sahip cıkar sevdigibe anasinin lafına sıgınmaz.erkek arkadasin kova burcumu cok merak ettim
Değil hocam

Hayatta en güzel seyler tam bitti derken umudu kesmisken başliyor yeterki sabretmeyi bil ve bu sevgilin hic de tutarli degil bosver onu .Yaşın gercekten kücük ve meslegine ver kendini calistikca kendine guvenin gelir cevrendeki seceneklerinde cogalir.simdi hayatin baharında en guzel cagindasın bosveer güzel zamanlarıni degmeyecek insanlara harcama.

Hayatta en güzel seyler tam bitti derken umudu kesmisken başliyor yeterki sabretmeyi bil ve bu sevgilin hic de tutarli degil bosver onu .Yaşın gercekten kücük ve meslegine ver kendini calistikca kendine guvenin gelir cevrendeki seceneklerinde cogalir.simdi hayatin baharında en guzel cagindasın bosveer güzel zamanlarıni degmeyecek insanlara harcama.
Üç gündür çok ilgiliydi dün bir sorun yaşadı biriyle ondan sonra da toplamadı yani ben dün çok destek oldum ona ama bugün benimle konuşmaya bile çalışmadı hala da yazmıyor 🤷🏻‍♀️

Zaten bir tek bana yazık oluyor yani. Başka kime yazık oluyor ki? Hafız kıza yazık olmaz onu da beğenir sever yani bazıları o kıza yazık diyor da o şanslı olan benim gözümde çünkü sevdiğimi alacak yani. Tabi öyle bir şey olursa benimki 5-6 yıl eğitim alacağım diyor. Dedim 4 yıllık bir eğitim al çok güzel bir alternatif kurum sundum ama babası öteki yeri istediği için oraya gidecek zaten kendisi de senelerdir istiyormuş. Gerçekten ailesinin dediğinden çıkmıyor. Tamam ben de ailemin dediğinden çıkmayan bir insanım ama ortada sevdiğim varsa başka bir alternatifi düşünürüm yani. Bir de final haftam bunları düşünmekten ve derslerin stresinden hasta olacağım artık. Gidecekse gitsin ben umudumu kestim yani. Ama bırakan olup da o yükü sırtlanmak istemiyorum.

hafız kıza acıyanlardan biri bendim çünkü ayran gönüllü ana kuzusu bi erkek müsveddesiyle evlenecek bu gidişle, hem de doğru dürüst tanıyamadan. sen onlar evlenince mutlu olacak sanıyosun da o işler öyle olmuyo. adam daha düz durmayı beceremiyor.

Böyle bir tecrübeyi daha yaşınız küçükken edinmişsiniz ne güzel. Hani sizin gözünüzde o kız şuan şanslı ya bundan 2 ya da 3 sene sonra aslında kendinizin şanslı olduğunun farkına varacaksınız.

kesinlikle, benim de demeye çalıştığım buydu.

kafan çalışıyor gayet zehir gibi kızsın, başının çaresine bakarsın. mesleğin de olacak elinde. beşik kertmesiyle ite kaka evlendirlmeye çalışıldığını düşünsene?

hafız kıza acıyanlardan biri bendim çünkü ayran gönüllü ana kuzusu bi erkek müsveddesiyle evlenecek bu gidişle, hem de doğru dürüst tanıyamadan. sen onlar evlenince mutlu olacak sanıyosun da o işler öyle olmuyo. adam daha düz durmayı beceremiyor.
Adam zerre mutlu edemez.
Anasının istediğiyle evlenip babasının seçtiği işi yapacak. Kendi kararlarını veremiyor. Meslek seçimini bile başkasının aklıyla yapmış. Evlenince değişmeyecek ki yine anasına babasına soracak

Sevildiğimizi anlamanın yolu “seni seviyorum” sözünden oldukça bağımsızdır. Siz sadece bu lafa aldanıp sevildiğinizi nasıl düşünüyorsunuz benim aklım almıyor. Sizi sevdiğini gösteren en ufak bir emare göremedim ben. Evliliği düşündüğü kız arkadaşı var ve daha ailesine söylemeye cesareti yok ki sizi eş yapabilsin.
Hafız kız vs orayı geçiyorum ztn, ne münasebet sana bunları anlatabiliyor? senin bir alternatifin varsa seninde genç kız gururun olsun...lütfen olsun. Sana abla tavsiyesi. Daha 21 yaşında çok sevdiğini sanabilirsin evet o yaşlarda öyle sanılıyor malesef :KK43: şu yaşadığın saçmalığa ilerde öyle kızacaksın ki; çıkarabilirsen büyük ders ve tecrübe olur ancak sana.
Bazen ayrılırken bunu duymak gerekmez ilişkinizdeki kopma noktası yaşanmış bitmiş artık. Türlü bahanelerle sizden bekliyor siz anlamıyorsunuz. Şimdide eğitim bahanesi çıkmış. Bazı şeyleri görmemek için kör olmak lazım yapmayın lütfen hayatta kimse bu kadar vazgeçilmez değil.

Sevildiğimizi anlamanın yolu “seni seviyorum” sözünden oldukça bağımsızdır. Siz sadece bu lafa aldanıp sevildiğinizi nasıl düşünüyorsunuz benim aklım almıyor. Sizi sevdiğini gösteren en ufak bir emare göremedim ben. Evliliği düşündüğü kız arkadaşı var ve daha ailesine söylemeye cesareti yok ki sizi eş yapabilsin.
Hafız kız vs orayı geçiyorum ztn, ne münasebet sana bunları anlatabiliyor? senin bir alternatifin varsa seninde genç kız gururun olsun...lütfen olsun. Sana abla tavsiyesi. Daha 21 yaşında çok sevdiğini sanabilirsin evet o yaşlarda öyle sanılıyor malesef :KK43: şu yaşadığın saçmalığa ilerde öyle kızacaksın ki; çıkarabilirsen büyük ders ve tecrübe olur ancak sana.
Bazen ayrılırken bunu duymak gerekmez ilişkinizdeki kopma noktası yaşanmış bitmiş artık. Türlü bahanelerle sizden bekliyor siz anlamıyorsunuz. Şimdide eğitim bahanesi çıkmış. Bazı şeyleri görmemek için kör olmak lazım yapmayın lütfen hayatta kimse bu kadar vazgeçilmez değil.
Ayrıldık ablacım :) teşekkür ederim tavsiyelerin için. Kötü ayrılmadık lütfen kimse kurtuldun şundan falan demesin. Çok iyi bir insan eminim. Başka sebeplerden dolayı ayrıldık. Herkese çok teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X