Sevgilimin annesinin bende kalması?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

birderdimvars

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2023
591
1.142
Son güncelleme: Sevgilimin annesi düğüne gelmişti, benim öğrenci evimde kalmıştı falan.
Sevgilim bugün annesini düğün evine götüreceğini orda yatacagini söyledi. Bende "Bende kalmayacak miydi noldu ki" falan dedim. "Yok düğün evinde kalacak öyle anlaştilar gece geç olunca goturemedim, uzun süredir de goruşmeyince zorunda kaldim" dedi.
Dün gece akşam 22.00 gibi gelmişti sevgilim de alıp eve getirmiş. Bende kalmadı yani akrabasına gitti öbür gün. Bana hiç bir şekilde sormadıkladi için kendi kendime triplendim ama zaten kalmayacakmış, ben düğün evinde o kalabalıkta kalmayacağını düşündüm ama onlarda kalmaya gelmiş zaten. Konu tatlıya bağlandı yani sorun kalmadı 💚

Herkese merhaba. Bugün kafama takılan bir konu oldu sizinle paylaşıp fikir edinmek istedim. Ben 24 yaşındayım sevgilim de aynı yaşıt. 3 senedir birlikteyiz. Aynı üniversiteye gidiyoruz bu sene ikimizin de okulu bitiyor evlenmeyi düşünüyoruz. Geçtiğimiz mayıs ayında beni annesiyle tanıştırdı. 2 kez biraraya geldik ve ilk izlenim olarak sevdim. Örneğin kafede otururken üşüme diye sarilan, yürürken el ele tutuşan bir kadın. Samimi yani. Ben okuduğum üniversitede evde yaşıyorum tek başıma. Erkek arkadaşımın ailesi de bir kere gelip bende kaldılar ben evde yokken. O zaman ben teklif etmiştim gelin kalın diyerek. 2-3 gün kalmışlardı. Sevgilim şuan çalışıyor doktor, okulu erken açıldı onun benimkinden ben de o yüzden ben gelene kadar evde kalabilirsin demiştim. Sorum şu ki, annesi gelecekmiş ve benim evimde kalacak sanırım. Ve sevgilim hiç bir şekilde sormadı annem gelecek kalabilir mi sorun olmaz değil mi gibisinden. Yani en azından laf olsun diye bile sorulmaz mı diye düşündüm. Bazen çekindiğini söylüyor evimde kaldigi için. Sıkıntı olmadigini söylüyorum, ben evde yokken ev zaten boş duruyor diyorum. Bilemiyorum belki abartıyor muyum. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

Güncelleme: sevgilime biraz konusunu açtım. Bende mi kalacak vs gibisinden. Geldiğini kimseye söylemedi yengem (dayısının karısı) bu sene çok yoruldu diye oraya gitmek istemedi ama çağırırlar diye burda olduğunu söylemedi dedi. Ev pistir keşke önceden bir toplasaydim dedim hiç pis değil çok sağol annem toplar vs dedi. Ama sana danışmadım vs gibi bir konuşma geçmedi. Bu seferlik görmezden geleceğim bakalım..

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgilinin evi yok mu?
Sen varken nerede kalıyor yani?
O rahatlığı da sen vermişsin gibi görünüyor birazcık eğer ben verdim diyorsam sorun yok bence, he yok ben vermedim diyorsan sevgilin biraz fazla rahat
Yok o yurtta kalıyor normal zamanda. Hastane benim evime yakın olduğu için ben yokken kalabilirsin dedim, o da kalıyordu. Ailesinin kalmasına da bir şey demiyorum aslında ama en azından formalite icabı bile olsa kalabilir mi diye sorulmasını bekledim sanırım.

Herkese merhaba. Bugün kafama takılan bir konu oldu sizinle paylaşıp fikir edinmek istedim. Ben 24 yaşındayım sevgilim de aynı yaşıt. 3 senedir birlikteyiz. Aynı üniversiteye gidiyoruz bu sene ikimizin de okulu bitiyor evlenmeyi düşünüyoruz. Geçtiğimiz mayıs ayında beni annesiyle tanıştırdı. 2 kez biraraya geldik ve ilk izlenim olarak sevdim. Örneğin kafede otururken üşüme diye sarilan, yürürken el ele tutuşan bir kadın. Samimi yani. Ben okuduğum üniversitede evde yaşıyorum tek başıma. Erkek arkadaşımın ailesi de bir kere gelip bende kaldılar ben evde yokken. O zaman ben teklif etmiştim gelin kalın diyerek. 2-3 gün kalmışlardı. Sevgilim şuan çalışıyor doktor, okulu erken açıldı onun benimkinden ben de o yüzden ben gelene kadar evde kalabilirsin demiştim. Sorum şu ki, annesi gelecekmiş ve benim evimde kalacak sanırım. Ve sevgilim hiç bir şekilde sormadı annem gelecek kalabilir mi sorun olmaz değil mi gibisinden. Yani en azından laf olsun diye bile sorulmaz mı diye düşündüm. Bazen çekindiğini söylüyor evimde kaldigi için. Sıkıntı olmadigini söylüyorum, ben evde yokken ev zaten boş duruyor diyorum. Bilemiyorum belki abartıyor muyum. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.
Her şeyi anladım da yürürken el ele tutuşmanız çok saçma değil mi😐 hepi topu iki defa görüşmeye bu samimiyet de fazla geldi bana nasıl iki kere gördüğü kızın evinde kalabilecekler? Ailede mesafe kavramı yok sanırım.

Her şeyi anladım da yürürken el ele tutuşmanız çok saçma değil mi😐 hepi topu iki defa görüşmeye bu samimiyet de fazla geldi bana nasıl iki kere gördüğü kızın evinde kalabilecekler? Ailede mesafe kavramı yok sanırım.
Ben anlamadım. Yürürken kv ,gelin adayının elinden mi tutuyormuş.

Yani öyle çok uzun süre tutunmadik sadece merhaba merhaba dedikten sonra 10 saniye falan elimi birakmadi ama benim bu bile hoşuma gitti o an sanırım 😂 Bende biraz öyle hissediyorum açıkçası biraz fazla rahat gibiler. Ama sevgilimi de seviyorum umarım ilerde kotu şeylerle karşılaşmam :KK43:

Herkese merhaba. Bugün kafama takılan bir konu oldu sizinle paylaşıp fikir edinmek istedim. Ben 24 yaşındayım sevgilim de aynı yaşıt. 3 senedir birlikteyiz. Aynı üniversiteye gidiyoruz bu sene ikimizin de okulu bitiyor evlenmeyi düşünüyoruz. Geçtiğimiz mayıs ayında beni annesiyle tanıştırdı. 2 kez biraraya geldik ve ilk izlenim olarak sevdim. Örneğin kafede otururken üşüme diye sarilan, yürürken el ele tutuşan bir kadın. Samimi yani. Ben okuduğum üniversitede evde yaşıyorum tek başıma. Erkek arkadaşımın ailesi de bir kere gelip bende kaldılar ben evde yokken. O zaman ben teklif etmiştim gelin kalın diyerek. 2-3 gün kalmışlardı. Sevgilim şuan çalışıyor doktor, okulu erken açıldı onun benimkinden ben de o yüzden ben gelene kadar evde kalabilirsin demiştim. Sorum şu ki, annesi gelecekmiş ve benim evimde kalacak sanırım. Ve sevgilim hiç bir şekilde sormadı annem gelecek kalabilir mi sorun olmaz değil mi gibisinden. Yani en azından laf olsun diye bile sorulmaz mı diye düşündüm. Bazen çekindiğini söylüyor evimde kaldigi için. Sıkıntı olmadigini söylüyorum, ben evde yokken ev zaten boş duruyor diyorum. Bilemiyorum belki abartıyor muyum. Sizin de fikirlerinizi merak ediyor
Bir insan hemen tanıştığı kişi ile samimiyet kuramaz.Kadin yapışacak sana belli.

Ben anlamadım. Yürürken kv ,gelin adayının elinden mi tutuyormuş.
Ya öyle çok uzun süre tutmadik, yanlış anlattım sanırım. Merhaba merhaba dedikten sonra 10-15 saniye elimi sıktı bırakmadı bende samimi bulduğum için belirttim 😂

Yok o yurtta kalıyor normal zamanda. Hastane benim evime yakın olduğu için ben yokken kalabilirsin dedim, o da kalıyordu. Ailesinin kalmasına da bir şey demiyorum aslında ama en azından formalite icabı bile olsa kalabilir mi diye sorulmasını bekledim sanırım.
Daha sevgili iken başlamış gel kal durumu ve siz yapmışsınız bunu böyle giderse evlilik olduğu halde önünü alamayacağınız çok sorununuz olacak

Yani öyle çok uzun süre tutunmadik sadece merhaba merhaba dedikten sonra 10 saniye falan elimi birakmadi ama benim bu bile hoşuma gitti o an sanırım 😂 Bende biraz öyle hissediyorum açıkçası biraz fazla rahat gibiler. Ama sevgilimi de seviyorum umarım ilerde kotu şeylerle karşılaşmam :KK43:
Benim hoşuma gitmezdi ya elimi tutmasını sarılmasını istemezdim. Kesinlikle mesafe bilen bir aile değil bu başınızı ağrıtacak gibi.

Ya öyle çok uzun süre tutmadik, yanlış anlattım sanırım. Merhaba merhaba dedikten sonra 10-15 saniye elimi sıktı bırakmadı bende samimi bulduğum için belirttim 😂
Ne bileyim . Hayal ettiğim el ele tinn tinn yürüyen bi kv ve siz oldunuz da 😂 olmasın zaten öyle. Çok samimiyete gerek yok 😂

Daha sevgili iken başlamış gel kal durumu ve siz yapmışsınız bunu böyle giderse evlilik olduğu halde önünü alamayacağınız çok sorununuz olacak
Aynı şehirde yaşamayacagiz o yüzden çok bir korku yaşamıyordum bununla alakalı ama şu son yaşanan şey benim de kafamı kariştirdi

Ne bileyim . Hayal ettiğim el ele tinn tinn yürüyen bi kv ve siz oldunuz da 😂 olmasın zaten öyle. Çok samimiyete gerek yok 😂
Yok yok öyle olmadı 😂 2 kere görüştük zaten öyle samimi gelmişti o yüzden belirttim. Aynı şehirde yaşamiyoruz o yüzden az bulusabildik zaten

Senin yaşına yakın kız kardeşim var, bu yazdıklarını kız kardeşim yapsa, cidden herhalde saçlarına yapıştırdım, şöyle bir hırpalardım, beyni kendine gelsin.

Ama sen kardeşim değilsin bir yabancısın, nazikçe sana yanıt vermem gerekiyor. Canım sana verilen emeklere, senin kendine verdiğin emeklere yazık. Bu bir rezalet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X