Sevgilimin annesinin bende kalması?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hic sevmediğim şeyler işte bunlar .Hemen samimiyet kesinlikle ve kesinlikle sorun oluşturur.Bunu aklınıza mutlaka yazın.Siz o selahiyeti vermişsiniz ki cürret edilmiş. Davranışlarınızi gözden geçirin derim.

Hic sevmediğim şeyler işte bunlar .Hemen samimiyet kesinlikle ve kesinlikle sorun oluşturur.Bunu aklınıza mutlaka yazın.Siz o selahiyeti vermişsiniz ki cürret edilmiş. Davranışlarınızi gözden geçirin derim.
Güncelleme ekledim ama okumuyor sanırım kimse.. Annesi bende kalmadı akrabalarina gitti. Bir sorun yok yani konu çözüldü.

İyi ki de sizin kadar net duygular içine girmemişim valla. Sevgilimle konuştuk, gece çok geç geldiği için böyle olmak zorunda kaldık dedi. Akrabalarına geçti zaten sabahtan kadın evimde toplam 10 saat durmamıştır. Boşuna kalplerini kırmadım. İçim rahat.
Bence asıl net olan sizsiniz. Size kalp kırın diyen de olmadı halbuki, şimdiden önlem alın ki ilerde kimse kimsenin kalbini kırmak zorunda kalmasın dendi, kendi kendinize kuruluyorsunuz.

Yani sonuc olarak kv senin eve geldi mi? Geldi
Ha 10 saat ha 2 gun ha 3 saat
Yola cikacagi belli miydi? Belliydi isinlanmadi sonucta. Sevgilin de canim annem yola cikti onu ben alicam gece burada kalacak ertesi gun de dugun evine gececek dedi mi? Demedi
Yani madem rahatsiz olmadin durumdan neden konu actin bu 1.
Ikincisi "oh iyi ki sizi dinlememisim canim kvdemle arayi bozmamisim sevgilimin tepkisinden de korkup birsey soylememisim doldurusunuza gelmedim:63:" tarzinda konuyu guncellemen de komik olmus 🥴

Yani sonuc olarak kv senin eve geldi mi? Geldi
Ha 10 saat ha 2 gun ha 3 saat
Yola cikacagi belli miydi? Belliydi isinlanmadi sonucta. Sevgilin de canim annem yola cikti onu ben alicam gece burada kalacak ertesi gun de dugun evine gececek dedi mi? Demedi
Yani madem rahatsiz olmadin durumdan neden konu actin bu 1.
Ikincisi "oh iyi ki sizi dinlememisim canim kvdemle arayi bozmamisim sevgilimin tepkisinden de korkup birsey soylememisim doldurusunuza gelmedim:63:" tarzinda konuyu guncellemen de komik olmus 🥴
Sevgilimle çok konuşamıyoruz nöbete kalıyor ardı ardına. İletişimsizlik oldu. Annesinin geleceğini de yazdığım saat öğrendim, akşama doğru. Burada konuları üstünkörü anlatarak tavsiye beklemenin saçma olduğunu fark ettim. Çünkü sevgilimden 3 senedir asla böyle bir davranis görmedim. Burda onunla bile dalga geçenler oldu. Sevgilimin ailesinden uzakta oturucaz işim dolayisiyla yazmama bile kahkaha emojisi atmışlar 😁 3-4 milyonlara kurup açtığım eczanemi bırakacak halim yok. Hiç kimse de benden bunu istemiyor. Fakat bununla alakalı bile dalga geçildi. Birbirimizle biz yaşiyoruz çünkü. Sizin böyle düşünmeniz normal tanımıyorsunuz ben sevgilimle olan konuşmamdan ikna oldum kafamda soru işareti kalmadı konu da kapandı. 🙏🏻

Sevgilimle çok konuşamıyoruz nöbete kalıyor ardı ardına. İletişimsizlik oldu. Annesinin geleceğini de yazdığım saat öğrendim, akşama doğru. Burada konuları üstünkörü anlatarak tavsiye beklemenin saçma olduğunu fark ettim. Çünkü sevgilimden 3 senedir asla böyle bir davranis görmedim. Burda onunla bile dalga geçenler oldu. Sevgilimin ailesinden uzakta oturucaz işim dolayisiyla yazmama bile kahkaha emojisi atmışlar 😁 3-4 milyonlara kurup açtığım eczanemi bırakacak halim yok. Hiç kimse de benden bunu istemiyor. Fakat bununla alakalı bile dalga geçildi. Birbirimizle biz yaşiyoruz çünkü. Sizin böyle düşünmeniz normal tanımıyorsunuz ben sevgilimle olan konuşmamdan ikna oldum kafamda soru işareti kalmadı konu da kapandı. 🙏🏻
Bi telefonla evin havasını değiştirir istese, oğlu müsade etse, ondan gülmüşlerdir.

Çünkü sevgilimden 3 senedir asla böyle bir davranis görmedim. Burda onunla bile dalga geçenler oldu.
Sanirim su kisimlari sonradan eklemissin ilk okudugumda yoktu 😀
Sana en basindan beri anlatmak istedigim seyi ilerde idrak edeceksin muhtemelen
Sevgiline hic karsi gelmemissin korkuyorsun tepkisinden iliskinize toz konacak diye odun kopuyor hepimiz farkindayiz. Soz konusu aile oldu mu erkekler canavar kesilir. Sen bununla su an yuzlesmekten kactin sadece. Ilerde ayri sehirlerde de olsaniz ailesiyle ilgili birsey soylediginde ya da kv gelip uzun sure kaldiginda "zaten islerimiz yogun basbasa kalamiyoruz" diye isyan edeceksin o zaman goreceksin herkesin gercek yuzunu
Ben senin kv sorunlu demiyorum. O zaman gorecegin seyleri simdiden gor olc tart dedim ama sen cesaret edemedin 🤷‍♀️ yani iliskimiz mukemmel diyorsun masallah tabi ama sen hic iliskini test etmemissin ki. Sinamamissin. Neyse nasilsa yasayarak goreceksin ben simdiden fragmani gor diye o cumleyi kur demistim. Muneyi etiketleyerek konunu kapatabilirsin istersen

Sanirim su kisimlari sonradan eklemissin ilk okudugumda yoktu 😀
Sana en basindan beri anlatmak istedigim seyi ilerde idrak edeceksin muhtemelen
Sevgiline hic karsi gelmemissin korkuyorsun tepkisinden iliskinize toz konacak diye odun kopuyor hepimiz farkindayiz. Soz konusu aile oldu mu erkekler canavar kesilir. Sen bununla su an yuzlesmekten kactin sadece. Ilerde ayri sehirlerde de olsaniz ailesiyle ilgili birsey soylediginde ya da kv gelip uzun sure kaldiginda "zaten islerimiz yogun basbasa kalamiyoruz" diye isyan edeceksin o zaman goreceksin herkesin gercek yuzunu
Ben senin kv sorunlu demiyorum. O zaman gorecegin seyleri simdiden gor olc tart dedim ama sen cesaret edemedin 🤷‍♀️ yani iliskimiz mukemmel diyorsun masallah tabi ama sen hic iliskini test etmemissin ki. Sinamamissin. Neyse nasilsa yasayarak goreceksin ben simdiden fragmani gor diye o cumleyi kur demistim. Muneyi etiketleyerek konunu kapatabilirsin istersen
Bunu da kendi fikirlerin ile söyledin mesela şuan.. "Sevgiline hiç karşi gelmemişsin". 3 sene gözümün önünden geçti yani şuan 😁 Etiketleyip kapatiyorum sağol🙏🏻

Sevgilim senelerdir böyle olmadığı için onunla birlikteyim zaten. İlerde değişirse tavrim ona göre olur merak etmeyin okumuş insanım kendimi ezdirecek halim yok..
Sizin iş bi ciddiye binsin o parmağınıza yüzük bi girsin o imzayı bi atın da öyle konuşalım bunları.

Son güncelleme: Sevgilimin annesi düğüne gelmişti, benim öğrenci evimde kalmıştı falan.
Sevgilim bugün annesini düğün evine götüreceğini orda yatacagini söyledi. Bende "Bende kalmayacak miydi noldu ki" falan dedim. "Yok düğün evinde kalacak öyle anlaştilar gece geç olunca goturemedim, uzun süredir de goruşmeyince zorunda kaldim" dedi.
Dün gece akşam 22.00 gibi gelmişti sevgilim de alıp eve getirmiş. Bende kalmadı yani akrabasına gitti öbür gün. Bana hiç bir şekilde sormadıkladi için kendi kendime triplendim ama zaten kalmayacakmış, ben düğün evinde o kalabalıkta kalmayacağını düşündüm ama onlarda kalmaya gelmiş zaten. Konu tatlıya bağlandı yani sorun kalmadı 💚

Herkese merhaba. Bugün kafama takılan bir konu oldu sizinle paylaşıp fikir edinmek istedim. Ben 24 yaşındayım sevgilim de aynı yaşıt. 3 senedir birlikteyiz. Aynı üniversiteye gidiyoruz bu sene ikimizin de okulu bitiyor evlenmeyi düşünüyoruz. Geçtiğimiz mayıs ayında beni annesiyle tanıştırdı. 2 kez biraraya geldik ve ilk izlenim olarak sevdim. Örneğin kafede otururken üşüme diye sarilan, yürürken el ele tutuşan bir kadın. Samimi yani. Ben okuduğum üniversitede evde yaşıyorum tek başıma. Erkek arkadaşımın ailesi de bir kere gelip bende kaldılar ben evde yokken. O zaman ben teklif etmiştim gelin kalın diyerek. 2-3 gün kalmışlardı. Sevgilim şuan çalışıyor doktor, okulu erken açıldı onun benimkinden ben de o yüzden ben gelene kadar evde kalabilirsin demiştim. Sorum şu ki, annesi gelecekmiş ve benim evimde kalacak sanırım. Ve sevgilim hiç bir şekilde sormadı annem gelecek kalabilir mi sorun olmaz değil mi gibisinden. Yani en azından laf olsun diye bile sorulmaz mı diye düşündüm. Bazen çekindiğini söylüyor evimde kaldigi için. Sıkıntı olmadigini söylüyorum, ben evde yokken ev zaten boş duruyor diyorum. Bilemiyorum belki abartıyor muyum. Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

Güncelleme: sevgilime biraz konusunu açtım. Bende mi kalacak vs gibisinden. Geldiğini kimseye söylemedi yengem (dayısının karısı) bu sene çok yoruldu diye oraya gitmek istemedi ama çağırırlar diye burda olduğunu söylemedi dedi. Ev pistir keşke önceden bir toplasaydim dedim hiç pis değil çok sağol annem toplar vs dedi. Ama sana danışmadım vs gibi bir konuşma geçmedi. Bu seferlik görmezden geleceğim bakalım..
Konu tatlıya bağlanmamış senin evini kendi evi gibi görüyor artık sana sormadan kullanmak için düğünevide kalmak istemiş canları..2 -3 ay sonra başka bir şey için yine yedektesin yani

Guncelleme yaptım hala yazıyorlar demişsinde

Guncellemende bir çözüm yok
Akışta öğrendiğin kadının ve sevgilinin planı var
Senin el attığın duruma müdahale ettiğin bir durum yok

Garip bir şekilde her yorumu nihoho tarzında alay ederek karşıladın ama aklının bir köşesinde sende farkındasın tehlikenin

2 milyonluk eczanenin olduğu yere uzun sürelerle gelip çökerlerse oğlumun evi diye hiç şaşırma

Aradaki km lere hiç bakma, bi telefon bi ses tonu bi bilet yeter evine evliliğine müdaheleye

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X