Sevgilimin Bana Attığı Kazık(Lütfen yardım edin)

Hanımefendi , şöyle bir şey var ki kızınızı örnek vermişsiniz mesela , kızınızı zorla tutan yoktu değil mi kaldı ki sizin örneğinizde çabalayan taraf erkek , kızınız ders calıs demiş. Konu sahibine erkek arkadası bastan herseyi söylemiş zaten , sonradan ortaya cıkmamıs bu durum. Ders calısırken az görüşmeyi konu sahibi kendisi kabul etmiş , ne yapmıssa kendisi yapmıs , zorla yaptıran olmamıs. İnsanız duygularımız değişebilir , o an kendi istegiyle bekledi diye erkek ne yapacak ömür boyu sevgi bitse bile yanında durmak zorunda mı? Evli insanlar bile ne fedakarlıklardan sonra bosanıyor. Atılan bir kazık yokki ortada , söz verip tutmamıs mı parasını mı yemıs aldatmıs mı hayır. Kariyerin daha önemli olduguna karar vermıs sevgili durumunun belkı kendısını yavaslattıgını dusundu belki sevgisi bitti. 3 cocukla ortada kalmıs gibi bana kazık attı demenin anlamı yok.
Anahtar cumleyi soylemissiniz : "Belki sevgisi bitti.... " Aynen oyle. Bu kizcagiz da artik bunu farkettigi icin cok aci cekiyor. Bir de bu cocuk baslarda niyetinin ciddi olduguna dair laflar etmis , ispatini konu sahibinden alintilayarak ekleyeyim; "Hep senle ciddi dusundugum icin bir plan yapmaya calisiyorum dedi. " Sonra da bir ton mazeret beyani ile cengelde tutmaya calisiyor. Aralarindaki ilski resmen negatife dogru donusmus. Bunun da musebbibi bu korkak, kararsiz ve egoist beyefendi. Benim ornegimde sunu demeye calistim; isteyen iliskisi icin vakit buluyor, mazeretlere siginmiyor. Ama tabii herkesin kapasitesi farkli.

Son düzenleme:
rahatsızlığından dolayı çok geçmiş olsun öncelikle;
ama birisi senden gitmek istiyorsa mutlaka kafasında seni bitirmiştir kandırıldığını düşünme bence bırakıp gitsin eminim karşına çok daha iyiler çıkacaktır.
Cok tesekkur ederim:) ben zaten biraktim 3 ay once de birakmak istedim hayatindan cikarmak istemeyen oydu. Son konusmamizda bile hayatimdan cikmamak icin direndi her yerden engelledim ust uste aradi mesaj atti ne actim ne de cevap verdim. Benim kizdigim nokta 3 ay once de ayni konular vardi 3 ay bu konulara beni alet etti bunaltti baska bir kizginligim yok elbet iliskiler bitebilir

He birde sizden ne gibi bir menfaati oldu o kısmı kacırdım sanırım göremedim çünkü. Beklememek sizin elinizdeydi. (Ben evli ve cocukluyum bu arada.)
Haklisiniz da insan guveniyor iste bana o guveni vermisti, ben cok kez ayrilmak istedigimde arayan aglayan oydu hala daha ariyor ben acmiyorum telefonu

İsteyen taşlasın ama bence bunca adama saydıran yorum kanser geçirmiş olduğunuz için geldi.
Ki anlıyorum ve üzücü buluyorum, dedemi kanserden kaybetmiş bir insan olarak bu konuda ben de hassasım.
İnşallah tekrar nüksetmez ve sağlıklı, mutlu bir hayat ve ilişkiniz olur.
Ancak ayırmak lazım iki meseleyi.
Hasta olan insana yapılmaz cümlesini çok kurmuşsunuz çünkü aralarda.

Neyse adam bence kandıracak bir şey yapmamış hatta çok açık söylemiş neyse mesele.
Bir de konuşamama olayına fedakarlık demişsiniz ama neyin fedakarlığı bu mesela ne kaybettiniz ki?
Böyle anlaşmışsınız baştan.
Ben anlayabiliyorum, kendim nörobilim okudum ve teori dersleri aldığımız yıl bazen insanlara 15 saat cevap vermiyordum çünkü muhabbet bir başlıyor, sonra geri mesaj, huop geri mesaj, uzuyor da uzuyor.
Karşıdaki kendisi müsait olunca, boş vakti olunca sanıyor ki sizin de var, sonra bileniyor nasıl cevaplamaz diye.
Aman Allahım hele uzun uzun mesajlar geliyorsa artık darlanıp mahsus atıyordum kenara çünkü zaten sinir stres sahibi olmuşsunuz, kafanıza girer girmez, program çalışır çalışmaz vs.
Bir de üstüne gelip birisi trip atıyor falan.
Ki tıp herhalde bunun x10 katıdır, eski ev arkadaşım okuyordu, kız yemek yerken bile çalışıyordu.
Hanimefendi ben acitasyon yapmak icin kanser gecirdigimi yazmadim ki bence kanseri yendigim icin acinilcak yanim da yok. Ben ona psikolojimin saglam olmadigini soyledigim halde hayatima girmek icin cok cabaladi mesele bu. Acik acik soyledi diyorsunuz da baslarda gayet ciddi dusundugunu soyluyordu ben de ona gore plan cizeriz diyordum daha turkiye sinavini denemeden ayrildi bu dupeduz kandirmaca cunku bizim aramizin bozulacagi hicbir nokta yok ben ona her konuda destek oldum. Hala daha beni arayan o ama ben acmiyorum teli bitirdim kafamda

Hakikaten buradaki hanimlar sizi anlamiyorlar. Susayim dedim ama size destek olmak icin bir kere daha yazacagim. Benim kizim ABD de yasiyor, sevgilisi dogu avrupa ulkesinden bir genc, USMLE son sinava aylarca hazirlandi ve hic sekmeden kizimla haftada iki kez bulusuyordu. Kizimi gormek istiyordu , kizim ders calis diye uzak duruyordu. Sinavini gecti ve kizima sen olmasaydin basaramazdim dedi. Sizin bu adam hakkinda hisleriniz o kadar dogru ki...... Ona cevap vermemis olmanizi cok takdir ettim. Guzel hanimefendi yalniz yasayin ONURUNUZLA yasayin. Sizin kiymetinizi bilecek net insanlar cikacak karsiniza .....
Burdaki bazi insanlar anca ego tatmini yapiyor dusene de bir tekme hesabi aynisi kendilerine yapilsa dunyayi ayaga kaldirirlar buram buram ego kokuyor bazi yorumlar. Desteginiz icin cok tesekkur ederim💕

Senin anlattigin kadariyla olay nasıl görünüyor biliyor musun. Gelgitler olan ve büyük ihtimalle yeni mezun olduğu icin ne yapacağını bilemeyen biri. Ve malesef sinirliyken gerçek düşüncesini söylemiş .
Evet canim gel gitleri bol ve dedigin gibi. Neyse aradi acmadim daha da uzak olsun ne diyim

Anahtar cumleyi soylemissiniz : "Belki sevgisi bitti.... " Aynen oyle. Bu kizcagiz da artik bunu farkettigi icin cok aci cekiyor. Bir de bu cocuk baslarda niyetinin ciddi olduguna dair laflar etmis , ispatini konu sahibinden alintilayarak ekleyeyim; "Hep senle ciddi dusundugum icin bir plan yapmaya calisiyorum dedi. " Sonra da bir ton mazeret beyani ile cengelde tutmaya calisiyor. Aralarindaki ilski resmen negatife dogru donusmus. Bunun da musebbibi bu korkak, kararsiz ve egoist beyefendi. Benim ornegimde sunu demeye calistim; isteyen iliskisi icin vakit buluyor, mazeretlere siginmiyor. Ama tabii herkesin kapasitesi farkli.
Ben kapris yapsam derdi ki ya beni bunaltiyorsun inanin oyle bi durum yok. Sevgisi bitebilir demisler son bulusmada yuzumu oksuyordu ayrilik dusundugumuz halde. Tusa girse istedigini kazanamasa tamam derdim ama denemeden boyle yapti

Beni simdi yine aradi ama engelli oldugu icin telefonum otomatik mesgule atiyor

Burç aynı sınav aynı hırs aynı ilgim azalacak bekler misin ki cümlesi aynı Allahım ya :KK43: bu da benden en az arkadaşlığımı beklediğini söylemişti. Ama başta arkadaş göremezmiş beni duygusu varmış çünkü ama korkmuş gözü. Sınav varmış keşke başka zaman benle tanışsaymış. Ah ah.
Daha 3-4 gün önce başka sebepten arayıp sonra ee nasılsın diye sıkıştırdı araya sonra da dışarı çıktığım çocuğa laf atıp neyse ya inşallah mutlu olursunuz dedi. Arada odamın önünden geçerken selam vermeye falan geldi.
Resmen vazgeçmeye karar almışlar özledikçe arıyorlar görüyorlar vs ya da kıskanma hakkı buluyorlar e hani arkadaşız biz diyemiyoruz ama gerisi yok çünkü hayat onların hayatı sınav onların sınavı pis benciller

Burç aynı sınav aynı hırs aynı ilgim azalacak bekler misin ki cümlesi aynı Allahım ya :KK43: bu da benden en az arkadaşlığımı beklediğini söylemişti. Ama başta arkadaş göremezmiş beni duygusu varmış çünkü ama korkmuş gözü. Sınav varmış keşke başka zaman benle tanışsaymış. Ah ah.
Daha 3-4 gün önce başka sebepten arayıp sonra ee nasılsın diye sıkıştırdı araya sonra da dışarı çıktığım çocuğa laf atıp neyse ya inşallah mutlu olursunuz dedi. Arada odamın önünden geçerken selam vermeye falan geldi.
Resmen vazgeçmeye karar almışlar özledikçe arıyorlar görüyorlar vs ya da kıskanma hakkı buluyorlar e hani arkadaşız biz diyemiyoruz ama gerisi yok çünkü hayat onların hayatı sınav onların sınavı pis benciller
Yok artik... Demek ki tum oglak erkekleri ruh hastasi. Beni kactir ariyor ama her yerden engelli bir daha geri de donmem arkadas da kalmam. 3 aydir kan kusturdu bana ya. Tee 3 ay once ayrilalim dedim aglamalar ikilemde kalmalar 3 aydir hic mutlu degildim duzgun konusamiyorduk bi catirdasa iliski hemen vicdanima oynuyordu falan. Artik kafam rahat, sen de her yerden engelle derim😎

valla oğlaklar hakkında tek iyi yorum okumadım. hepsi paragöz, bencil, hırs küpü insanlarmış. ben ona bunu dediğimde gülmüştü. ne alakası var demişti. sinsi. güzel gizledi gerçek yüzünü...
Tek iyi yorumu ben yapayım. Eşim oğlak, ben yengeç. Evet çabuk sinirlenir ve biraz bencildir. Ama aşırı sadıktır, ailesi (ben ve çocuklarım) her şeyden, herkesten öndedir. Benden çok evimize bağlıdır desem yalan olmaz. Mesleğinde çok başarılıdır, ama işi ve parayı hayatını ikame etmek için bir araç olarak görür. Asla işkolik değildir. Sanırım numune oğlağı ben bulmuşum.

Konu sahibi siz de şu an kızgın ve kırgınsınız. Ama hayatınızdan tamamen çıkarmakla iyi yapmışsınız, kendinize odaklanın, sağlık ve mutluluk diliyorum.

Yok artik... Demek ki tum oglak erkekleri ruh hastasi. Beni kactir ariyor ama her yerden engelli bir daha geri de donmem arkadas da kalmam. 3 aydir kan kusturdu bana ya. Tee 3 ay once ayrilalim dedim aglamalar ikilemde kalmalar 3 aydir hic mutlu degildim duzgun konusamiyorduk bi catirdasa iliski hemen vicdanima oynuyordu falan. Artik kafam rahat, sen de her yerden engelle derim😎
Ben ona duygum olduğunu hiç söylemedim onu arkadaş görüyorum sanıyor engellersem havalara girer canım ona tam tersi normal davranıyorum aramızda hiç bu muhabbetler geçmemiş gibi :KK43: iki flörtüm de oğlaktı ilki bundan da beterdi gerçekten

Tek iyi yorumu ben yapayım. Eşim oğlak, ben yengeç. Evet çabuk sinirlenir ve biraz bencildir. Ama aşırı sadıktır, ailesi (ben ve çocuklarım) her şeyden, herkesten öndedir. Benden çok evimize bağlıdır desem yalan olmaz. Mesleğinde çok başarılıdır, ama işi ve parayı hayatını ikame etmek için bir araç olarak görür. Asla işkolik değildir. Sanırım numune oğlağı ben bulmuşum.

Konu sahibi siz de şu an kızgın ve kırgınsınız. Ama hayatınızdan tamamen çıkarmakla iyi yapmışsınız, kendinize odaklanın, sağlık ve mutluluk diliyorum.
Ah ah yukselenler de cok etkili siz guzel bir oglak erkegi bulmussunuz, daim olsun:) evet gercekten kirgin ve kizginim ama telefonlarini acmiyorum benden uzak dursun

Ben ona duygum olduğunu hiç söylemedim onu arkadaş görüyorum sanıyor engellersem havalara girer canım ona tam tersi normal davranıyorum aramızda hiç bu muhabbetler geçmemiş gibi :KK43: iki flörtüm de oğlaktı ilki bundan da beterdi gerçekten
Anladim canim valla bence sakin sevgili olma %90i bencil bunlarin

X